הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

חוקר פרטי הוצאת דיבה

במדינה שלנו שבה אנשים לא נוהגים לשמור את מחשבותיהם לעצמם, תביעות 'לשון הרע' מוגשות חדשות לבקרים. חוקר פרטי יכול לסייע לכם להוכיח הוצאת דיבה.

בחברה האנושית שמו הטוב של האדם הינו חלק אינהרנטי מאופיו ומהווה משאב חשוב שבאמצעותו יכול הוא להתקיים; אנשים תמיד ישמחו לעשות עסקים עם אדם בעל שם טוב, נשים וגברים יעדיפו זוגיות עם בני זוג בעלי מוניטין חיובי והלוואות יוענקו ביתר קלות לאדם המוכר בהקשרים חיוביים.

פעולות רבות יכולות לפגוע בשמו הטוב של האדם, חלקן הגדול קשור להתנהגותו עצמה. עם זאת, קיים גם סיכון משמעותי כי שמו של האדם יפגע בידי דברים אשר נאמרו על-ידי אנשים מסביבו. לעיתים קרובות, רכילות ולשון הרע משמשים כנשק לאנשים המעוניינים לפגוע בשמו הטוב של אדם ובכך בהתנהלות התקינה של חייו. במידה ומדובר בדברי שקר יכול האדם לתבוע את הפוגעים בו, זאת  כמובן במידה ויוכיח כי אכן מדובר בדברי שקר.

חוקר פרטי

כיצד ניתן להפיק ראיות ולהוכיח כי מדובר בדברי שקר? יותר מכך, בעידן המידע החופשי שסובב חופשי ברשת האינטרנט, אדם יכול להיפגע מהוצאת דיבה מבלי שבכלל ידע מי הוא המפרסם של המסרים הפוגעניים כלפיו. שיטת פעולה נפוצה יחסית בתחרות בין בתי עסק הינה פרסום הודעות וביקורות שקריות בנוגע למתחרה בכדי לפגוע בעסקיו, לעיתים באופן בלתי-הפיך.

מידע הינו משאב חשוב ובהתאם לכך קשה להפיק אותו ללא יכולות וכלים מקצועיים, במיוחד במישור האזרחי. עם זאת, הביקוש למידע לא יורד כשמדובר במישור זה, אלא דווקא עולה. בעל המקצוע אשר עונה על ביקוש זה הינו חוקר פרטי. חוקרים פרטיים פועלים באופן עצמאי או במשרדים. כשפונים למשרד ותיק ומנוסה כמו מ.ח.א חקירות אתם נהנים מיתרונות רבים, ביניהם יתרון הגודל שאינו מגיע על חשבון החוקרים האיכותיים והמקצועיים ביותר.

הוכחת הוצאת דיבה

הפצת שקרים ורכילות על אדם עלולה לפגום בחייו באופן קשה ולכן החוק מאפשר לאנשים שנפגעו בפעולות אלו לתבוע את כבודם בבית הדין וגם לזכות בפיצוי כספי במטרה להניע אנשים מלדבר לשון הרע ללא כל בסיס עובדתי.

כדי לתבוע אדם בבית הדין ולזכות יש להפיק ראיות מתאימות שמה שנאמר אינו אמת. מלבד היוועצות עם עורך דין המתמחה בנושא, חוקר פרטי יכול לסייע לכם להפיק את הראיות באמצעות כליו ויכולתו המקצועית המתקדמת. במידה וקיימת אי-בהירות בנוגע למקורה של הוצאת הדיבה, חוקרים פרטיים משתמשים בתוכנות מיוחדות ובהיכרותם עם עולם האינטרנט בכדי לעלות על עקבותיהם של מוציאי הדיבה בכדי להביאם בפני בית-הדין.

נפגעתם מרכילות ומשקרים? חוקר פרטי יסייע לכם להפיק את הראיות אשר יוכלו להוכיח כי בוצעה כלפיכם הוצאת דיבה שלא בצדק.

משרד חקירות מ.ח.א.