הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

חוקר פרטי

חוקר פרטי

מ.ח.א משרד חקירות אזרחיות מעסיק עשרות חוקרים פרטיים הן בסטטוס של שכירים והן בסטטוס של עובדים עצמאיים. כל החוקרים פועלים תחת פיקוח והשגחה צמודים של מנהלי המשרד, הם מגישים דו"חות חקירה שזוכים לעין בוחנת של מנהלי המשרד אשר מתקנים אותם מבחינת סגנון ע"מ שיהיו ברמה גבוהה של כתיבה. דו"חות חקירה הם הפרצוף שלנו, דו"ח חקירה הוא החלק החשוב של החקירה, עשית עבודה טובה ולא הגשת דו"ח חקירה טוב, כאילו לא עשית.

כל החוקרים הפרטיים שעובדים איתנו ואצלנו, הינם חוקרים פרטיים מעולים שהוכיחו את יכולותיהם במהלך השנים כל אחד בתחומו ועל פי התמחותו. החוקרים הפרטיים פועלים אם כבודדים ואם כצוות על מנת להגיע לפתרונות הטובים ביותר האפשריים בכל חקירה וחקירה. ישנם חוקרים פרטיים שמתמחים בסוג מסוים של חקירות ויש כאלה שהם מולטי טאלנט, שמתמחים במספר תחומים. אנחנו יודעים להתאים את סוג החקירה לחוקר הפרטי כדי שהתוצאות ללקוח יהיו הטובות ביותר.

פריסה:

מ.ח.א משרד חקירות אזרחיות פועל בכל מדינת ישראל וכן במדינות רבות בחו"ל. במהלך השנים שהמשרד קיים, הוא פעל בכל חלקי ישראל ומחוץ לישראל – בארה"ב, באיים הקריביים, במזרח אסיה, באירופה וכן במדינות ערב. בחלקן פעלנו בעצמנו ובחלקן הפעלנו אנשי קשר מטעמנו.

הדרך להשגת רישיון חוקר פרטי:

על מנת לקבל רישיון חוקר פרטי, יש להיות בוגר של לפחות 12 שנות לימוד, רק אז אפשר להתקבל להתמחות באחד ממשרדי החקירות בארץ. כל חצי שנה מגיש המאמן דו"ח אודות המתאמן לוועדה לרישוי חוקרים, בו מצוין אם התקדם ואם הוא יכול להמשיך בהתאמנות. אחרי שלוש שנים של התאמנות ניתן לגשת לבחינות, ואם עבר אותן הוא יכול לקבל רישיון של חוקר פרטי אותו יש לחדש מדי שנה.

אחרי חמש שנים כבעל רישיון של חוקר פרטי, ניתן להגיש בקשה לניהול משרד חקירות ואז מותר לאמן גם חוקרים אחרים. בלי רישיון לניהול משרד חקירות אסור לאמן חוקרים אחרים ואסור לעבוד ישירות מול לקוחות!.

משרד חקירות מ.ח.א.