הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

חוקר פרטי חקירות מהימנות

בשלב מסוים רובנו לומדים לחיות את חיינו לפי הישגינו האמיתיים, עם זאת רבים גם לומדים שניתן להציג עצמנו כאנשים אחרים – אנשים מוצלחים ומשגשגים. כשמדובר במפגש סתמי אשר בו האדם מפאר עצמו לשווא, אין בכך כל נזק, אך ישנם מקרים רבים בהם במידה ונשים את מבטחנו באדם שכזה, נמצא עצמנו משלמים על כך ביוקר. לרוב, בכדי לוודא מי באמת האדם שמולנו אנו יכולים פשוט לשאול אנשים אחרים המכירים אותו, אך במצבים המסוכנים בהם אדם מעוניין להסתיר את נתוניו האמיתיים, בירור שטחי שכזה פשוט לא יספיק ואנו נזדקק לסיוע של משרד חקירות לצורך אימות פרטים אישיים והיסטוריה אישית.

חוקר פרטי

 

חוקר פרטי הינו אדם מקצועי אשר פרנסתו הינה איסוף וגילוי של מידע במימד האזרחי. חוקרים פרטיים מציודים בכלים המתאימים ובידע בכדי לאסוף מידע שאינו נגיש לכלל האוכלוסייה. מלבד זאת, יש להם גם אישור חוקי לבצע חקירה שמטבעה פוגעת בפרטיותו של אדם.

כל זאת תקף כמובן במידה ומדובר בחוקר מורשה ומקצועי ולא בחובבן.

כליו של החוקר הפרטי כוללים מכשירי האזנה וצילום מתוחכמים וחדשניים, תוכנות מחשב ייעודיות לצורך איסוף מידע רלוונטי בנושאים כלכליים ואישיים וכמובן יכולותיו המקצועיות בתור חוקר שכוללת יכולת חשיבה אנליטית, הפרדה בין עיקר לטפל ואבחנה בפרטים.

חקירות מהימנות

 

אחת מחקירות המהימנות הנפוצות יותר היא של הורים מודאגים אשר מעוניינים לבדוק את בני הזוג אשר בנם או ביתם התחברו אליהם. פעמים רבות אנשים שסובלים ממצב כלכלי בעייתי מנסים לפתור את בעיותיהם באמצעות היצמדות לאנשים אחרים, זאת בעזרת פיתוי רומנטי. ניקח לדוגמא מצב היפותטי – בחורה צעירה ממשפחה אמידה מכירה עלם צעיר. האהבה פורחת ותוך כמספר חודשים בודדים היא מודיעה להוריה שהם מעוניינים כבר להתחתן. יחד עם זאת שאהבת אמת בהחלט יכולה להיות חזקה וסוחפת, ההורים מחליטים לערוך בדיקת מהימנות על הבחור ומגלים כי מדובר בעבריין צווארון לבן אשר פרנסתו הינה לפתות בחורות תמימות בעלות אמצעים בכדי לנצל אותן כספית.

סוג נוסף של חקירות מהימנות הינו של עובדים. ארגונים, חברות או אפילו מעסיקים עצמאיים שמעוניינים לבדוק את הרקע של עובדיהם פונים פעמים רבות לעזרתו של חוקר פרטי בכדי שיפיק להם פרופיל כלכלי, אישי וחברתי של העובד אותו הם מעוניינים לגייס. חקירה זו תקפה במיוחד כאשר מדובר בהעסקה של עובדים בעמדות רגישות.

חקירות מהימנות נועדו לבדוק את הרקע האמיתי של אדם מסוים. הן מנוהלות בידי חוקר פרטי מקצועי.

משרד חקירות מ.ח.א.