הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

הבוגדת המתוחכמת

למשרד החקירות שלנו פנה גבר כבן 45 ונפגש עם החוקר הפרטי, מנהל המשרד.

הגבר סיפר כי הוא אינו חושד באשתו. הם נשואים שנים רבות, אבל הוא היה רוצה פעם אחת לבדוק את מהימנותה. אשתו נהגה לצאת פעמיים בשבוע בערבים, עד לשעות הלילה המאוחרות, כשהיא מספרת לבעלה שהיא  בקורס ליוגה.

מנהל משרד החקירות שלנו הכין צוות של שני חוקרים פרטיים, על מנת שיבצעו מעקב אחר אותה אישה.
החוקרים הפרטיים התייצבו לתצפית בשעות הערב, לעבר ביתה של האישה.

מעקב ראשון אחרי האישה

שני החוקרים הבחינו באישה עת שיצאה מביתה, נכנסה לרכבה והחלה בנסיעה. כעבור כ-800 מטר היא עצרה בפינת הרחוב וניגשה לטלפון ציבורי. החוקרים הפרטיים הבינו מיד כי מדובר בהתנהלות שאינה תקינה, שהרי לאישה היה טלפון נייד.

החוקרים הפרטיים המשיכו במעקב אחריה והיא החנתה את רכבה סמוך לאחד המלונות בעיר בצפון הארץ.

היא חצתה את הכביש ובמקום להיכנס למלון, היא החלה לבצע בדיקה אם עוקבים אחריה: היא ביצעה איגוף גדול ונכנסה לקניון הסמוך למלון. חוקר פרטי אחד נכנס אחריה ואילו החוקר הפרטי השני, המתין מחוץ לקניון.

האישה עלתה לקומה השנייה של הקניון ולהפתעתו של החוקר הפרטי שהלך אחריה, היא ניגשה לאחת מדלתות החירום ויצאה לטיילת שמאחורי הקניון (התברר שהיא הכירה היטב את הדלת ואת היציאה האחורית). היא המשיכה ללכת ונכנסה בסופו של דבר למלון, מהכניסה האחורית שלו, כניסה שאינה מוכרת לבאי המלון.

חוקר פרטי אחד ממשרד החקירות שלנו נכנס אחריה ואילו החוקר השני הפרטי המתין ביציאה הראשית של המלון.

האישה ניגשה למעליות ועלתה לקומה מספר 5, שם היא ניגשה לאחד החדרים, דפקה בדלת ונכנסה פנימה (היה זה בסביבות השעה 21:30).

שני החוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו, נשארו להמתין לאישה בלובי המלון, משם ניתן היה לתצפת לעבר היציאה מהמעליות של המלון.

חוקר פרטי אחד הזעיק את מנהל משרד החקירות למקום ועדכן אותו כי התנהלותה של האישה דומה לזו של סוכנת סמויה, שבודקת אם עוקבים אחריה בטרם היא מגיעה לנקודת מפגש מסוימת.

החוקרים הפרטיים ממשרד החקירות שלנו המתינו כשעתיים וחצי בלובי המלון וסמוך לשעה 23:30, הם הבחינו כי דלת המעלית נפתחה וממנה יצאה אישה שאינה דומה כלל, לזו שעקבנו אחריה.

שני החוקרים היו תמימי דעים כי לא מדובר באותה אישה, אותה הם ראו מספר שעות קודם לכן.

מנהל משרד החקירות החליט בכל זאת כי חוקר אחד יצא אחריה ויבדוק לאיזה רכב היא נכנסה ולמרבה התדהמה, אותה אישה שיצאה מהמלון, נכנסה לרכב שאיתו הגיעה למלון, האישה אחריה עקבו החוקרים הפרטיים שלנו מהבית.

מעקב בבית החשודה

האישה הדליקה את האור הפנימי במכונית והבחנו כי היא מסירה מראשה פאה שחורה. הפעם הבחין החוקר הפרטי, כי אכן מדובר באותה אישה, אחריה הוא עקב.

לאחר הורדת הפאה, המשיכה האישה להתאפר ומיד אח"כ החלה בנסיעה לכיוון ביתה.

חשוב לציין כי גם לבושה של האישה עת שיצאה מהמלון, היה שונה לחלוטין מהלבוש אותו לבשה בעת שהחוקרים הפרטיים שלנו החלו במעקב אחריה.

התרשמנו כי מדובר באישה מתוחכמת מאוד, היודעת היטב להסוות את עצמה ולבדוק אם עוקבים אחריה. ברור היה לאור כל ההתנהלות שלה, כי יש לה מה להסתיר.

מנהל משרד החקירות שלנו ערך בירור מעמיק והתברר כי האישה שהתה באותו לילה בבית המלון עם המאהב שלה.

למחרת היום הגישו החוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו דו"ח חקירה מפורט הכולל צילומים ומנהל משרד החקירות שלנו נפגש עם הבעל שהזמין את החקירה.

הבעל ביקש לקבל פרטים אודות המעקב והחקירה שבוצעה, כשהוא משוכנע כי הכל כשורה עם אשתו.

לאחר שמנהל משרד החקירות עדכן אותו בפרטים, הבעל סירב להאמין כי מדובר באשתו: הוא טען בפני מנהל משרד החקירות, כי החוקרים הפרטיים שיצאו למעקב אינם מקצועיים וככל הנראה ערכו מעקב אחר אישה אחרת.

בשלב זה הציגו החוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו את התמונות שצילמו ואת דו"ח החקירה שלהם והבעל היה בהלם מוחלט. הוא אמר כי מעולם לא האמין שאישתו מסוגלת להתנהל בצורה שכזו, לבדוק אם עוקבים אחריה, לחבוש פאה, לשנות את פרטי הלבוש שלה וכיו"ב.

הבעל ביקש מהחוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו לגשת לשטח וללכת באותו מסלול ההליכה בו הלכה אשתו. לכל אורך "שיחזור האירוע" הוא המשיך למלמל כי לא יתכן ומדובר באשתו.

הבעל חזר לביתו ובעצת מנהל משרד החקירות שלנו ובעקבות ממצאי החקירה הוא הציג את הממצאים בפני אשתו. בתחילה היא הכחישה בכל תוקף את החשדות שהבעל העלה כנגדה ולבסוף, לאחר שהבעל הציג בפניה מספר תמונות, היא נשברה וסיפרה בגילוי לב על הרומן הארוך (כשנה לערך) שהיא מנהלת עם  גבר נשוי .

לסיכום, גם חוקר פרטי עשוי להיות לפעמים מופתע. חוקר פרטי המבצע מעקב צריך להיות דרוך וקשוב לכל מה שמתרחש סביבו ותמיד לגלות תושייה רבה.

שני החוקרים הפרטיים ומנהל משרד החקירות שלנו, גילו תושיה ופעלו כנדרש בזמן אמת.

משרד חקירות מ.ח.א.