cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוקר פרטי

משרדנו מעסיק עשרות חוקרים פרטיים מקצועיים, מיומנים ומנוסים הן בסטטוס של שכירים והן בסטטוס של עצמאיים – כל החוקרים פועלים תחת פיקוח והשגחה צמודים של מנהלי המשרד ומגישים דו"חות חקירה מפורטים שזוכים לעין בוחנת של מנהלי המשרד אשר מתקנים אותם מבחינת סגנון על מנת שיהיו ברמה גבוהה של כתיבה.

 מיומנות בכל מקום בעולם

מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות פועל בכל מדינת ישראל וכן במדינות רבות בחו"ל, מעבר לים. במהלך השנים פעל המשרד בכל חלקי הארץ ואף מחוץ לישראל – בארה"ב, באירופה, מזרח אסיה, באיים הקריביים וכן במדינות ערב – בחלקן פעלנו בעצמנו ובחלקן הפעלנו אנשי קשר מנוסים מטעמנו. לא משנה אם אתם מחפשים חוקר פרטי במרכז או בצפון הארץ, או שאתם רוצים להתחקות אחר בן/ת זוג שנסעו לחו"ל – אם קיימת עבירה, אנחנו נמצא אותה.

כל חוקר פרטי שעובד איתנו ואצלנו הנו חוקר פרטי מעולה ומנוסה שהוכיח את יכולותיו במהלך השנים, כל חוקר בתחומו ועל פי התמחותו. החוקרים הפרטיים מטעמנו פועלים, אם כבודדים ואם כצוות, על מנת להגיע לפתרונות הטובים ביותר האפשריים בכל חקירה וחקירה. ישנם חוקרים פרטיים שמתמחים בסוג מסוים של חקירות ויש כאלו הנחשבים מולטי-טאלנט ומתמחים במספר תחומים. אנו יודעים להתאים את סוג החקירה לחוקר הפרטי המתאים ביותר על מנת שהתוצאות ללקוח יהיו הטובות והיסודיות ביותר שניתן.

אזור ההמתנה אצלנו במשרד

חוקרים פרטיים לכל מטרה

על מנת להיות חוקר פרטי נדרש "להתאמן" במשך 3 שנים במשרד חקירות, לאחר מכן יכול המתאמן לגשת לבחינה רשמית של משרד המשפטים ולקבל תעודת חוקר פרטי. לאחר קבלת התעודה, החוקר אינו רשאי לקבל עבודות מלקוחות שונים. חוקר פרטי נדרש לעבוד 5 שנים נוספות במשרד חקירות מסוים, או כקבלן משנה עבור מספר משרדי חקירות ורק בתום תקופה זו, יוכל לפנות שוב למשרד המשפטים ולבקש תעודה לניהול משרד חקירות. חוקר המקבל על עצמו עבודה מאנשים פרטיים ו/או מוסדיים ומבצע אותה מבלי שיש לו רישיון לניהול משרד חקירות, עובר על החוק וכל הממצאים שהשיג אינם קבילים בפועל.

הליך החקירה

עבודת חוקר פרטי מתחילה כאשר הלקוח מציג בפניו את הבעיה ומתאר את סוג המידע לו הוא זקוק.

החוקר הפרטי מייעץ ללקוח על דרכי הפעולה הנדרשות לצורך קבלת המידע הנדרש. החקירות מתנהלות במגוון רחב של תחומים כאשר הבולטים ביניהם הנם:

 1. התחום האישי – בתחום הבין אישי, החקירות הפופולריות הן החקירות בנושאי בגידות, הסתרת רכוש, חשדות לשקרים ורמאויות בתוך המשפחה הגרעינית ו/או המורחבת.
 2. התחום הכלכלי – איש עסקים שחושד ששותפו גונב, או מרמה אותו ומבצע עסקאות ללא ידיעתו;

בנק שיש לו חייב שאינו פורע חובו והוא מעוניין לקבל מידע על רכוש שברשותו לצורך עיקול;

רשת שיווק המבקשת לקבל מידע אודות מבצעים מתוכננים של מתחריה ועוד.

 1. התחום העסקי – צורך בקבלת מידע חסוי חיוני לאנשים, לגופים מוסדיים, עסקיים ועוד.

במרחב הציבורי, זורם מידע רב גלוי אבל לעתים המידע הסמוי הנו זה המעניין, הקריטי והחשוב. חוקר פרטי המועסק במשרדנו ואשר רכש מיומנויות בתחומי חקירות מגוונות, הוא האדם אשר יודע ומסוגל לספק מידע כזה, ועושה זאת בשיטות ובדרכים שונות בעזרת מכשירים מתקדמים שנועדו לאיסוף מידע.

כאמור, חוקר מיומן מתמודד במהלך עבודתו במגוון רב של סוגי חקירות ומתמחה בהן. פעמים רבות נדרש החוקר הפרטי להשתמש בסיפורי כיסוי שונים (המותרים עפ"י החוק) וכך הוא "קונה את אמונו" של הנחקר ויכול לדלות ממנו פרטים רבים הנדרשים לצורך ביצוע החקירה. בתום החקירה נדרש החוקר הפרטי להגיש דו"ח חקירה ללקוח בו הוא מפרט את ממצאי החקירה.

צפו בסיפור חקירה חשוב ומעניין נוסף, עליו היה אמון משרדנו (מתוך חדשות ערוץ 2 – 16.1.2012):

איסוף מידע ומעקבים

חוקר פרטי מנוסה נוהג לעשות שימוש בערוצים שונים לקבלת מידע נחוץ.

ישנם מאגרי מידע שחייבים להכירם ביסודיות על מנת לדלות מהם פרטים על נכסים, חשבונות בנק, תכניות חיסכון ועוד. מידע אחר מגיע באמצעות מעקבים ממושכים אחרי האובייקט. כאן משתמש החוקר הפרטי בציוד מגוון לרבות מצלמות עם עדשות לצילום מרחוק, משקפות איכותיות המסוגלות לזהות למשל מספר רכב ממרחק גדול וכן ציוד לראייה בשעות הלילה זאת לצד שימוש במכשירי הקלטה,תחפושות שנועדו לטשטש זהות ועוד. לעתים, יש צורך במעקבים סיזיפיים בהם משתתפים מספר חוקרים פרטיים עם כלי רכב ואופנועים כדי לשמור על קשר עין רצוף עם האובייקט. החוקר הפרטי חייב להיות זריז ומהיר החלטה, היה וברצונו לצלם אירוע ולתעד אותו בשנייה הנכונה.

לסיכומו של סיפור, גם חוקר פרטי מנוסה עשוי להיות לפעמים מופתע.

בזמן ביצוע מעקב, החוקר צריך להיות דרוך וקשוב לכל המתרחש סביבו ותמיד לגלות תושייה רבה.

שני החוקרים הפרטיים ומנהל משרד החקירות שלנו, גילו תושייה ופעלו כנדרש בזמן אמת!

הגנת הפרטיות

חשוב לדעת כי כל חוקר פרטי חייב לעבוד עפ"י החוק ולשמור שלא לבצע חדירה לפרטיות של האובייקט.

חוקר פרטי שאינו מודע למשמעות החוק, עשוי להיות חשוף לביצוע עבירות פליליות ולאבד את רישיונו. מידע שהושג שלא כחוק, אינו יכול לשמש את החוקר במתן עדות בבית המשפט וכל הממצאים שאסף, ירדו לטמיון. על החוקר להיות מיומן מאד, לצבור ניסיון רב ולהיות בקיא ביסודיות חוק, כך לדוגמה אסור לו לצלם אישה בהתערטלותה וכן אסור לו לתעד שיחות שהוא לא צד להן.

החוקר חייב להתייעץ בטרם התחלת החקירה ולבדוק האם דרך הפעולה אותה תכנן, היא עפ"י החוק. עבודתו של החוקר הפרטי היא לעתים "להלך בין הטיפות", בין הניסיון להביא מידע מהימן ובין האיסור לעבור על החוק בכלל ועל חוק הגנת הפרטיות בפרט. לדוגמה, היה ללקוח והחוקר הפרטי מעוניין לתעד בגידה, אסור לו לפרוץ לתוך החדר במלון או בצימר. החוקר יכול לתעד את הכניסה של האובייקט לבית המלון, לתעד את הכניסה שלו לחדר באמצעות מצלמה סמויה, אך אסור לו לתעד את מה שקורה בתוך החדר.

מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר פרטים בכל עת ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר הוגנת!

כל החוקרים הפרטיים שעובדים איתנו הם "שועלים ותיקים", כאלה עם עשרות שנות ניסיון מאחוריהם שיודעים את כל ה"טריקים והשתיטים" שבהתנהלויות חשודות מסויימות. מאחורי כל בגידה או רמאות ישנן אוסף של התנהגויות וצורת התנהלות שמסגירים את אותו הפרט. כך מובטח לכם שתקבלו ראיות מצולמות וכתובות במהרה – אם ישנן כאלה, ומבלי שמושא המחקר ידע על כך כמובן. וכמובן – במינימום שעות מעקב.

עוד מבט בתוך המשרדים שלנו

באילו תחומים ניתנים שירותי חוקר פרטי?

 • חקירות אישות.
 • מעקבים.
 • חקירות כלכליות.
 • מודיעין עסקי ובדיקות פוליגרף.
 • צילומים סמויים והקלטות סמויות.
 • חקירות לפני נישואין.
 • איתורים.
 • חקירות רשלנות רפואית.
 • הטרדות טלפוניות.

עם התקדמות הטכנולוגיה, נכנסו פריטים רבים ומעניינים לארגז הכלים של כל חוקר פרטי באשר הוא. גאדג'טים אשר פעם היו שמורים בעבר לסרטי ג'יימס בונד בלבד, משמשים כיום כפרטי חובה בכל יציאה למעקב סמוי או עבודת איסוף ראיות. אמצעים אלו מקשים היום יותר מתמיד על מושאי המעקב לעשות מעשה אסור כלשהו, מבלי להיות מתועדים, וברוב המקרים, מבלי שכלל ידעו או יחשדו על כך.

נהוג לחלק את "כלי העבודה" של החוקרים הפרטיים ל-2 סוגים עיקריים: התיעוד והמעקב, כאשר לכל משפחה יש אינספור כלים שונים ומעניינים ההופכים את עבודותיו של החוקר הפרטי לפשוטה מאי פעם.

אמצעי התיעוד

אם בעבר אמצעי התיעוד היחידי העמד לרשות החוקר הפרטי היה מצלמות פילים גדולה ומסורבלת, הרי שהיום אוסף כלי התיעוד הוא בבחינת "גן עדן" של ממש. כלים אלה הם בעיקר מצלמות המסוגלות להקליט תמונה (וידאו) וקול (אודיו) בו זמנית. כל חוקר פרטי מחזיק ברשותו שלל סוגים של מצלמות אותן ניתן להסוות בכל צורה שרק עולה על הדעת. ממצלמות נייחות המוסות בתוך שקעי חשמל או כלי נוי ועד מצלמות ניידות וזעירות הנראות ככלי כתיבה או כפתורים בחולצה. מלבד ממצלמות סמויות, ישנן כיום גם מצלמות סטילס מקצועיות המסוגלות לצלם תמונה באיכות גבוהה ביותר ממרחק של מאות מטרים!

אמצעי המעקב

כניסתו המסחררת של הג'י פי אס לחיינו אינה מאפשרת לנו בכלל להבין בכלל איך הצלחנו להסתדר קודם בלעדיו. מלבד חיסכון בזמן עמידה בפקקים, הג'י פי אס משמש כפריט חובה ולעיתים ככזה שיכריע את המערכה בכל סוג של מעקב סמוי. ישנם כיום בשוק מכשירי GPS רבים אותם ניתן להסליק במקומות שונים ברכב, או אפילו בתיק / מזוודה של הנעקב. אלו מאפשרים לחוקר הפרטי לדעת את מסלולו ומיקומות של הנחקר בכל רגע נתון ובמקרה של סטייה כלשהי, להגיע לנקודה בו הנחקר נמצא ולתעד את המתרחש. יש כמובן לשים לב כי השימוש באמצעים אלה מוגבל כמובן לפי החוקים החלים באותה המדינה ויש לעשות בהם שימוש באחריות הנדרשת.

הפן האנושי

בנוסף לאמצעים הפיזיים והטכנולוגיים, על כל חוקר פרטי להיות בעל אינטואיציה, אינטליגנציה וניסיון מקצועי רב, המכוון אותו בכל סוג של מעקב סמוי. לפני כל שימוש כלשהו בגאדג'ט כזה או אחר, על כל חוקר פרטי לשאול את השאלות הנכונות, או לשים לב לתבניות מסויימות שיכוונו אותו לפעול בכיוון מסויים ולא באחר.

בסופו של יום, הניסיון המקצועי ואיכותו של החוקר הפרטי הם אלו שיביאו למתן ראיות (מפלילות או מזכות) במהירות ובדיסקרטיות המירבית, באיכות גבוהה וכמובן, תוך שמירה על כלל החוקים המחייבים.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

ברשות משרדנו שני סניפים בחיפה ובתל אביב בשילוב צוות חוקרים פרטיים מנוסים בפריסה ארצית – צרו עמנו קשר עוד היום ונתחיל בעבודה!

חוקרים פרטיים עם המלצות

בשל הביקוש הגדול לחוקרים פרטיים, כיום יש לא מעט חוקרים בכל רחבי הארץ אשר יודעים לתת מענה לכל התחומים השונים. חשוב לדעת שזה חוקרים פרטיים בעלי רישיון לעסוק בתחום, עברו שנים ארוכות של הכשרה – הכוללת מסלולי התמחות במשרדי חקירות במשך שנים ארוכות. בכל תקופת ההתמחות של החוקרים הפרטיים בעלי הרישיון, הם נמדדים במטרה לוודא שרמתם המקצועית אכן מספקת על מנת שיוכלו להתחיל לעבוד כחוקרים פרטיים. במידה וגם אתם מעוניינים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקרים פרטיים – נקודות שונות על הכשרה ורישיון

חשוב להדגיש ולומר כי כיום ישנם לא מעט חוקרים ללא רישיון אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים ומתיימרים להעניק שירות מיטבי עבור הציבור. כפי שציינו לעיל, חוקרים פרטיים אשר עברו את מלוא מסלול ההכשרה עד שקיבלו את רישיונם נאלצו להוכיח את רמת המקצועיות שלהם פעם אחר פעם במשך תקופה ארוכה וממושכת. חוקרים ללא רישיון לעסוק בתחום בתור חוקרים פרטיים כנראה קיצרו את דרכי ההכשרה מה שעתיד לפגוע באופן ישיר ברמה המקצועית שלהם וכן בתוצאות החקירה האישית שלכם. לכן לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב לוודא כי הוא אכן מחזיק בכל הרישיונות והתעודות הנדרשות לעיסוק עצמאי בתחום.

כמו כן, חשוב להדגיש כי לא כל החוקרים הפרטיים עוברים את כל שנות ההכשרה שלהם בתחומים השונים. ישנם חוקרים פרטיים אשר רוב שנות עיסוקה בתחום הם עסקו בנושא בגידות בין זוגות, אחרים דווקא עסקו בנושאים פליליים ולעומתם ישנם לא מעט חוקרים שהתמקצעו באיתור כתובות או אנשים. כך או כך חשוב לבחור חוקר פרטי מנוסה בתחום לו אתם נדרשים על מנת לוודא כי הוא אכן יצליח להפיק עבורכם את תוצאות החקירה הטובות ביותר.

משרדי חקירות מקצועיים המאגדים את החוקרים הטובים ביותר

משרדי חקירות מקצועיים מעסיקים לא מעט חוקרים פרטיים בפריסה ארצית, על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר עבור קהל לקוחותיהם. משרד חקירות מ.ח.א הינו משרד חקירות מקצועי, בזכותו תוכלו לקבל התאמה אישית לחוקר הפרטי המנוסה ביותר בתחום לו אתם נדרשים.

חוקר פרטי מומלץ

לא מעט אנשים כיום בוחרים לעשות שימוש בשירותיו של חוקר פרטי מקצועי אשר יסייע להם לגלות שלל פרטים במגוון רחב של תחומים שונים. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות משירותיו של חוקר פרטי מקצועי, חשוב להכיר כמה נקודות מרכזיות אודות רמת מקצועיותו של החוקר הפרטי שלכם, אופן פעולתו, תחומי החקירות השכיחים ביותר וכמובן, דרך הבחירה הנכונה ביותר. כיום יש לו מעט חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ אשר מעניקים שירות לכלל הציבור מידי יום ועל מנת להצליח לבחור נכון את החוקר הפרטי הטוב והמקצועי ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב להימנע מבחירה שרירותית או פזיזה. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקר פרטי מנוסה

 • ראשית, חשוב לדעת כי חוקר פרטי חייב להיות בעל רישיון מקצועי לעסוק בחקירות באופן פרטי. אנשים רבים כלל לא יודעים זאת ובוחרים את החוקרים הפרטיים שלהם ללא בדיקת רישיון תעסוקתם. לצערנו כיום ישנם לא מעט חוקרים אשר עובדים באופן פרטי ללא רישיון לעסוק בכך מה שכמובן משפיע על רמת המקצועיות ועל תוצאות החקירה. את רישיון החקירות הפרטיות מקבלים לאחר שנים ארוכות של הוכחת מקצועיות במשרדי חקירות מקצועיים אשר בוחנים לעומק את עבודתו של החוקר. חוקר פרטי שאינו מחזיק ברישיון מקצועי כנראה שלא עבר את כל הדרך שהיה צריך לעבור, מה שמשפיע באופן ישיר על רמתו המקצועית.
 • שנית, חשוב לדעת כי על כל חוקר פרטי להגיש את תכנית הפעולה שלו למעסיקיו על מנת לקבל את אישורם ולהתחיל לעבוד. שיתוף פעולה בין החוקר לבין מזמיני החקירה חייב להיות גלוי לחלוטין ושקוף על מנת לוודא כי החקירה תתנהל באופן המיטבי ביותר להשגת הממצאים הרלוונטיים. לכן במידה ובחרתם בחוקר פרטי חשוב לוודא כי כל הליך פעולתו שקוף לחלוטין.
 • שלישית, חשוב לדעת כי גם החוקר הפרטי מוגבל במסגרת החוק לחשוף פרטים אישיים במיוחד על האובייקט אותו הוא חוקר. אנשים רבים אשר בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בטוחים שיוכלו לקבל כל מידע שידרשו אודות האובייקט הנחקר אך חשוב להדגיש כי גם החוקר חייב לשמור על פרטיו האישיים במיוחד של האובייקט הנחקר.

תהיו בטוחים שאתם בוחרים נכון

לסיום, חשוב להדגיש ולומר כי כיום יש לו מעט משרדי חקירות איכותיים ומקצועיים אשר יספקו עבורכם את החוקרים המתאימים ביותר עבור החקירה שלכם. אך משרד חקירות מ.ח.א הוא המוביל בתחום.

חוקרים פרטיים ברחבי הארץ

בשל הביקוש הגדול לחוקרים פרטיים, כיום יש לא מעט חוקרים בכל רחבי הארץ אשר יודעים לתת מענה לכל התחומים השונים. חשוב לדעת שזה חוקרים פרטיים בעלי רישיון לעסוק בתחום, עברו שנים ארוכות של הכשרה – הכוללת מסלולי התמחות במשרדי חקירות במשך שנים ארוכות. בכל תקופת ההתמחות של החוקרים הפרטיים בעלי הרישיון, הם נמדדים במטרה לוודא שרמתם המקצועית אכן מספקת על מנת שיוכלו להתחיל לעבוד כחוקרים פרטיים. במידה וגם אתם מעוניינים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקרים פרטיים – נקודות שונות על הכשרה ורישיון

חשוב להדגיש ולומר כי כיום ישנם לא מעט חוקרים ללא רישיון אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים ומתיימרים להעניק שירות מיטבי עבור הציבור. כפי שציינו לעיל, חוקרים פרטיים אשר עברו את מלוא מסלול ההכשרה עד שקיבלו את רישיונם נאלצו להוכיח את רמת המקצועיות שלהם פעם אחר פעם במשך תקופה ארוכה וממושכת. חוקרים ללא רישיון לעסוק בתחום בתור חוקרים פרטיים כנראה קיצרו את דרכי ההכשרה מה שעתיד לפגוע באופן ישיר ברמה המקצועית שלהם וכן בתוצאות החקירה האישית שלכם. לכן לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב לוודא כי הוא אכן מחזיק בכל הרישיונות והתעודות הנדרשות לעיסוק עצמאי בתחום.

כמו כן, חשוב להדגיש כי לא כל החוקרים הפרטיים עוברים את כל שנות ההכשרה שלהם בתחומים השונים. ישנם חוקרים פרטיים אשר רוב שנות עיסוקה בתחום הם עסקו בנושא בגידות בין זוגות, אחרים דווקא עסקו בנושאים פליליים ולעומתם ישנם לא מעט חוקרים שהתמקצעו באיתור כתובות או אנשים. כך או כך חשוב לבחור חוקר פרטי מנוסה בתחום לו אתם נדרשים על מנת לוודא כי הוא אכן יצליח להפיק עבורכם את תוצאות החקירה הטובות ביותר.

משרדי חקירות מקצועיים המאגדים את החוקרים הטובים ביותר

משרדי חקירות מקצועיים מעסיקים לא מעט חוקרים פרטיים בפריסה ארצית, על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר עבור קהל לקוחותיהם. משרד חקירות מ.ח.א הינו משרד חקירות מקצועי, בזכותו תוכלו לקבל התאמה אישית לחוקר הפרטי המנוסה ביותר בתחום לו אתם נדרשים.

חוקר פרטי בצפון

כשאתם פונים למשרד חקירות ומעוניינים גם לבקר במשרדו ולפגוש בו אישית ולא רק דרך הנייד או הזום, לשיקול הגיאוגרפי יש בהחלט מקום.
המשרד הראשי שלנו נמצא בחיפה, בירת הצפון, במרכז העיר התחתית וניתן להגיע אלינו ברכב פרטי, בכרמלית, ברכבת, באוטובוס או במטרונית.
אנו נגישים מאוד וניתן להגיע אלינו אם אתם גרים או עובדים בסביבה, גם בהליכה רגלית.
משרדנו הוא אחד הותיקים בישראל, אם לא הוותיק שבהם וכאשר מחליטים לפנות למשרד חקירות, גם הוותק צריך להוות שיקול.
לפנות למשרד שנוסד רק ״אתמול״ ו״מחר״ עלול להיעלם, דווקא כאשר תצטרכו את החוקר שטיפל במקרה שלכם לעדות, זו חוויה ממש לא נעימה בלשון המעטה.
אז אם אתם גרים או עובדים בצפון הארץ ונזקקים לשרותו של חוקר פרטי, זכרו: חוקר פרטי בצפון זה אנחנו.

מיהו חוקר פרטי

חוקר פרטי הינו מי שקבל רישיון לעסוק בחקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים.
הדרך לקבלת רישיון עוברת דרך התמחות במשרד חקירות מורשה ע״י מאמן מורשה במשך שלוש שנים, שבסופן על המתאמן לעמוד בהצלחה בבחינות לקבלת הרישיון.
חוקר פרטי רשוי יכול לעבוד כחוקר פרטי, אך אינו מורשה לקבל עבודות ישירות מלקוחות.
לשם כך יש צורך ברישיון לניהול משרד חקירות או תאגיד חוקרים,  מטעם משרד המשפטים.

מהו משרד חקירות

יש משרדי חקירות שהם ״הצגה שלאיש אחד״ ועדיין יש להם רישיון מטעם משרד המשפטים למשרד חקירות פרטי, היות ועמדו בכל התנאים לקבלת הרישיון ויש משרדים בינוניים וגדולים, המעסיקים חוקרים פרטיים רבים או אף רבים מאוד ופועלים לרוב כתאגיד חוקרים, שם אחר לחברה עם בעלי מניות שבשונה מחברות אחרות, אסור להם להיות חברה בע״מ, כדי שהאחריות לא תהיה מוגבלת.

כשלקוח פונה למשרד חקירות כזה או אחר, מומלץ מאוד לבדוק את המוניטין שלו בחיפוש פשוט בגוגל.
היה ומדובר במשרד נטול מוניטין, מומלץ לחשוב פעמיים אם כדאי להתקשר אליו ובוודאי להזמין אצלו חקירה.

סוגי חקירות

יש סוגים רבים של חקירות, אך כשמדובר במשרד חקירות פרטי, הכוונה תמיד לחקירות פרטיות, בשונה מחירות משטרה, רשויות המס וכד׳.
משרד החקירות שלנו שקיים כבר מאז 1964 עסק מטבע הדברים במגוון מאוד רחב של חקירות פרטיות.
לרוב מדובר אצלנו בחקירות עבור מוסדות כגון בנקים, חברות ביטוח, קונצרנים גדולים, חברות גדולות וקטנות וכמובן גם לקוחות פרטיים.
האחרונים מטבע הדברים הגיעו אלינו ברובם בשל בעיות בין בני הזוג, לא רק בנושא בגידות, אלא גם בנושא של הסתרת כספים ונכסים מבן/בת הזוג.
כאן התבקשנו אם לאשש את החשד לבגידה ואם לאתר רכוש של אחד מבני הזוג לא היה מושג על קיומו, או מידע ערטילאי בלבד.

חוקר פרטי בצפון

במידה וגם אתם נדרשים לחוקר פרטי, עליכם לדעת כי כיום יש לא מעט חוקרים פרטיים בפריסה בכל רחבי הארץ. חוקרים פרטיים עוברים דרך ארוכה עד שהם מגיעים למצב בו הם רשאים לתת לכם שירות מקצועי עם רישיון וכל תעודות ההסמכה המקצועיות. הליך קבלת הרישיון מצריך שנים ארוכות של אימונים ועבודה תחת משרדי חקירות ולא באופן מקצועי כאשר החוקרים נבחנים ומוכיחים במשך תקופה ארוכה את רמתם המקצועית. מחפשים אחר חוקר פרטי בצפון? פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקר פרטי בצפון הארץ – בחרו את הטוב ביותר

כיום, יש לא מעט חוקרים פרטיים בצפון הארץ, מה שהופך את הבחירה שלכם לקשה ומסובכת הרבה יותר. לא כל החוקרים אכן עברו את כל מסלול ההכשרה ומחזיקים ברישיון מקצועי. זאת, בשל העובדה הפשוטה כי הם מבינים שהאזרח הפשוט אינו מכיר לעומק את תחום החקירות הפרטיות ואינו יודע כי על החוקר הפרטי שלו להחזיק ברישיון תעסוקתי ותעודות הסמכה רלוונטיות. בחירה לא נכונה בחוקר שאינו מספיק מקצועיים ואינו עבר את כל מסלול ההכשרה הנדרש, עלולה להשפיע באופן ישיר על תוצאות החקירה שלכם. אז לפני שאתם בוחרים חוקר פרטי בצפון הארץ חשוב לדעת לבחור נכון ולא באופן שרירותי, על מנת לוודא כי אתם בוחרים את החוקר שיצליח לעשות עבורכם את עבודת המחקר הטובה והמדויקת ביותר.

חוקר פרטי בצפון – על החוקר להחזיק ברישיון ובניסיון בחקירות רלוונטי

נקודה נוספת שחשוב שתכירו לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי שלכם היא העובדה כי גם בין כל החוקרים הפרטיים עם רישיונות העבודה ישנם כאלה שיתאימו לכם יותר מאשר האחרים. כיום יש לא מעט תחומים שכיחים ביותר בהם חוקרים פרטיים עוסקים. בין התחומים ישנם עניינים בנושאים משפחתיים, עניינים בנושאים פליליים, איתור כתובות או אנשים ועוד. חוקר פרטי, מקצועי ככל שיהיה, אינו בעל ניסיון בכל התחומים באופן שווה מה שמצריך מכם לדעת לבחור נכון את החוקר הפרטי המקצועי ביותר ובעל הניסיון הרב ביותר בתחום לו אתם נדרשים. לא מעט אנשים בוחרים להיעזר במשרדי חקירות אשר מחזיקים את החוקרים הפרטיים והמקצועיים ביותר ויודעים להתאים בדיוק עבורם את החוקרים הפרטיים המנוסים ביותר בתחום אותו הם צריכים לחקור.

שאלות ותשובות

איך לבחור חוקר פרטי?

החוקר הפרטי מייעץ ללקוח על דרכי הפעולה הנדרשות לצורך קבלת המידע הנדרש. החקירות מתנהלות במגוון רחב של תחומים כאשר הבולטים ביניהם הנם:

 • התחום האישי – בתחום הבין אישי, החקירות הפופולריות הן החקירות בנושאי בגידות, הסתרת רכוש, חשדות לשקרים ורמאויות בתוך המשפחה הגרעינית ו/או המורחבת.
 • התחום הכלכלי – איש עסקים שחושד ששותפו גונב, או מרמה אותו ומבצע עסקאות ללא ידיעתו; בנק שיש לו חייב שאינו פורע חובו והוא מעוניין לקבל מידע על רכוש שברשותו לצורך עיקול; רשת שיווק המבקשת לקבל מידע אודות מבצעים מתוכננים של מתחריה ועוד.
 • התחום העסקי – צורך בקבלת מידע חסוי חיוני לאנשים, לגופים מוסדיים, עסקיים ועוד.

איך מוצאים חוקר פרטי בתחום המזונות?

לא פעם קורה שאחד מבני הזוג בדרך לגירושין מנסה להעלים חלק מרכושו והכנסותיו כדי לשלם לצד השני דמי מזונות מופחתים. לרוב, אם כי לא תמיד, מדובר בגבר.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מסוגלים לגלות מה ההכנסה האמיתית של בן הזוג, כולל רכוש שרשום על שמו, שיאפשרו לך למצות את מלוא זכויותיך

כל אחד יכול להיות חוקר פרטי?

על מנת להיות חוקר פרטי נדרש “להתאמן” במשך 3 שנים במשרד חקירות, לאחר מכן יכול המתאמן לגשת לבחינה רשמית של משרד המשפטים ולקבל תעודת חוקר פרטי. לאחר קבלת התעודה, החוקר אינו רשאי לקבל עבודות מלקוחות שונים. חוקר פרטי נדרש לעבוד 5 שנים נוספות במשרד חקירות מסוים, או כקבלן משנה עבור מספר משרדי חקירות ורק בתום תקופה זו, יוכל לפנות שוב למשרד המשפטים ולבקש תעודה לניהול משרד חקירות. חוקר המקבל על עצמו עבודה מאנשים פרטיים ו/או מוסדיים ומבצע אותה מבלי שיש לו רישיון לניהול משרד חקירות, עובר על החוק וכל הממצאים שהשיג אינם קבילים בפועל.

מתי לפנות לחוקר פרטי?

במהלך חיינו קיימות סיטואציות רבות במהלכן יש צורך לפנות לחוקר פרטי, אם זה הילד שהולך לגן ומתעורר  חשד שהגננת מתעללת בו, אם זה נער מתבגר לגביו מתעורר חשד שמשתמש סמים, אם זה סכסוך בין בני זוג, סכסוכים עסקיים, התקנת מצלמות אצל בני הגיל השלישי כדי לבדוק אם המטפל מטפל בהם כראוי ובכל חשד שעולה כמו בגידה, גניבה ומעילה כספית.  יש צורך בחוקר פרטי בכל הקשור להשגת מודיעין עסקי ו/או בתחום הפרטי, מעקבים אחרי ספקים, מניעת גניבות, גילוי הונאות ועוד. 

חוקר פרטי מסייע גם באיתור רכוש, חקירה לאיתור עזבונות, איתור נדל"ן, חשבונות בנק וכיוצא בזה.

בכל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

 

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אתם שואלים - חוקר פרטי עונה

החוקר הפרטי מייעץ ללקוח על דרכי הפעולה הנדרשות לצורך קבלת המידע הנדרש. החקירות מתנהלות במגוון רחב של תחומים כאשר הבולטים ביניהם הנם:

 • התחום האישי – בתחום הבין אישי, החקירות הפופולריות הן החקירות בנושאי בגידות, הסתרת רכוש, חשדות לשקרים ורמאויות בתוך המשפחה הגרעינית ו/או המורחבת.
 • התחום הכלכלי – איש עסקים שחושד ששותפו גונב, או מרמה אותו ומבצע עסקאות ללא ידיעתו; בנק שיש לו חייב שאינו פורע חובו והוא מעוניין לקבל מידע על רכוש שברשותו לצורך עיקול; רשת שיווק המבקשת לקבל מידע אודות מבצעים מתוכננים של מתחריה ועוד.
 • התחום העסקי – צורך בקבלת מידע חסוי חיוני לאנשים, לגופים מוסדיים, עסקיים ועוד.

לא פעם קורה שאחד מבני הזוג בדרך לגירושין מנסה להעלים חלק מרכושו והכנסותיו כדי לשלם לצד השני דמי מזונות מופחתים. לרוב, אם כי לא תמיד, מדובר בגבר.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מסוגלים לגלות מה ההכנסה האמיתית של בן הזוג, כולל רכוש שרשום על שמו, שיאפשרו לך למצות את מלוא זכויותיך

על מנת להיות חוקר פרטי נדרש “להתאמן” במשך 3 שנים במשרד חקירות, לאחר מכן יכול המתאמן לגשת לבחינה רשמית של משרד המשפטים ולקבל תעודת חוקר פרטי. לאחר קבלת התעודה, החוקר אינו רשאי לקבל עבודות מלקוחות שונים. חוקר פרטי נדרש לעבוד 5 שנים נוספות במשרד חקירות מסוים, או כקבלן משנה עבור מספר משרדי חקירות ורק בתום תקופה זו, יוכל לפנות שוב למשרד המשפטים ולבקש תעודה לניהול משרד חקירות. חוקר המקבל על עצמו עבודה מאנשים פרטיים ו/או מוסדיים ומבצע אותה מבלי שיש לו רישיון לניהול משרד חקירות, עובר על החוק וכל הממצאים שהשיג אינם קבילים בפועל.

במהלך חיינו קיימות סיטואציות רבות במהלכן יש צורך לפנות לחוקר פרטי, אם זה הילד שהולך לגן ומתעורר  חשד שהגננת מתעללת בו, אם זה נער מתבגר לגביו מתעורר חשד שמשתמש סמים, אם זה סכסוך בין בני זוג, סכסוכים עסקיים, התקנת מצלמות אצל בני הגיל השלישי כדי לבדוק אם המטפל מטפל בהם כראוי ובכל חשד שעולה כמו בגידה, גניבה ומעילה כספית.  יש צורך בחוקר פרטי בכל הקשור להשגת מודיעין עסקי ו/או בתחום הפרטי, מעקבים אחרי ספקים, מניעת גניבות, גילוי הונאות ועוד. 

חוקר פרטי מסייע גם באיתור רכוש, חקירה לאיתור עזבונות, איתור נדל"ן, חשבונות בנק וכיוצא בזה.

בכל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

חקירות סייבר

משרדנו מתמחה בין היתר גם בחקירות מסוג זה. כידוע, הקף ההונאות ברשת הולך וגדל ותופח לממדים...

המשך קריאה

צילומים והקלטות סתר

חוקרים פרטיים הינם אנשי מקצוע שעבודתם הינה איסוף מידע במישור האזרחי. באמצעות שימוש ביכולות מסוימות...

המשך קריאה

פוליגרף

בדיקת פוליגרף לעתים קרובות, במסגרת ביצוע חקירה פרטית אנו נעזרים במכשיר הפוליגרף, הידוע גם בשם "מכונת...

המשך קריאה