cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בת 17, מסוממת

למשרד החקירות שלנו נכנס זוג בגילאי ה-45 וסיפר לחוקר הפרטי שפגש אותם כי בתם בת ה-17 מתנהגת לאחרונה באופן מוזר ואף לוקחת מהם סכומי כסף גבוהים שלא כבעבר. יש לציין כי מדובר בבני זוג אמידים, שניהם אקדמאים.

מנהל משרד החקירות שלנו הרגיע את ההורים המודאגים והסביר להם כי ניתן לבצע מספר מעקבים אחר הבת ולעמוד מקרוב על מעשיה. מנהל משרד החקירות הטיל את המשימה על שני חוקרים פרטיים רשויים ממשרדנו. החוקרים הפרטיים התמקמו לתצפית לעבר ביתה של הנערה והחלו לעקוב אחריה.

הנערה יצאה מביתה מוקדם לביה"ס לשעת אפס, שיעור שהחל בשעה 07:10 והסתיים בשעה 08:00. הלימודים באותו היום (כפי שיידעו אותנו הוריה) היו אמורים להסתיים בשעה 13:00. בשעה 08:10, מיד בסיום שעת האפס, הבחין לפתע חוקר פרטי (אחד מהשניים) בנערה בעת שיצאה מבית הספר והחלה לעצור טרמפים. החוקר הפרטי השני שהיה בתצפית לעבר בית הספר הבחין כי הנערה החליפה את בגדיה (בגדי בית הספר) ועצרה טרמפים בלבוש פרובוקטיבי. החוקר הפרטי הבחין ברכב שעצר לידה והיא נכנסה לרכב. שני החוקרים הפרטיים החלו במעקב אחר הרכב.

כעבור כעשר דקות נסיעה, הנערה יצאה מהרכב ונכנסה לבניין מגורים משותף באזור יוקרתי בעיר מגוריה. אחד החוקרים הפרטיים עלה איתה במעלית והבחין לאיזו דירה היא נכנסה. החוקר הפרטי השני נשאר בתצפית לעבר הבניין. במקביל, העביר החוקר הפרטי עדכון מהשטח למנהל משרד החקירות שלנו והוא החל לבדוק מי גר באותה הדירה אליה נכנסה הנערה. התברר כי מדובר בדירה שכורה בה גר בגפו גבר כבן 30. מנהל משרד החקירות הנחה את החוקר הפרטי להמשיך בתצפית על הדירה במטרה לבדוק מתי הנערה יוצאת משם. סמוך לשעה 13:00 הבחין החוקר הפרטי בנערה שיצאה מהדירה. הפעם היא לבשה שוב את בגדי בית הספר, כפי שיצאה לבושה בבוקר מביתה. היא החלה ללכת לכיוון תחנת האוטובוס, הליכתה אטית מאד. החוקר הפרטי השני המתין לה בתחנת האוטובוס. כשהגיעה לתחנה, הוא הבחין שהיא מפהקת בתדירות גבוהה ואישוניה היו מורחבים. נראה היה כי היא מסוממת לחלוטין. החוקר עלה עם הנערה לאוטובוס והיא ירדה סמוך לביתה ונכנסה פנימה.

החוקר הפרטי ומנהל משרד החקירות שלנו, החל לבדוק פרטים אודות הגבר הגר בדירה בה שהתה הנערה והתברר כי הוא מוכר היטב למשטרה, כבעל עבר פלילי בתחום עבירות הסמים. החוקר הפרטי ומנהל משרד החקירות ניגשו מיד לתחנת המשטרה ונפגשו עם קצין החקירות הראשי. במשטרה החליטו לפעול ללא דיחוי בעניין ועוד באותו הערב הם פרצו לדירה ועצרו את העבריין שגר בה. בדירה נמצאו סמים בכמויות לא מבוטלות. הגבר שנחקר שעות ארוכות הודה בסופו של דבר כי נהג למכור את הסמים לבני נוער מבתי ספר שונים בעיר שהיו מגיעים לדירתו. החוקר הפרטי ומנהל משרד החקירות שלנו נפגשו עם הורי הנערה ודווחו להם על ממצאי החקירה. ההורים היו בהלם, הם לא האמינו כי בתם מעשנת סמים. הם כמובן אסרו עליה לצאת לבית הספר ופנו לגורמים המתאימים כדי לגמול אותה מהסמים. גם הפעם מנהל משרד החקירות שלנו וצוות החוקרים הפרטיים, ביצעו עבודה מהירה ויסודית והעבירו מידע מדויק למשטרת ישראל. במסגרת החקירה נעצר כאמור החשוד, שדרדר בני נוער רבים לסמים.

מוסר השכל לכל ההורים: היו קשובים לילדיכם – כל שינוי בהתנהגותם, בשעות השינה שלהם ובצורכיהם הכספיים, אמור לעורר מיד את חשדכם.

אנו כמשרד חקירות ותיק, מסוגלים לספק פתרונות ותשובות מהירות בנושא זה ובכל נושא אחר.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניסיון דריסה או ניסיון הפחדה?

היה זה ממש בתחילת דרכי כחוקר פרטי. נשכרנו ע״י בעל מפעל לוחות אסבסט ששכן אז ליד...

המשך קריאה

גרושין בצל לידה של ילד נכה

לפעמים כידוע, נולד תינוק עם נכות כזו או אחרת. כאשר מדובר בנכות רצינית, הדבר יכול להוביל...

המשך קריאה

עוור, עוור – אבל רואה לא רע...

סיפורנו הפעם נסוב על דמות ציבורית במגזר הערבי, שטען כי איבד את כושר השתכרותו, היות...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות