cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

החזה המשופץ

תביעות בגין רשלנות רפואית עולות כפורחת – אם פעם היה מדובר במקרים ספורים בשנה, בשנים האחרונות הקילוח הדק הפך לשיטפון. משרד החקירות שלנו מתמחה בחקירת תביעות שמוגשות בנושא רשלנות רפואית, כבר עשרות בשנים. אחד מסוגי התביעות הנפוצות הוא בגין רשלנות בניתוחי חזה, לרוב הגדלה, אבל לעתים גם הקטנה.

החוקר, כותב שורות אלה, לא בא לומר שכל התביעות מופרכות ונועדו רק למטרת הוצאת כסף שיכסה את עלות הניתוח בתוספת נאה. יש גם תביעות כאלה, אבל חלק לא קטן מהתביעות מצוץ מהאצבע. על תביעה כזו נספר הפעם.

מדובר בבחורה צעירה מאזור המרכז, לא עיר מרכזית, אבל ישוב פריפריאלי מכובד. הבחורה נקרא לה "גלית" (זה אינו שמה האמיתי!) עברה ניתוח הגדלת חזה אצל אחד המנתחים הפלסטיים היותר ידועים בארץ. לטענתה של גלית כפי שבאה לידי ביטוי בכתב התביעה, הניתוח לא רק שלא עלה יפה, אלא הותיר בה צלקות שגרם בעקבותיו נזק נפשי. מאז הניתוח טענה גלית, היא מסתגרת בבית ומבחורה צעירה ומלאת חיים הפכה להיות שבר כלי. בקיצור, מסוג כתבי תביעה שכאשר אתה קורא אותם, בא לך לבכות, אבל כשאתה בודק את המצב לאשורו, אתה אומר לעצמך: "וואלה, יצירתיים עורכי הדין האלה…"

החזה המשופץ

ובכן, חוקר פרטי שלנו הגיע לביתה של גלית עם סיפור כיסוי מתאים ותוך דקות היא סיפרה לו על התביעה שהיא מנהלת נגד הרופא והוסיפה "אני הולכת לבלות, אבל לא במקומות הבילוי על יד הבית של הרופא, שעוד עלול לראות אותי שם…" במשך כל הביקור גלית לא רק שהייתה מלאת חיים, אלא ממש התחילה עם החוקר הפרטי ושאלה מתי היא יכולה לצאת איתו לבית קפה. החוקר הפרטי אמר שהוא יתקשר אליה, לאחר שהיא נתנה לו בשמחה את מספר הנייד שלה ובעצה אחת עם מנהל משרד החקירות שלנו, הוא תאם עמה יציאה לבית קפה בעיר סמוכה לעיר מגוריה (ומספיק רחוק מביתו של המנתח הפלסטי…). במשך כל הפגישה גלית פלרטטה עם החוקר הפרטי ובסיומה, כשלקח אותה הביתה במכוניתו, שאלה אם הוא רוצה ללוות אותה פנימה. "עד כאן" אמר לעצמו החוקר הפרטי ונמלט ממנה בתירוץ דחוק.

ההזמנה למשרדינו

לאחר מספר חודשים, קיבל משרד החקירות שלנו הזמנה לעדכן את החקירה. החוקר הפרטי שעבד בזמנו על תיק החקירה הלך לגלית בלי הודעה מוקדמת, דפק על דלת ביתה ולשמע הקריאה "פתוח" (כמו בסדרה "קרובים קרובים") נכנס פנימה ומצא את גלית "רוכבת" על בחור צעיר, לבושה חלקית. היא לא התבלבלה למראה החוקר הפרטי שלנו והמשיכה לרכב על הבחור ופרט לאקט הסיום עשתה הכל. מובן שהכל נכלל בדו"ח החקירה של משרד החקירות שלנו ועורך הדין של גלית, שציפה לעשות מליונים כתוצאה מהתביעה, נאלץ להסתפק בכסף קטן. כנקמה הוא הנחה את גלית להתלונן נגד החוקר הפרטי שלנו במשטרה. זו מצידה שמעה את גרסת החוקר הפרטי, שהייתה מתועדת ומפורטת וסגרה את התיק. עורך הדין לא התייאש, פנה לפרקליטות וניסה להחיות את התביעה – ללא הועיל. ועל זה נאמר: "הרצחת וגם ניסית לרשת?"

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניסיון דריסה או ניסיון הפחדה?

היה זה ממש בתחילת דרכי כחוקר פרטי. נשכרנו ע״י בעל מפעל לוחות אסבסט ששכן אז ליד...

המשך קריאה

גרושין בצל לידה של ילד נכה

לפעמים כידוע, נולד תינוק עם נכות כזו או אחרת. כאשר מדובר בנכות רצינית, הדבר יכול להוביל...

המשך קריאה

עוור, עוור – אבל רואה לא רע...

סיפורנו הפעם נסוב על דמות ציבורית במגזר הערבי, שטען כי איבד את כושר השתכרותו, היות...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות