cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ריגול תעשייתי

היום, יותר מאשר בעבר, מנהלי ארגונים מתנהלים בסביבה תחרותית ביותר – אם בעבר התמודדות אפקטיבית עם תחרות כללה מיקוד בשוק הפנימי של המדינה, כיום מנהל מוצלח צריך לדעת להתמודד עם מתחרים שפועלים יחד איתו בשוק העולמי.

הנשק המרכזי שבעזרתו ניתן לשרוד בשוק תחרותי שכזה הוא מידע. ישנם דרכים שונות לאיסוף מידע עסקי שנועדו לזכות ביתרון משמעותי על המתחרים בשוק – כנסים, קשרים עם אנשים במקומות הנכונים וגם שימוש בחוקרים פרטיים.

מודיעין עסקי וריגול תעשייתי אחר המתחרים

מודיעין עסקי כולל בתוכו מספר תחומים כגון ריגול תעשייתי כנגד המתחרים שלכם או הגנה על סודות מסחריים ומודיעין תחרותי שמתבסס בעיקר על השגת מידע כאשר שתי חברות או יותר מתחרות על מכרז מסוים /או פרויקט.

מודיעין עסקי מכיל כל מידע שרלוונטי עבור העסק שלכם ביחס לנושאים שונים, לדוגמה רגולציות חדשות שנכנסו לתוקף, מתחרים חדשים שצצים לפתע, שינויים במערכת הפיננסים של מדינה מסוימת, קמפיינים של מתחרים (שנמצאים עוד בשלב התכנון), מיזוגים או השתלטויות עוינות ועוד ועוד. מידע זה אינו יסולא בפז – ארגונים יכולים לקום וליפול על סמך העובדה כי יש בידיהם פיסת מידע מסוימת או לא. כל התנהלותו של הארגון מבחינת מחירים, משא-ומתן עם ספקים, תקציבי פרסום, ממש הכל, מתבסס על מה שמתרחש בשטח ואצל המתחרים.

מנהלים רבים מסתמכים על קשריהם האישיים והתעדכנותם השוטפת באמצעי התקשורת השונים בכדי להשיג את המידע הדרוש להתנהלותם. עם זאת, המציאות מתנהלת בצורה פרדוקסלית, משמע את המידע שבאמת חשוב לדעת המתחרים לא נוהגים לחשוף ויש לאסוף אותו בצורה חשאית וממוקדת יותר. מודיעין עסקי הינו פרקטיקה חשובה שקיימת אצל ארגונים בכל הגדלים. אפילו פיצרייה שכונתית שהינה חפצת חיים, תדאג לבדוק את ההתנהלות של המתחרים שלה מבחינת טעמי פיצה ומחירים. זאת כמו בארגוני היי-טק גדולים שבהם בודקים, אמנם בהיקף רחב יותר, את ההתנהלות הפיננסית והטכנולוגיה של מתחריהם בשוק.

חקירות מודיעין עסקי

חקירות בעלות אופי שכזה הינן רגישות לאין-שיעור מאשר חקירות מסוג אחר. מדובר בסכומי כסף עצומים שמעורבים בדבר והתנהלות חייהם של רבים קשורים להחלטות השונות שיתקבלו באמצעות מידע שכזה – משרדי חקירות מקצועיים יודעים לנהל חקירות מסוג זה כהלכה, זאת עם התחשבות ברגישות הנושא ובאמצעות פנייה למקורות המידע המתאימים, או ביצוע ריגול מחשב ואיסוף מידע על עסקים. מיותר לציין עד כמה חשוב לפנות למשרד רציני ומקצועי שמתמחה בחקירות שכאלו. פנייה למשרד שמתנהל בצורה חובבנית עלול להוביל לתוצאות הרות-אסון.

מ.ח.א הינו משרד ותיק ובעל ניסיון רב בהתמודדות עם חקירות מהסוג הזה. המשרד שלנו מחזיק חוקרים מומחים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. קשריו הבינלאומיים הנרחבים של משרדנו מבטיחים לכם כי נוכל לספק עבורכם מידע עסקי מלא ושוטף.

מודיעין עסקי – אחד מגורמי המפתח לשרידותו של הארגון בעידן המודרני!

זקוקים למודיעין עסקי איכותי על המתחרים שלכם?

רוצים לדעת הכל בזמן אמת לפני כולם?

אנחנו כאן בשביל לסייע – חייגו עכשיו: 077-2160190

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות עסקיות למשקיעים

כל עסק חדש שנכנס היום לעולם העסקים מתמודד לרוב מול תחרות. התחרות מתנהלת בממדים שונים –...

המשך קריאה

מודיעין עסקי – סיפורי מקרה

סיפור מקרה 1 חברה בינלאומית המנהלת סניף גדול בישראל, חשדה שמנהליה בארץ עושים יד אחת עם...

המשך קריאה

חקירת גניבה ממפעלים

חקירת גניבות ממפעלים על ידי עובדי החברה או גניבות שבאות מבחוץ. מ.ח.א. שרת במרוצת השנים...

המשך קריאה