cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איתור חשבונות בנק

בימים בהם מרבית הכסף נמצא בפורמט דיגיטלי, אין בעייתיות גדולה להעביר אותו ממקום למקום – אדם שרוצה להחביא כסף ממישהו ו/או מגוף מסוים יכול לעשות זאת בקלות יחסית.

אין כיום יותר מידי בעיות לגלגל כספים בין חשבונות בנק ברחבי העולם ולעתים המוסדות הרשמיים מתקשים במעקב אחרי פעולות כאלו. בשל זאת, במידה ואנשים מחפשים פתרון איכותי ויסודי בנושא הם פונים למשרד חקירות מקצועי ומנוסה בחקירות מסוג כזה.

איתור חשבונות בנק סודיים/חסויים בארץ ובחו"ל

איתור חשבונות בנק סודי או חסוי בארץ ובחו"ל הינה פעולה מורכבת שדורשת בראש ובראשונה היכרות קרובה עם שיטות העבודה המקובלות אצל נוכלים למיניהם – נוכלים אשר מסתירים את חסכונותיהם בחשבונות בנק סמויים שכאלו מסתמכים על העובדה כי מרבית האנשים יוותרו על מרדף ארוך שכזה ויעדיפו לוותר מראש. הדבר סביר במיוחד כאשר מדובר גם בסכומים גדולים של כסף. בסך הכל, מדובר בחישוב פשוט בעיניהם, לפיו שווה להם לחסוך כמה מאות אלפי שקלים, ולפעמים אף יותר, תמורת הטרחה שלהם בהסתרת הכספים. אבל כפי שאתם ודאי כבר מכירים, העולם עובד בצורה כזו שככל שמשתכללות שיטות ההסתרה של הנוכלים, כך גם משתכללות שיטות האיתור של בעלי המקצוע הרלוונטיים.

בין הלקוחות שפונים אלינו בבקשות מסוג כזה אפשר למצוא בנקים, עורכי דין, נושים ומשרדי הוצאה לפועל מכל רחבי הארץ. אנחנו במ.ח.א מתמחים עשרות בשנים בחקירות כלכליות מסוג כזה – חקירה זו מטעם משרדנו מתבססת על ניסיון רב בעבודת שטח ותכנון, ולצד זאת אנחנו גם דואגים לחדש את הידע המקצועי שלנו מידי יום. תחום החקירות הכלכליות הינו תחום דינמי ומורכב, לא מדובר בעסק שמתאים עבור חוקרים חסרי ניסיון.

הליך איתור חשבון הבנק

פעמים רבות אנו נתקלים בחקירות לאיתור חשבונות בנק אשר גוררות אותנו למעבר לים. הנוכלים כבר למדו שאם בארץ אפשר להסתיר כספים די בקלות, אזי בחו"ל על אחת כמה וכמה אפשרי הדבר. למרות זאת, כל משרד חקירות אשר מכבד עצמו, יודע כמה חשוב לשמור על קשר עם רשת של משרדי חקירות נוספים במדינות שונות. על מנת לבצע איתור ראוי של חשבון בנק בחו"ל, חשוב להיעזר בגורמים מקומיים במדינת היעד על מנת שיצרו את הקשרים הנכונים בכדי לברר את המידע המבוקש במהירות האפשרית. אנו חברת חקירות עולמית עם סניף בארה"ב וניסיון בחקירות בינלאומיות באירופה, צפון אפריקה, צפון אמריקה ובמזרח הרחוק. בנוסף משרדנו חבר בארגון ה-W.A.D (ארגון החוקרים העולמי).

החייב מסתיר את הכספים בחשבונות חסויים? איבדת כבר תקווה?

פנה אלינו עוד היום ונסייע לכם באיתור חשבון הבנק בהקדם!

איתור חשבונות בנק בארץ ובחו"ל

אין ספק כי האפשרויות העומדות לרשותם של בעלי חוב לקבלת הפטרים ולפריסת תשלומים לחובם היא מבורכת וחשובה על מנת לסייע לאוכלוסיות מוחלשות להסדיר את חובן ולקבל הזדמנות להשתקם כלכלית. עם זאת, ישנם בעלי חוב רבים אחרים אשר מנצלים פרצה זו בחוק, שלא בתום לב, על מנת למנוע מנושיהם לקבל את המגיע להם ומתחמקים מאחריות. על מנת להצליח במעשי הנוכלות הללו, פועלים החומקים מחובות בהרבה דרכים והנפוצות שבהן – הסתרת נכסי נדל"ן וחשבונות בנק. כך, בעת חקירות של גורמי האכיפה והגביה, ניתן ליצור מצג שווא של מחסור וחדלות פירעון, כאשר בפועל בעל החוב מסתיר הון עתק בחשבונות בנק סודיים וממשיך ליהנות מהם בעודו חייב לאחרים. החדשות הטובות הן, שקיימות דרכים לחשוף ניסיונות אלו.

חבל לוותר

מעשים אלו ועזות המצח הניכרת בהם, מסתמכים על ציפייה טבעית ואנושית: רובנו, לא אוהבים להסתבך. כאשר דברים נעשים מורכבים ומתחיל להתבהר לנו שנצטרך להעביר תקופת זמן ארוכה בבירור הדברים ולחוות תסכולים רבים, רובנו פשוט נוותר. חשוב שנזכור, אותם חייבים מצליחים לחמוק מאחריות בדיוק מכיוון שהם נוקטים בגישה ההפוכה – הם מוכנים לעשות כמה מאמצים וליזום תחבולות סבוכות, רק כדי שיוכלו ליהנות מסכומי הכסף שלהם. כדי לתבוע את המגיע לך, שווה לעשות את המאמץ ולא לוותר.

יש להיעזר בגורם מקצועי

חוקר פרטי מקצועי, בעל הכשרה מקיפה בתחום החקירות הכלכליות, יוכל לסייע לך לאתר חשבונות בנק, בין אם אלו מצויים בישראל או במדינות זרות. חוקרים פרטיים נוקטים במגוון שיטות חקירה ויסייעו לך לחשוף את מצג השווא.

בין אם החייב העביר חשבון על שם אדם אחר, או העביר את כל חסכונותיו אל חשבונות בנק במדינות זרות, ישנן שיטות רבות לבצע הסתרות אלו. עם פנייתך לגורם מקצועי המתמחה בחקירה כלכלית, יעמוד לרשותך מומחה שמכיר כבר את כל השיטות ויידע בדיוק היכן ואיך לחפש.

איתור חשבונות בנק – חקירה כלכלית במגוון דרכים

כאמור, תהליך איתור החשבונות הוא מורכב ורווי בשיטות חקירה מגוונות. תחילה, ישתמש החוקר הפרטי במאגרי מידע שונים כמו אגרון או מרשם התושבים על מנת לקבל מידע חיוני שיוכל לסייע לו בבניית האסטרטגיה לאיתור החשבון. בהמשך, תתחיל עבודת החקירה האינטנסיבית. החוקר הפרטי יוכל להשתמש בסיפור רקע על מנת לאסוף מידע מגורמים הקשורים לנחקר ולדלות קצות חוט אודות מיקום החשבונות. בנוסף, על ידי ביצוע האזנות לשיחות טלפון ומעקב אחר הנחקר, ניתן לאסוף מידע רב שיעיד על קיומם של החשבונות הסודיים. לאחר שהחקירה תניב את המידע הנחוץ, יהיה בידך חומר ראייתי של ממש שיעיד על הסתרת החשבונות.

ממצאי חקירות פרטיות מהווים ראייה משפטית לכל דבר ותאפשר לך לתבוע את כל הזכויות המגיעות לך בהסדר החוב ולאחר שתיחשף ההונאה, תוכל גם לגרור את בעל החוב לכדי חקירה פלילית.

איתור חשבונות בנק של חייבים

ישנם לא מעט אנשים בכל רחבי הארץ בפרט, ובכל העולם בכלל, אשר חייבים לאחרים לא מעט כספים – ונמנעים להחזיר להם את חובותיהם. כאשר גורמי האכיפה והחוק מתערבים, מתברר כי האנשים החייבים נשארו ללא כל יכולת להחזיר את הכספים בשל מחסור ענק ואף פשיטות רגל. אך חשוב לדעת כי פעמים רבות אותם אנשים אשר לקחו כספים מאנשים וכעת מסרבים להחזיר אותו, לא באמת פושטים רגל או חסרי כל, אלה מחביאים את כל ההון שלהם בחשבונות נסתרים או בנכסי נדל"ן בכל רחבי העולם. גורמי האכיפה לא תמיד יודעים להגיע לכל החשבונות הנסתרים ולכל ההון האמתי של אותם אנשים שחייבים כספים, מה שגורם לכך שהם ממשיכים ליהנות מההון הגדול שיש להם באופן נסתר מחד, ומאידך הם אינם מחזירים את הכספים שהם חייבים לאנשים אחרים. לסיוע מקצועי בתחום איתור חשבונות בנק, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור חשבונות בנק ונכסי נדל"ן בכל רחבי העולם

במידה וגם אתם נקלעתם למצב, בו אדם חייב לכם סכומי כסף גדולים ומסרב להחזיר בטענה כי אין לו כל אפשרות כלכלית להחזיר את הכסף, ורשויות החוק אינן מצליחות להוציא ממנו את הכספים שלכם בטענה כי הוא פושט רגל, חשוב לדעת: ישנה אפשרות של איתור חשבונות בנק נסתרים על ידי חוקרים כלכליים מוסמכים, אשר עברו הכשרות ארוכות מאוד בהן הם קיבלו את כל הכלים והשיטות המתקדמות והטכנולוגיות ביותר לאתר חשבונות בנק נסתרים בכל רחבי העולם. לא אחת איתור חשבונות בנק בכל רחבי העולם על ידי חוקרים פרטיים הצליחו לסייע לכל אותם אנשים שהיו חייבים להם כספים רבים לקבל אותם חזרה. חשוב להדגיש ולומר כי ממצאי החקירות על ידי חוקרים פרטיים קבילים מבחינה משפטית ללא כל בעיה.

בחרו נכון חוקר פרטי המוסמך לנושאים כלכליים

כל שנותר לכם לעשות על מנת להצליח לאתר את כל חשבונות הבנק או נכסי הנדל"ן הנסתרים של האדם שחייב לכם כסף, זה לבחור נכון חוקר פרטי מנוסה ומקצועי. חוקרים פרטיים מקצועיים אשר עברו את כל הליך ההכשרה, ידעו לסייע לכם לאתר את חשבונות הבנק של האדם שחייב לכם כסף – גם אם הם ממוקמים במקומות נידחים בכל רחבי העולם.

בדיקת חשבונות בנק

לצערנו, ישנם כיום לא מעט מקרי עוקץ בהם אנשים לוקחים כספים מאזרחים תמימים אשר מעוניינים להשקיע את כספם או לרכוש בכספם מוצר כלשהו ללא כל תמורה. את הכספים הם לוקחים לעצמם ועושים בו שימושים שונים ללא השקעתו לטובת הלקוחות התמימים ששילמו או ללא נתינת המוצר שהלקוחות רצו לרכוש. מקרים מעין אלה פעמים רבות נופלים בין הכיסאות כך שהלקוחות לא מקבלים את כספם חזרה מסיבות שונות. גם כאשר גורמי האכיפה מתערבים, ופעמים רבות שזה כלל לא קורה, העוקצים מראים לגורמי האכיפה שאין להם כל יכולת כלכלית להחזיר את הכספים על-ידי הצגת חשבונות בנק ריקים והכרזות על פשיטת רגל. לצורך בדיקת חשבונות בנק, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקרים פרטיים לאיתור מקצועי, הכולל בדיקת חשבונות בנק

חשוב לדעת כי ישנה אפשרות שהעוקצים מסתירים את הכספים בדרכים חכמות כך שלא יהיה ניתן לאתר אותם, וכך הם בעצם מצליחים להציג את עצמם כמסכנים ופושטי רגל. במטרה להתמודד על הצד הטוב ביותר עם מקרים אלה, חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט חוקרים פרטיים מקצועיים בתחומים כלכליים אשר יוכלו לאתר חשבונות בנק מוסתרים בכל רחבי העולם וכן נכסי נדל"ן או נכסים משתנים הרשומים על שמו של העוקץ.

חוקרים פרטיים עוברים מסלולי הכשרה ארוכים ומייגעים במיוחד בהם הם מקבלים את מלוא ההכשרה המקצועית להתמודד עם מצבים משתנים. הליך הכשרה ארוך זה מאפשר להם להצליח לאתר חשבונות בנק בכל רחבי העולם בעזרת שיטות מתוחכמות וטכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך. לכן אנשים רבים, שנתקלים במקרים של עקיצות כלכליות והצגת העוקץ כמסכן חסר כל, בוחרים להיעזר בשירותיהם של חוקרים פרטיים – המצליחים להוכיח כי העוקץ ממשיך ליהנות מהון גדול ולא מעט נכסים אשר לא רשומים על שמו או בחשבונות נסתרים מכל רחבי העולם.

כך תצליחו לקבל את כספכם בחזרה

חשוב להדגיש ולומר כי בדיקת חשבונות בנק על ידי חוקרים פרטיים קבילה מבחינה משפטית כך שבעזרת הבדיקות וההוכחות הללו תוכלו להרשיע את העוקצים שלכם ולחייבם להחזיר לכם את מלוא הכספים שגזלו מכם. בחירה נכונה בחוקר פרטי ומקצועי אשר עבר את כל מסלול ההכשרה ומכיר היטב את כל התחומים הכלכליים, תאפשר לכם ליהנות מתוצאות חקירה מרשימות ואיתור חשבונות בנקים או נכסים בכל רחבי העולם. משרדי חקירות מקצועיים יוכלו לסייע לכם לבחור נכון את החוקר הפרטי המקצועי ביותר אשר עבר את רוב שנות ההכשרה והניסיון שלו בתחומים כלכליים. חשוב לבחור נכון את החוקרים הטובים והמנוסים ביותר בתחומים אלה על מנת להבטיח את הצלחתכם לאתר את חשבונות בנק או נכסי נדל"ן נסתרים.

איתור חשבונות בנק של חייבים בכסף

ישנם לא מעט אנשים בכל רחבי הארץ בפרט, ובכל העולם בכלל, אשר חייבים לאחרים לא מעט כספים –

ונמנעים להחזיר להם את חובותיהם. כאשר גורמי האכיפה והחוק מתערבים, מתברר כי האנשים החייבים נשארו ללא כל יכולת להחזיר את הכספים בשל מחסור ענק ואף פשיטות רגל. אך חשוב לדעת כי פעמים רבות אותם אנשים אשר לקחו כספים מאנשים וכעת מסרבים להחזיר אותו, לא באמת פושטים רגל או חסרי כל, אלה מחביאים את כל ההון שלהם בחשבונות נסתרים או בנכסי נדל"ן בכל רחבי העולם. גורמי האכיפה לא תמיד יודעים להגיע לכל החשבונות הנסתרים ולכל ההון האמתי של אותם אנשים שחייבים כספים, מה שגורם לכך שהם ממשיכים ליהנות מההון הגדול שיש להם באופן נסתר מחד, ומאידך הם אינם מחזירים את הכספים שהם חייבים לאנשים אחרים. לסיוע מקצועי בתחום איתור חשבונות בנק, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור חשבונות בנק ונכסי נדל"ן בכל רחבי העולם

במידה וגם אתם נקלעתם למצב, בו אדם חייב לכם סכומי כסף גדולים ומסרב להחזיר בטענה כי אין לו כל אפשרות כלכלית להחזיר את הכסף, ורשויות החוק אינן מצליחות להוציא ממנו את הכספים שלכם בטענה כי הוא פושט רגל, חשוב לדעת: ישנה אפשרות של איתור חשבונות בנק נסתרים על ידי חוקרים כלכליים  מוסמכים, אשר עברו הכשרות ארוכות מאוד בהן הם קיבלו את כל הכלים והשיטות המתקדמות והטכנולוגיות ביותר לאתר חשבונות בנק נסתרים בכל רחבי העולם. לא אחת איתור חשבונות בנק בכל רחבי העולם על ידי חוקרים פרטיים הצליחו לסייע לכל אותם אנשים שהיו חייבים להם כספים רבים לקבל אותם חזרה. חשוב להדגיש ולומר כי ממצאי החקירות על ידי חוקרים פרטיים קבילים מבחינה משפטית ללא כל בעיה.

בחרו נכון חוקר פרטי המוסמך לנושאים כלכליים

כל שנותר לכם לעשות על מנת להצליח לאתר את כל חשבונות הבנק או נכסי הנדל"ן הנסתרים של האדם שחייב לכם כסף, זה לבחור נכון חוקר פרטי מקצועי. חוקרים פרטיים מקצועיים אשר עברו את כל הליך ההכשרה, ידעו לסייע לכם לאתר את חשבונות הבנק של האדם שחייב לכם כסף – גם אם הם ממוקמים במקומות נידחים בכל רחבי העולם.

בדיקת חשבונות בנק על ידי גורם מומחה

לצערנו ישנם כיום לא מעט מקרי עוקץ בהם אנשים לוקחים כספים מאזרחים תמימים אשר מעוניינים להשקיע את כספם או לרכוש בכספם מוצר כלשהו ללא כל תמורה. את הכספים הם לוקחים לעצמם ועושים בו שימושים שונים ללא השקעתו לטובת הלקוחות התמימים ששילמו או ללא נתינת המוצר שהלקוחות רצו לרכוש. מקרים מעין אלה פעמים רבות נופלים בין הכיסאות כך שהלקוחות לא מקבלים את כספם חזרה מסיבות שונות. גם כאשר גורמי האכיפה מתערבים, ופעמים רבות שזה כלל לא קורה, העוקצים מראים לגורמי האכיפה שאין להם כל יכולת כלכלית להחזיר את הכספים על-ידי הצגת חשבונות בנק ריקים והכרזות על פשיטת רגל.  לצורך בדיקת חשבונות בנק, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקרים פרטיים לאיתור מקצועי, הכולל בדיקת חשבונות בנק

חשוב לדעת כי ישנה אפשרות שהעוקצים מסתירים את הכספים בדרכים חכמות כך שלא יהיה ניתן לאתר אותם, וכך הם בעצם מצליחים להציג את עצמם כמסכנים ופושטי רגל. במטרה להתמודד על הצד הטוב ביותר עם מקרים אלה, חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט חוקרים פרטיים מקצועיים בתחומים כלכליים אשר יוכלו לאתר חשבונות בנק מוסתרים בכל רחבי העולם וכן נכסי נדל"ן או נכסים משתנים הרשומים על שמו של העוקץ.

חוקרים פרטיים עוברים מסלולי הכשרה ארוכים ומייגעים במיוחד בהם הם מקבלים את מלוא ההכשרה המקצועית להתמודד עם מצבים משתנים. הליך הכשרה ארוך זה מאפשר להם להצליח לאתר חשבונות בנק בכל רחבי העולם בעזרת שיטות מתוחכמות וטכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך. לכן אנשים רבים, שנתקלים במקרים של עקיצות כלכליות והצגת העוקץ כמסכן חסר כל, בוחרים להיעזר בשירותיהם של חוקרים פרטיים – המצליחים להוכיח כי העוקץ ממשיך ליהנות מהון גדול ולא מעט נכסים אשר לא רשומים על שמו או בחשבונות נסתרים מכל רחבי העולם.

כך תצליחו לקבל את כספכם בחזרה

חשוב להדגיש ולומר כי בדיקת חשבונות בנק על ידי חוקרים פרטיים קבילה מבחינה משפטית כך שבעזרת הבדיקות וההוכחות הללו תוכלו להרשיע את העוקצים שלכם ולחייבם להחזיר לכם את מלוא הכספים שגזלו מכם. בחירה נכונה בחוקר פרטי ומקצועי אשר עבר את כל מסלול ההכשרה ומכיר היטב את כל התחומים הכלכליים, תאפשר לכם ליהנות מתוצאות חקירה מרשימות ואיתור חשבונות בנקים או נכסים בכל רחבי העולם. משרדי חקירות מקצועיים יוכלו לסייע לכם לבחור נכון את החוקר הפרטי המקצועי ביותר אשר עבר את רוב שנות ההכשרה והניסיון שלו בתחומים כלכליים. חשוב לבחור נכון את החוקרים הטובים והמנוסים ביותר בתחומים אלה על מנת להבטיח את הצלחתכם לאתר את חשבונות בנק או נכסי נדל"ן נסתרים.

שאלות ותשובות

האם אתם מאתרים חשבונות בנק?

בהחלט כן. איתור חשבונות בנק חשוב במסגרת תיקי גירושין, או בעקבות סכסוכים עסקיים.

היה וקיים חשד להברחת כספים מחשבון לחשבון אנחנו כמשרד חקירות יודעים להשיג את המידע לאן נעלמו הכספים ולמי הם הועברו. 

בכל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

איזה סוגי חשבונות בנק אתם מאתרים?

משרד החקירות שלנו פועל לאיתור חשבונות בנק של פלוני אלמוני, בין אם הם רשומים על שמו ובין אם הוא רשום בהם כערב, כלווה או כמורשה חתימה. 

האם ניתן לדעת מה הסכומים שנצברו בחשבונות?

כן, אבל כל מקרה לגופו.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות סייבר

משרדנו מתמחה בין היתר גם בחקירות מסוג זה. כידוע, הקף ההונאות ברשת הולך וגדל ותופח לממדים...

המשך קריאה

צילומים והקלטות סתר

חוקרים פרטיים הינם אנשי מקצוע שעבודתם הינה איסוף מידע במישור האזרחי. באמצעות שימוש ביכולות מסוימות...

המשך קריאה

פוליגרף

בדיקת פוליגרף לעתים קרובות, במסגרת ביצוע חקירה פרטית אנו נעזרים במכשיר הפוליגרף, הידוע גם בשם "מכונת...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות