cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הבעל, האישה והמאהבת הלסבית

באחד הימים פנה למשרד החקירות שלנו גבר אמיד כבן 50 שביקש שנערוך מספר מעקבים אחר אשתו כבת ה-45. הוא סיפר למנהל משרד החקירות שלנו כי אשתו החלה לאחרונה לצאת כמעט כל ערב מהבית ויש לו חשד שהיא בוגדת בו.

החוקר במשרד החקירות שלנו שאל את הבעל האם הוא חושד באדם מסוים והבעל השיב לחוקר בחיוב ואף הציג בפנינו תמונה בה הוא ואשתו הצטלמו עם זוג חברים שלהם. הבעל הצביע לחוקר על הגבר בתמונה והביע חשש כי הוא זה שמנהל רומן עם אשתו. מיד עם קבלת החקירה שלחנו שני חוקרים פרטיים רשויים ממשרדנו לבצע את המעקב אחר האישה. החוקרים התמקמו לתצפית לעבר ביתה של האישה והמתינו שתצא מהבית. ואכן סמוך לשעה 9 בערב, יצאה האישה מביתה כשהיא לבושה בבגד ערב, נכנסה לרכבה והחלה בנסיעה.

החוקרים הפרטיים החלו לעקוב אחריה. היא נסעה כ-500 מטרים בלבד, פנתה לסמטה ללא מוצא והמתינה בתוך הרכב. כעבור דקות ספורות הגיע רכב (שלא היה מוכר לחוקרים), עצר ליד רכבה של האישה, היא יצאה במהירות מרכבה והתיישבה במושב שליד הנהג של הרכב שהמתין לה. מאחר ומדובר היה בסמטה ללא מוצא, נמנעו החוקרים להיכנס לשם ובשלב זה לא היה ברור להם מי נוהג ברכב שאסף את האישה. החוקרים הפרטיים המשיכו במעקב אחר הרכב שנסע ישירות לחוף הים בנהריה, שם הוא חנה במקום חשוך מאוד. החוקרים של משרד החקירות שלנו נערכו מבעוד מועד למעקב בחשכה והיו מצוידים בציוד צילום חדיש ומתקדם לראיית לילה. באמצעות העדשה של המצלמה לראיית לילה הבחינו החוקרים כי ברכב מתרחש אקט מיני בין האישה לבין נהג הרכב. הם נראו מתנשקים ומתמזמזים ומאוחר יותר הם נראו מורידים את החולצות ונותרים עירומים בפלג גופם העליון. בהמשך, הם נראו פותחים בקבוק (ככל הנראה משקה אלכוהולי) ושותים להנאתם. יש לציין כי מאחר והיה זה לילה חשוך במיוחד, לחוקרים הפרטיים היה קשה להבחין (גם באמצעות הציוד לראיית לילה) בתווי הפנים של נהג הרכב. השניים המשיכו להתעלס שעה ארוכה בתוך הרכב והחוקרים הפרטיים ממשרד החקירות שלנו נשארו כל העת בתצפית לעברם. סמוך לחצות, הם התלבשו והחלו בנסיעה. גם הפעם עקבו החוקרים שלנו אחרי הרכב עד שהוריד את האישה בסמטה החשוכה, שם החנתה את רכבה.

מאחר והחוקרים רצו לברר את זהותו של נהג הרכב, הם הפסיקו את המעקב אחר האישה והחלו במעקב אחר הרכב שנסע מהמקום. הרכב נכנס לאחד הישובים בצפון הארץ, שם חנה במרכז העיר, באחד הרחובות הראשיים והמוארים. דלת הרכב נפתחה ולהפתעתם הגדולה של החוקרים, יצאה מהרכב בחורה צעירה כבת 22. החוקרים התרשמו כי מדובר בבחורה יפהפייה, רזה וגבוהה, ממש "דוגמנית צמרת". היא הייתה מסופרת קצר ולכן היה נדמה לחוקרים שלנו, בכל שעות התצפית, שמדובר בגבר. חוקרינו עקבו אחרי הבחורה הצעירה ורק בשעה 02:00 אחר חצות היא נכנסה לאחת הדירות בעיר. החוקרים הפרטיים שלנו הבחינו לאיזו דירה היא נכנסה וכך ידענו באיזו משפחה מדובר. למחרת בשעות הערב התמקמו החוקרים הפרטיים שלנו למעקב נוסף אחר האישה הבוגדת (בשלב זה טרם סיפרנו לבעלה מה היו ממצאי המעקב ביום הקודם). מיד בתחילת המעקב, הבחינו החוקרים הפרטיים של משרדנו כי האירוע מאמש חוזר על עצמו. גם הפעם הסתירה האישה את רכבה בסמטה החשוכה והמשיכה בנסיעה יחד עם חברתה הצעירה לחוף ים אחר. הן יצאו מהרכב, פרשו מגבת על החול והחלו לשתות ולאכול פיצוחים. הפעם הצליחו החוקרים שלנו לצלם אותן ללא כל בעיה. האישה והמאהבת שלה, נשכבו בהמשך על המגבת, התחבקו, התנשקו וליטפו זו את זו שעה ארוכה. לאחר מכן החזירה המאהבת הצעירה את האישה לרכבה והחוקרים שלנו תיעדו את השתיים נפרדות בנשיקה צרפתית ארוכה.

למחרת, ביקשנו מהבעל (מזמין החקירה) להגיע למשרד החקירות שלנו, להיפגש עם החוקרים הפרטיים ולשמוע מהם מה ארע במהלך שני ימי המעקב שביצענו אחר אשתו. מנהל משרד החקירות שלנו הזהיר את הבעל כי מדובר בסרט "לא שיגרתי" והכין את הבעל מבעוד מועד, כי הצפייה בו לא תהיה קלה. הבעל ענה באדישות כי הוא חשד זה מכבר שאשתו בוגדת בו. כך שהוא מוכן לכל תרחיש. במהלך הקרנת סרט הוידאו, הבעל תפס את ראשו בידיו והסיט את ראשו מצד לצד כלא מאמין. בשלב מסוים הוא אף פרץ בבכי ונראה נבוך ביותר. הוא פנה למנהל משרד החקירות לנוכח הממצאים ואמר כי במשך 25 שנות נישואין, לא היה לו צל של חשד שאשתו היא "דו מינית". לפתע "נפל לו האסימון" והוא הבין כי מדובר בסיפור אהבה רומנטי וממושך בין אשתו והבחורה הצעירה.

הבעל לא הצליח לעכל את מה שראה. הוא החליט להתגרש מאשתו וכך קרה.

האישה לעומת זאת, שכרה לה דירה יחד עם המאהבת שלה.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניסיון דריסה או ניסיון הפחדה?

היה זה ממש בתחילת דרכי כחוקר פרטי. נשכרנו ע״י בעל מפעל לוחות אסבסט ששכן אז ליד...

המשך קריאה

גרושין בצל לידה של ילד נכה

לפעמים כידוע, נולד תינוק עם נכות כזו או אחרת. כאשר מדובר בנכות רצינית, הדבר יכול להוביל...

המשך קריאה

עוור, עוור – אבל רואה לא רע...

סיפורנו הפעם נסוב על דמות ציבורית במגזר הערבי, שטען כי איבד את כושר השתכרותו, היות...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות