משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

למשרד החקירות שלנו הגיע גבר בסביבות גיל ה-50 שסיפר לנו כי אשתו התלוננה במשטרה כי אנס אותה במשך שנים רבות. החוקר הפרטי, המנהל את המשרד, שאל את הלקוח כמה שנים הם נשואים והוא השיב כ-25 שנים.

הגבר סיפר כי אשתו תפסה אותו בוגד בה ומאותו הרגע בער בה יצר הנקמנות והיא החליטה להגיש נגדו תלונת שווא במשטרה כי אנס אותה מספר רב של פעמים לאורך השנים. החוקר הפרטי, כותב שורות אלה, ביקש לקבל תמונת פרופיל על האישה, על מנת לבנות אסטרטגיה חכמה לביצוע החקירה.

במשרד החקירות שלנו יש צוות של חוקרים פרטיים שהוכשר במיוחד לביצוע של חקירות פרטיות, במהלכן הם מדובבים את הנחקרים ומוציאים מהם פרטים רלוונטיים. החוקר הפרטי נפגש עם הבעל הנאשם מספר פעמים וקיבל ממנו פרטים רבים אודות אשתו – התנהלותה היומיומית, חברים, תחביבים וכיו”ב. במהלך הפגישות של הבעל עם החוקר הפרטי נודע לו, כי אשתו החליטה להגיש את תלונתה במשטרה, לאחר ששהתה במשך מספר שעות בביתם של קרובי משפחתה.

החוקר הפרטי המנהל את משרד החקירות שלנו החליט כי זו היא בעצם “הבטן הרכה” ושלח לביתם של בני המשפחה, חוקר מקצועי המתמחה בדיבוב. ואכן, החוקר הפרטי ממשרד החקירות שלנו ניגש לקרובי משפחתה של הנדון, ולאחר כשעה שישב בביתם, הוא הצליח לדובב את אותו קרוב המשפחה, שמסר לו בצורה חד משמעית שהוא זה שהנחה את האישה לגשת ולהגיש תלונה במשטרה בגין אונס. החוקר שאל את קרוב המשפחה האם הבעל אכן אנס את אשתו ואותו קרוב משפחה השיב בשלילה מוחלטת וטען כי הכל נעשה על מנת שהמשטרה תרחיק את הבעל מהבית ויוגש נגדו כתב אישום. החקירה שבוצעה באמצעות החוקר הפרטי ממשרדנו, גובתה בהקלטה והסרטת וידאו סמויים, כך שכל דבריו של אותו קרוב משפחה, תועדו במצלמתו הסמויה של החוקר הפרטי. משרד החקירות שלנו באמצעות אותו חוקר פרטי תמלל את השיחה וללקוח שלנו הוגש דו”ח מפורט. הלקוח הציג באמצעות עורך דינו את חומר החקירה בבית המשפט והשופט הורה לפרקליטות המדינה לפנות מיד למשטרה ולעדכן את החקירה עפ”י הממצאים החדשים שהוגשו על ידי משרד החקירות שלנו.

כעבור מספר שבועות זוכה הלקוח שלנו לחלוטין מאשמת האונס. בית המשפט הבין כי מדובר היה בתלונת שווא, חסרת כל שחר.
החקירה של משרד החקירות שלנו, פורסמה בזמנו ושודרה בחדשות של ערוץ 2:

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190