הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

חקירות נזקי גוף

חקירות הכוללות חקירות של נפגעים כתוצאה מתאונות דרכים חקירות המבוצעות עקב תאונות עבודה, חקירות בעקבות פציעות ו/או מוות במקומות שונים.
בחקירות בגין נזקי גוף מבצע החוקר הפרטי תשאול ראשוני של הנפגע במטרה לבדוק את מצבו הרפואי.
בהמשך ולעיתים עקב חוסר שיתוף פעולה מצד הנפגע, נדרש משרד החקירות לבצע מספר מעקבים אחר הנפגע במטרה לבדוק את טענותיו ואת מגבלותיו הפיזיות, אם קיימות בכלל!
בחקירות מעין אלו נדרש החוקר להפעיל שיטות חקירה מגוונות במטרה להוכיח את האמת.

בחקירת נזקי גוף הנגרמות כתוצאה מתאונות עבודה, יש לבדוק היטב את שאלת האחריות והרשלנות, האם המעביד התרשל והאם ננקטו כל אמצעי הזהירות בסביבת העבודה של אותו עובד שנפגע.

במקרים של תביעות גוף גדולות (במליוני שקלים) מתבצעת חקירות ממושכות במטרה לבדוק לאורך זמן את מצבו הבריאותי של הנפגע. במקרים מסויימים: משרד החקירות ו/או החוקר הפרטי נאלצים להתמודד עם נזקים של נכות פסיכיאטרית אותה קשה יותר להוכיח לעומת הנזקים הפיזיים. בחקירות מעין אלו, בהן הנפגע "משחק" את הטיפוס ה"פסיכי" וממציא אישורים כי נפגע בראשו, על החוקר לנקוט בשיטות מתוחכמות על מנת לעלות על התרמית. החוקר אמור להוכיח כי חברת הביטוח נפלה קורבן לאדם המנסה להוציא ממנה כספים במרמה ובחקירה יעילה ומתוכננת מראש ניתן להוכיח את התרמית.

משרד החקירות שלנו טיפל בעשרות מקרים של אנשים ש"התחזו" וטענו כי נפגעו בראשן ולאחר מעקבים ממושכים ושיטות חקירה מגוונות, עלה בידנו להפריך את טענותיהם.

בעקרון, אותם אנשים נהגו לשחק את ה"משחק המכור" בסביבתם הקרובה, אולם כשהתרחקו מהבית ונסעו למקומות מרוחקים הם התנהגו בצורה טבעית לחלוטין, איש מהם לא העלה על הדעת כי החוקרים נמצאים בעקבותם (אם זה בנופש בבית מלון, מסיבה אצל חברים וכד').

משרד חקירות מ.ח.א.