cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גניבות ממפעלים

הנושא של גניבות ממפעלים מלווה אותנו כבר עשרות בשנים – עובדים שגונבים את תוצרת המפעל, ממפעלים המעסיקים אותם. לרוב מדובר במפעלים המייצרים מוצרי צריכה, אבל לא רק.

נתקלנו גם במפעל המייצר מוצרים שממש לא כדאי לגנוב, אז גנבו משם כלי עבודה… ישנן וריאציות שונות בנושא: לא פעם מדובר על שיתוף פעולה בין עובדים לבין מפיצים, בין אם המפיצים הם עובדי החברה ובין אם מדובר בגנבים עצמאיים.

חקירת עובדים במפעל ייצור גדול

גניבות ממפעלים סיפור שקרה – לאחרונה, פנה אל משרד החקירות שלנו מפעל המייצר מוצר ייחודי, לאחר שבדיקות בעסק העלו שאין התאמה בין כמויות התוצרת המוגמרת לבין הכמות הנמכרת של אותה תוצרת. היות ומדובר בכמויות גדולות מאוד, ההפרש היה של אחוזים בודדים אולם הביטוי הכספי של אותו הפרש, התבטא במאות אלפי שקלים!

היות ולא היה מידע ספציפי, נאלצנו לעקוב מדי יום אחר משאית אחרת, שהובילה את מוצרי המפעל. צוותי חוקרים פרטיים יצאו השכם מדי בוקר לתצפית על היציאה מהמפעל למעקב אחר אותן משאיות. המעקב אחר משאית לכאורה הוא פשוט היות ומדובר בכלי רכב גדול ובולט, שלרוב (לא תמיד) גם אינו נוסע במהירויות גבוהות מאוד. מאידך גיסא יש לקחת בחשבון, שלכל משאית יש שתי מראות צד גדולות והנהג מביט בהן מדי פעם ואם יבחין בכלי רכב פרטי משתרך אחריו מאות קילומטרים, מן הסתם יבין שהוא נמצא תחת מעקב. לכן המעקבים אחרי משאיות, נערכים בצוות של לפחות שני חוקרים פרטיים, בשני כלי רכב, כאשר החוקרים מתחלפים ביניהם – פעם האחד מתקרב לנעקב בצמתים ופעם העוקב האחר.

איתור תנועות חריגות

במעקב המדובר, הבחינו החוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו בשתי תנועות חריגות:

  1. האחת – משאית פרקה את מטענה אצל הלקוח ובמקום כבר המתינה משאית אחרת, קטנה יותר, אליה העבירו חלק מהסחורה שנפרקה.
  2. האחרת – אחת המשאיות אחריה עקבו החוקרים הפרטיים שלנו הגיעה למסגריה, המתינה שם שעה ארוכה על המדרכה ולבסוף פרקה שם את מטענה. יש לציין כי מסגריות לא נמנו על קהל הלקוחות הרגיל שרוכש סחורה זו. דיווחים על ממצאי המעקבים הוגשו ללקוח, שכמובן זיהה "אי סדרים" כלשונו בתופעות שציינו לעיל.

לכתבה מקיפה על חוקר פרטי מקצועי לחצו כאן>>

גניבות ממפעלים

מקרה אחר בו עקבנו אחר משאית המחלקת מוצרי מזון, היה מעקב קשה במיוחד: המשאית חילקה את תוצרת המפעל בכפרים ערביים, בהן נכנסה לסמטאות, כאשר צוות החוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו נמנע מלהיכנס אחריהם, היות ובמקרה כזה ללא כל ספק הם היו "נשרפים" – משמע נחשפים. למשאיות היו מוצמדים התקני GPS של המפעל, כך שיכולנו בדיעבד לפי הקואורדינטות למצוא היכן פרקו את הסחורה, אך לא את כמות האריזות שנפרקו. פועל יוצא, שאם הסחורה נפרקה במקום אליו ממילא יועדה, נותרה רק בעיית הכמות. לעומת זאת אם פרקו שם כמות גדולה יותר של סחורה, דהיינו מדובר ב- גניבות ממפעלים, לא יכולנו לדעת זאת. אין מה לעשות – יש בעיות שחוקרים פרטיים אינם יכולים לפתור, לפחות לא במעקבים. במקרה זה המלצנו למפעל לשתול עובד ממשרד החקירות שלנו במפעל, אך על זה נספר במועד אחר.

מרגיש כי דברים לא תקינים מתרחשים במפעל שלך? חושד שעובדים גונבים אותך מתחת לאף?

פנה אלינו כבר עכשיו ונתחיל לפעול למען גילוי האמת והשבת הסדר הנדרש בהקדם!

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניסיון דריסה או ניסיון הפחדה?

היה זה ממש בתחילת דרכי כחוקר פרטי. נשכרנו ע״י בעל מפעל לוחות אסבסט ששכן אז ליד...

המשך קריאה

הבוגדת המתוחכמת

למשרד החקירות שלנו פנה גבר כבן 45 ונפגש עם מנהל המשרד. הגבר סיפר כי הוא...

המשך קריאה

גרושין בצל לידה של ילד נכה

לפעמים כידוע, נולד תינוק עם נכות כזו או אחרת. כאשר מדובר בנכות רצינית, הדבר יכול להוביל...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות