הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

מהן חקירות פרטיות

 חקירות פרטיות מבוצעות בד"כ באמצעות משרדי חקירות אזרחיים. החקירות מכונות "פרטיות" מאחר והן מבוצעות באמצעות גופים פרטיים ולא באמצאות גופים מוסדיים, כמו משטרת ישראל, שירות הבטחון הכללי וכיו"ב.

התחום של החקירות הפרטיות הינו רחב ומגוון הכולל בתוכו חלוקה לסוגים שונים של חקירות כמפורט באתר שלנו.

בתחום החקירות הפרטיות פועלים משרדי חקירות וחוקרים פרטיים רבים שחלקם אינם מחזיקים ברשיון של משרד המשפטים. ישנם חוקרים פרטיים המפרסמים את עצמם כמשרד חקירות כאשר למעשה ה"משרד" הוא פינת עבודה בביתם, תיק ג'יימס בונד, רכבם והטלפון הנייד שלהם.

כל הפונה ל"משרד" מעין זה, חייב לקחת בחשבון כי היום הוא קיים ומחר הוא אולי איננו.

לעומת זאת במשרד חקירות פרטי כמו שלנו, הקיים כבר משנת 1964, יש המשכיות, יש ארכיון ויש גיבוי לכל החומר ותמיד שתזדקק לנו, תקבל מענה.

כמו כל מוצר אחר, קשה לגולש להחליט איזה מהחוקרים המפרסמים את עצמם מחזיקים ברשיון תקף מטעם משרד המשפטים, האם הם אמינים, מקצועיים וכיו"ב.

אנו מציעים לגולשים להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מרשימת הממליצים וממכתבי ההמלצה המופיעים באתר.

חשוב לציין, כי דרך הפעולה בה מתבצעת החקירה הפרטית, היא המרכיב המשמעותי ביותר בתיק. הנסיון והמוניטין הרב שצבר משרדנו לאורך שנים רבות, נותן לנו יתרון משמעותי אל מול המתחרים שלנו.

רעיון מפתיע, סיפור כיסוי מתאים, טיימינג נכון, כל אלו חשובים מאוד לביצוע מוצלח של החקירה.

חוסר הניסיון של חוקרים פרטיים, עשוי להוביל את הלקוח להוצאות רבות ומיותרות, מבלי לקבל תוצאה העונה לצרכיו.

בחקירות רבות אין אפשרות לבצע "תמרונים" רבים על מנת להגיע לתוצאות הנדרשות.

יש צורך במחשבה רבה ומקדימה, לצורך הגייה של "סיפור הכיסוי" ע"מ שבפעם אחת בלבד ניתן יהיה לדובב את הנחקר ולקבל ממנו את כל המידע הנדרש וכל זאת מבלי לעורר חשד.

משרדי חקירות רבים נוקטים בדרכים שונות ומשונות למציאת המידע, כאשר באופן זה הם גורמים ל"אובייקט" לחשוד ובעצם מסכלים כל אפשרות לנסות ולהגיע לתוצאה המקווה.

משרדנו ניסה פעמים רבות לתקן טעויות שבוצעו ע"י חוקרים אחרים שלא פעלו נכונה. "שרפו את התיק" ובשל כך נדרשנו ליצירתיות מעל ומעבר על מנת להגיע לממצאים. לא תמיד ניתן היה לתקן את הנזק.

משרד חקירות מ.ח.א.