הכנס שם
הכנס טלפון
אימייל
captcha
הקלד קוד

איתור חשבונות בנק

היום כשכל הכסף נמצא בפורמט דיגיטלי, אין בעיה להעביר אותו ממקום למקום. אדם שרוצה להחביא כסף ממישהו או מגוף מסוים יכול לעשות זאת בקלות. אין יותר מידי בעיות לגלגל את הכסף בין חשבונות בנק ברחבי העולם. לעיתים המוסדות הרשמיים מתקשים במעקב אחרי פעולות מתוחכמות שכאלו. בעקבות זאת, במידה ואנשים מחפשים פתרון איכותי הם פונים למשרד חקירות מקצועי ומנוסה בחקירות מסוג כזה.

חקירות לאיתור חשבון בנק

איתור חשבון בנק סודי או חסוי הוא פעולה מורכבת שדורשת בראש ובראשונה היכרות קרובה עם שיטות העבודה המקובלות אצל נוכלים למיניהם. בין הלקוחות שפונים אלינו בבקשות מסוג כזה אפשר למצוא בנקים, עורכי דין, נושים ומשרדי הוצאה לפועל.

נוכלים אשר מסתירים את חסכונותיהם בחשבונות בנק סמויים שכאלו מסתמכים על העובדה כי מרבית האנשים יוותרו על מרדף ארוך שכזה ויעדיפו לוותר מראש. זה סביר במיוחד כאשר מדובר גם בסכומים גדולים של כסף. בסך- הכיל הם עושים חישוב פשוט. שווה להם לחסוך כמה מאות אלפי שקלים, ולפעמים אף יותר, תמורת הטרחה שלהם בהסתרת הכספים.

אבל כפי שאתם ודאי כבר מכירים, העולם עובד בצורה כזו שככל שמשתכללות שיטות ההסתרה של הנוכלים, כך גם משתכללות שיטות האיתור של בעלי המקצוע הרלוונטיים.

אנו במ.ח.א מתמחים כבר עשרות שנים בחקירות כלכליות מסוג כזה. חקירה מטעם המשרד שלנו מתבססת על ניסיון רב בעבודת שטח ותכנון. יחד עם זאת, אנחנו גם דואגים לחדש את הידע המקצועי שלנו מידי יום. תחום החקירות הכלכליות הינו תחום דינמי ומורכב. זה לא עסק שמתאים עבור חוקרים חסרי ניסיון.

תהליך איתור חשבון בנק

פעמים רבות אנו נתקלים בחקירות אשר גוררות אותנו למעבר לים. הנוכלים כבר למדו שאם בארץ אפשר להסתיר כספים, אז בחוץ-לארץ על אחת כמה-וכמה אפשר. למרות זאת, כל משרד חקירות שמכבד עצמו יודע כמה חשוב לשמור על קשר עם רשת של משרדי חקירות נוספים במדינות שונות.

על מנת לבצע איתור ראוי של חשבונו בנק בחו"ל יש להעזר בגורמים מקומיים במדנת היעד, שכבר יצרו את הקשרים הנכונים בכדי לברר את המידע המבוקש במהירות, מ.ח.א חברה בארגון ה- W.A.D (ארגון החוקרים העולמי). מ.ח.א הינה חברת חקירות עולמית עם סניף בארה"ב ונסיון בחקירות בין לאומיות באירופה, צפון אפריקה, צפון אמריקה, ובמזרח הרחוק.

החייב מסתיר את הכספים בחשבונות חסויים? איבדתם כבר תקווה? פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם באיתור.

משרד חקירות מ.ח.א.