משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

חקירות ידוע בציבור

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לחיות במשותף מבלי להפוך את הקשר שלהם לפורמאלי מבחינה חברתית, שכידוע דורשת איחוד בברית נישואין כדת משה וישראל (או אפילו נישואין אזרחיים בחוץ-לארץ). נהוג לחשוב כי לאישה שחיה עם גבר תקופה מסוימת כזוג לכל דבר אין שום זכויות במידה והם מפרקים את הקשר. לא כך הוא הדבר.

אנשים החיים ביחד ומנהלים משק בית משותף יכולים להיחשב בפני החוק כ-‘ידועים בציבור’. במצב כזה אחד הצדדים יכולים לתבוע אחד מהשני מזונות במקרה של פרידה. העניין הוא שבניגוד לנישואין שבהם מסמך הנישואין מתפקד כהוכחה הרשמית, ידועים בציבור צריכים להוכיח כי באמת התנהלה מערכת יחסים שעונה על התנאים הללו. פה נכנסים לתמונה החוקרים הפרטיים שעבודתם הינה להוכיח זאת.

חקירות ידוע בציבור:

ראשית כל, ההגדרה של ידוע בציבור הינה מורכבת מבחינה משפטית. לא מספיק רק להוכיח תקופת זמן ארוכה של קשר זוגי, ישנם עוד קריטריונים רבים שבהם משתמשים בתי המשפט בכדי לקבוע כי אכן התקיים קשר אישות זוגית אוטנטי.

לכן, לפני שפונים לחוקר פרטי חשוב להתייעץ עם עורך דין, מומלץ עם כזה שמתמחה בדיני משפחה בכדי שיוכל להבהיר לכם את הקריטריונים שהינכם נדרשים להוכיח.

לאחר שאתם פונים לחוקר פרטי שיסייע לכם לאסוף את הראיות והעדויות המתאימות מתחיל תהליך האיסוף, מדובר בתהליך רגיש ומורכב. כפי שאתם מכירים, דיונים משפטיים בנושאי אישות מתנהלים לרוב כמלחמה לכל דבר. אם נשתמש בדימוי הזה של מלחמה אזי החוקר הפרטי הינו חיל המודיעין של אחד הצדדים ובמלחמה כמו במלחמה, צד אחד תמיד ינסה לסכל את ניסיונות איסוף המידע של הצד השני.

לפיכך, חשוב מאוד לפנות לחוקרים מנוסים בעלי התמחות בנושאים הללו.

איסוף מידע על ידועים בציבור:

נסייג קצת את מה שאמרנו לפני רגע על כך שחייבים לפנות לעורך דין במקרה של תביעה לידועים בציבור, זאת מכיוון שיש מצבי ביניים שונים. לדוגמא, גבר מקיים מערכת יחסים עם אישה המבוססים בעיקר על קיום יחסי מין ולמרות זאת היא מנסה לסחוט אותו בטוענה שהם ידועים בציבור.

חוקר פרטי מנוסה ומקצועי יוכל לפתור את הבעיה כבר בשלביה הראשונים באמצעות איסוף מהיר של האינפורמציה המתאימה והפרכת טענתה של הסוחטת.

חקירות ידועים בציבור מהוות אתגר גם לחוקרים המנוסים ביותר. פנו למשרד חקירות מנוסה ומקצועי.

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190