משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

סיפור כיסוי

ההצלחה בחקירה פרטית תלויה בסיפורי הכיסוי בהם משתמשים החוקרים הפרטיים במשרד החקירות שלנו.

חוקר פרטי חייב לבנות לעצמו סיפור כיסוי בהתאם לאופי החקירה אותה הוא נדרש לחקור. לחוקר אסור להתחזות לנושאי משרה רשמיים, כגון: שוטר, איש מס הכנסה, עובד סוציאלי וכיו”ב.

החוקרים הפרטיים במשרדנו נפגשים לדון בחקירות השונות העומדות על הפרק ועורכים “סיעור מוחות” כדי למצוא פתרונות נכונים לביצוע החקירות השונות.

חקירה פרטית ללא סיפור כיסוי משכנע, עלולה להיכשל. חוקר פרטי, הלומד היטב את התחום בו עוסקת החקירה, עשוי להשיג את התוצאות הנדרשות במהלך ביצוע החקירה.

סיפור הכיסוי מותנה כאמור בסוג החקירה. לדוגמא, לקוח שפנה למשרד החקירות שלנו לבקש כי נוכיח שאשתו בוגדת בו לאחר שעברה לגור בדירתו של המאהב שלה (בני הזוג היו בהליך של גירושין שנמשך תקופה ארוכה).
החוקר הפרטי ממשרד החקירות שלנו חשב על סיפור כיסוי הולם, על מנת שיוכל באמצעותו להגיע לדירתם של השניים ולדובב אותם.
החוקר הפרטי ממשרד החקירות שלנו למד את השטח וטרם כניסתו לדירה של האישה והמאהב שלה, הוא ניגש באותו הבניין בו הם גרים לדיירים נוספים, על מנת לעורר את אמונם של האישה והמאהב שלה, היה ויבררו אם רק אצלם ביקר אותו חוקר.

לאחר ששוחח עם מספר שכנים, דפק החוקר על דלת ביתם של האישה והמאהב ובעקבות סיפור הכיסוי המעולה שאותו הכין החוקר הפרטי מבעוד מועד, הם הכניסו אותו לביתם ללא כל בעיה.

החוקר הצליח בחקירה הפרטית, לאחר שרכש את אמונם של האישה והמאהב שלה. הם דיברו איתו ארוכות, הרגישו חופשי בחברתו וסיפרו לו את “סיפור חייהם”…

כמובן שהשיחה בין החוקר הפרטי לבני הזוג, גובתה בהקלטה סמויה, שהוגשה מאוחר יותר כראייה לבית-הדין.

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190