cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איתור רכב גנוב

אחד הנכסים החשובים ביותר בחיינו הוא הרכב הפרטי שלנו – אנו משתמשים בו באופן יום-יומי גם במטרה להגיע לעבודה וגם לעניינינו האישיים.

מלבד השימושים הפרקטיים, לרבים מאיתנו נוצר קשר אישי לרכב שלנו. העובדה שנזכה לסכום כסף מהביטוח בעבור רכישת רכש חדש אינה בהכרח מעודדת, אנחנו רוצים את הרכב שלנו!

ישנם כיום אמצעים אלקטרוניים חדשניים אשר מיועדים לאתר את רכבכם במידה ונגנב.

מלבד זאת, ניתן לפנות לחברות, לדוגמה משרדי חקירות, שיסייעו לכם ב- איתור רכב גנוב.

פתרונות טכנולוגיים לאיתור רכב גנוב

אם בעבר היינו נועלים את הרכב במנעולים מכניים, כגון מנעול הגה, בהמשך עברנו למערכות אזעקה כגון אימובילייזר והיום הסטנדרט שאותו דורשות חלק גדול מחברות הביטוח הנו מערכת איתור רכב גנוב. במידה והמערכת לא נותקה במקומה בידיהם של פושעים מיומנים, חברת הביטוח יכולה לאתר את מיקומו המדויק של כלי הרכב הגנוב, אפילו תוך כדי נסיעה. אנשים המחזיקים בערך סנטימנטלי עמוק לרכביהם מתקינים בעצמם התקנים שכאלו, ואוי לגנב שינסה 'להרים' את הרכב שלהם. המערכות מתבססות על איתור באמצעות טכנולוגיית GPS ולא צריך חדר בקרה מתוחכם עבור המעקב – אפילו פלאפון אישי מספיק.

האפשרויות שעומדת עבורכם ל- איתור רכב גנוב

במקרים רבים, גנבי הרכב מתקשרים לבעל הרכב ומציעים לו אפשרות לרכוש את הרכב שנגנב במחיר נמוך יחסית, ממש כמו כופר. למרבה ההפתעה, מרבית בעלי הרכב מעדיפים את האפשרות הזו מאשר התעסקות עם חברת הביטוח והחוקרים שלה. אפשרות אחרת אשר עומדת בפני בעל הרכב במצב שכזה היא להיעזר בשירותיהם של משרד חקירות ו/או חוקרים פרטיים מקצועיים אשר מיומנים במצבים מעין זה ומסוגלים להשתמש במגוון רחב של אמצעים לאיתור מקור השיחה וכתוצאה מכך את מיקום הרכב. מלבד איתור מיקומו הנוכחי של הרכב, צוות החקירה יכול לסייע בידכם בהשגתו של הרכב. הניסיון הרב אשר צברו משרדי חקירות וחוקרים פרטיים בישראל במקרי משא ומתן שכאלו, יעזור לכם להבין את האפשרויות העומדות בפניכם ואת דרך הפעולה הנכונה ביותר.

דרכים למניעת גניבת הרכב

חשוב לציין כי אין אמצעי הגנה מושלם וסביר להניח שגנב מיומן נחוש וממוקד מטרה יצליח להתגבר על רובן, אם לא כל אמצעי ההגנה הקיימים. מכירים את השיטה של השארת המפתחות בחדר השינה שלנו במקום בסלון בו הם חשופים לגניבה באמצעות פריצה לבית? שיטה טובה, אך בעלת פוטנציאל לסיכון. לא נעים לקום באמצע הלילה באיומים מצד הגנב במטרה שתגלו לו היכן מצויים המפתחות. לכן, הבאנו עבורכם טריק פשוט אך מתוחכם. את מפתחות הרכב השאירו לידכם במיקום נסתר ובנוסף לכך, השאירו צרור מפתחות דמה במקום בולט. סביר כי הגנב שינסה את מפתחות הדמה יתבלבל מכל התהליך ויעזוב את רכבכם בשקט.

אפילו אם רכבם נגנב קיימות שיטות בהן תוכלו לאתר אותו. עם זאת כדאי לזכור תמיד – התרופה הכי טובה ויעילה היא מניעה…

רכבך נגנב? נעשה ניסיון פריצה למכונית שלך? פנו אלינו עוד היום והחוקרים שלנו יפעלו ל- איתור רכב גנוב.

תמונה של איתור רכב גנוב

איתור רכב גנוב

חקירת רכב גנוב

לצערנו, כיום יש לא מעט מקרים של גניבות רכבים. המשטרה לא תמיד מפעילה את כל המאמץ על מנת לאתר את גונבי הרכבים, בשל העובדה הפשוטה כי יש לה מקרים רבים ודחופים יותר ולכן משאביה מנותבים דווקא אליהם. נתון זה מותיר את בעלי הרכבים הרבים מהם נגנב הרכב, עם ידיים ריקות ללא הצלחה לאתר את הרכב או את גונב הרכב. בדיוק מסיבה זו אנשים רבים כיום אשר גנבו את הרכב שלהם, בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי אשר יצליח לאתר עבורם את גונב הרכב או את הרכב עצמו. חוקרים פרטיים יודעים בדיוק כיצד להצליח לאתר את גונבי הרכבים בצורה מקצועית ובעזרת מכשור מתקדם אשר מביא לאחוזי הצלחה גבוהים. למידע נוסף על רכב גנוב ואיתורו, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

למעבר לכתבה בנושא של ריגול תעשייתי לחצו כאן>>

איתור רכב גנוב – על ידי חוקר פרטי

כיום, יש לא מעט חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ אשר משרתים את כלל הציבור במגוון רחב של נושאי חקירה. לא כל החוקרים הפרטיים בעלי ניסיון רב שנים בכל תחומי החקירה, מה שאומר כי עליכם להצליח לאתר את החוקר הפרטי המקצועי והמנוסה ביותר בתחום זה של גניבות רכב. בחירה בחוקר פרטי מקצועי ומיומן בעל רישיון לעסוק בתחום אך ללא ניסיון בתחום גניבת רכבים, עלולה להתברר כשגויה כאשר תוצאות החקירה לא יספקו את בעלי הרכב הגנוב. על כן חשוב לדעת לבחור נכון ולא באופן שרירותי או על פי המלצה של אדם אשר עשה שימוש בשירותיו של חוקר פרטי מתחום שונה לחלוטין.

התאמה מדויקת של החוקר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם

משרד חקירות מקצועי ידע להתאים עבורכם את החוקר הפרטי הטוב ביותר ובעל הניסיון הרב ביותר בתחום לו אתם נדרשים. כלל החוקרים אשר עובדים במשרדי החקירות המקצועיים והאיכותיים ביותר עוברים לא מעט בדיקות המקצועיות במטרה לוודא כי הם מספיק מנוסים ומקצועיים. זאת, על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל קהל הלקוחות. בחירה במשרד חקירות מקצועי תאפשר לכם ליהנות מהתאמה אישית של החוקר המתאים ביותר עבור תחום גניבת הרכבים כך שתצליחו להפיק את תוצאות החקירה הטובות ביותר למציאת הרכב שלכם.

רכב גנוב – איתור על ידי חוקר פרטי

לצערנו כיום יש לא מעט מקרים של גניבות רכבים. המשטרה לא תמיד מפעילה את כל המאמץ על מנת לאתר את גונבי הרכבים, בשל העובדה הפשוטה כי יש לה מקרים רבים ודחופים יותר ולכן משאביה מנותבים דווקא אליהם. נתון זה מותיר את בעלי הרכבים הרבים מהם נגנב הרכב, עם ידיים ריקות ללא הצלחה לאתר את הרכב או את גונב הרכב. בדיוק מסיבה זו אנשים רבים כיום אשר גנבו את הרכב שלהם, בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי אשר יצליח לאתר עבורם את גונב הרכב או את הרכב עצמו. חוקרים פרטיים יודעים בדיוק כיצד להצליח לאתר את גונבי הרכבים בצורה מקצועית ובעזרת מכשור מתקדם אשר מביא לאחוזי הצלחה גבוהים. למידע נוסף על רכב גנוב ואיתורו, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקר פרטי יסייע באיתור רכב גנוב

כיום יש לא מעט חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ אשר משרתים את כלל הציבור במגוון רחב של נושאי חקירה. לא כל החוקרים הפרטיים בעלי ניסיון רב שנים בכל תחומי החקירה, מה שאומר כי עליכם להצליח לאתר את החוקר הפרטי המקצועי והמנוסה ביותר בתחום זה של גניבות רכב. בחירה בחוקר פרטי מקצועי ומיומן בעל רישיון לעסוק בתחום אך ללא ניסיון בתחום גניבת רכבים, עלולה להתברר כשגויה כאשר תוצאות החקירה לא יספקו את בעלי הרכב הגנוב. על כן חשוב לדעת לבחור נכון ולא באופן שרירותי או על פי המלצה של אדם אשר עשה שימוש בשירותיו של חוקר פרטי מתחום שונה לחלוטין.

התאמה מדויקת של החוקר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם

משרד חקירות לצורך איתור רכב גנוב ידע להתאים עבורכם את החוקר הפרטי הטוב ביותר ובעל הניסיון הרב ביותר בתחום לו אתם נדרשים. כלל החוקרים אשר עובדים במשרדי החקירות המקצועיים והאיכותיים ביותר עוברים לא מעט בדיקות המקצועיות במטרה לוודא כי הם מספיק מנוסים ומקצועיים. זאת, על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל קהל הלקוחות. בחירה במשרד חקירות מקצועי תאפשר לכם ליהנות מהתאמה אישית של החוקר המתאים ביותר עבור תחום גניבת הרכבים כך שתצליחו להפיק את תוצאות החקירה הטובות ביותר למציאת הרכב שלכם.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שירותי משרד לחוקרים פרטיים

למה משרד חקירות צריך לקחת שירותי משרד במיקור חוץ? ישנן סיבות רבות מדוע משרד חקירות עשוי...

המשך קריאה

ציוד חובה לכל חוקר פרטי

חוקרים פרטיים צריכים להיות מצוידים היטב כדי לבצע את עבודתם בצורה יעילה ובטוחה. הציוד החיוני...

המשך קריאה

כיצד חוקר פרטי יכול לסייע להליך הגירושין?

הליכי גירושין רבים נערכים תוך שיתוף פעולה והדדיות בין בני הזוג. אולם כאשר הדבר נערך...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות