cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חקירות כלכליות

  השוק הפיננסי מלא בנוכלים אשר מיומנים בשיטות שונות להעלים את הכספים והנכסים שעמלנו קשות להשיגם – חוקרים פרטיים רבים מתמחים בנושא חקירות כלכליות.

  זוכרים את סרטי הפיראטים הישנים? סיפורים של חיפוש מטמון שהוחבא באי בודד בעזרת מפה מסתורית וסודית. העולם של היום אמנם מתוחכם בהרבה וכספים נשמרים אמנם במדיה דיגיטלית ולא בתיבות מטמון, אך עם זאת החיפוש אחר כספים אבודים הינו מסובך לא פחות. לעתים אפילו איתור חשבון בנק או הכנסה של אדם שחייב מזונות לאשתו עלול להתגלות כמסובך להפליא. משרדי חקירות ותיקים ומקצועיים כבר מנוסים בשיטות והטקטיקות השונות בהן משתמשים אנשים שחייבים כספים או נוכלים אחרים.

  חקירות כלכליות בהיקף קטן

  ברמה הבסיסית ביותר של חקירות כלכליות בדרך כלל נמצא סכומים בהיקפים קטנים יותר.

  סביר גם להניח כי יהיה מספר נמוך יחסית של מעורבים בדבר. אחת הדוגמאות הנפוצות בהיקף הזה, כמו שהזכרנו קודם היא בעל שמתחמק מתשלום מזונות.

  באמצעות הסתרת נכסים או הכנסות מסוימות שיש ברשותו, הבעל טוען כי עליו לשלם סכום נמוך בהרבה ממה שנקבע. אירוע שכזה יכול גם להיות בהיקף גדול בהרבה, למשל במקרים שמדובר בסכסוך בין בני-זוג ממעמד חברתי-כלכלי גבוה. אותו סיפור גם עם חייבים שמסתירים כספים מהנושים שלהם וטוענים כי מכל מיני סיבות אינם יכולים לשלם, זאת בזמן שברשותם נמצא הון כספי לא מבוטל.

  חקירות כלכליות בהיקף גדול

  במימד הזה, מדובר בדרך כלל בארגונים שונים שמנסים לבדוק מידע פיננסי על ארגונים אחרים.

  יכול גם להיות מצב שבו חברה מסוימת חייבת כספים לחברה אחרת, כספים אשר היא מעדיפה להסתיר מסיבותיה היא. לעתים חברות גם רוצות לבדוק נכסים של חברה אחרת לפני שהן ניגשות לבצע מולה עסקים כלשהם. חובות בהיקפים גדולים בהרבה (מיליונים) גם מצויים תחת קטגוריה זו. בעסקאות שנעשות עם חברות מחו"ל, אחד הסיכונים הגדולים הינו של "משחקים" מהסוג הזה – פתאום הכסף לא מועבר בטוענות שונות – כשמדובר בסכומים כאלו, כל צד מנסה להשיג כמה שיותר ואינו בוחל באמצעים…

  התנהלות חקירה כלכלית

  אחד השלבים המרכזיים בחקירה הינו שלב האיתור. קודם כל יש לאתר את הנכס/חשבון/מקור הכנסה של האדם/ארגון הנחקרים. חוקרים פרטיים מיומנים כיום מכירים היטב את שיטות ההסתרה המתוחכמות ביותר. השלב הבא הינו 'הרמת מסך' אשר שנועדה לחשוף את הקשר של אותו חייב לנכס/חשבון שאותרו. הרעיון הוא להביא ראיות קבילות שיוכלו לסייע לתובע בבית הדין לזכות במה שמגיע לו.

  חקירות כלכליות – עסק מסועף ומורכב, השאירו אותו למקצוענים…

  זקוקים לחקירה כלכלית בכל היקף שהוא? אנחנו כאן בכדי לבצע עבורכם את העבודה!

  חקירות כלכליות מסחריות

  כיום, יש לא מעט אנשים בישראל אשר מעוניינים להיעזר בחקירות בשלל תחומים על מנת להצליח להגיע לחקר האמת. במידה וגם אתם מעוניינים להיעזר בחוקרים פרטיים, אשר יסייעו לכם לחקור מגוון רחב של תחומים ונושאים, חשוב שתכירו כמה נקודות מרכזיות אשר יסייעו לכם לבחור נכון את החוקרים האיכותיים והמקצועיים ביותר. לצורך ניהול חקירות כלכליות, מומלץ לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

  ניהול חקירות כלכליות, לצד תחומי החקירה השכיחים ביותר

  בשלב זה, נדגיש כי ישנם לא מעט תחומים בהם חוקרים פרטיים רגילים לסייע לכלל הציבור. ולכן מעבר לבדיקת רישיון לעסוק בתחום, חשוב לוודא כי החוקר בו אתם מתעניינים מנוסה בתחום הנקודתי לו אתם נדרשים. ישנם חוקרים מנוסים במיוחד בעלי ותק רב שנים בתחום אשר מכירים היטב את כל תחומי החקירה השכיחים ביותר ויוכלו לסייע לכם בכל צורך. אך על פי רוב החוקרים הפרטיים מתמקצעים בתחום אחד או שניים לכל היותר בו הם מקבלים את רוב העבודות שלהם. בין כלל התחומים תוכלו למצוא לא מעט נושאים פליליים, נושאים משפחתיים, מעקבים, איתורי כתובות או אנשים ועוד. על מנת להצליח ליהנות משירות מיטבי של חקירות כלליות חשוב לוודא כי החוקר שלכם אכן עסק רבות בתחום שתרצו לחקור.

  חברת חקירות כלכליות

  לצערנו, כיום יש לא מעט חוקרים אשר מציעים את שירותיהם לציבור ללא כל רישיון לעסוק בתחום ובאופן שאינו חוקי. חוקרים רבים המעוניינים לקצר את תהליך קבלת הרישיון מה שכמובן משפיע באופן ישיר על רמת מקצועיותם. משרדי חקירות מקצועיים ידעו להעניק לכם את השירות הטוב והמדויק ביותר על ידי התאמת אנשי הצוות האיכותיים והמתאימים לצרכים שלכם. אנשים רבים אשר בחרו את החוקר הפרטי שלהם ממשרד חקירות, מדווחים על תוצאות חקירה מרשימות במיוחד והתאמה מצוינת לבעל מקצוע מנוסה בתחום אותו הם ביקשו לחקור. לפרטים נוספים, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

  זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

  מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

   אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    על חקירת מעילה של עובדים בכספי החברה

    ניהול חברה דורש מכל בעל עסק לסמוך על העובדים שלו. בעל העסק הפגע ספג פגיעה...

    המשך קריאה

    חקירת נוכל בסחר באבני חן

    לא פעם קורה, שלקוח פונה אליך לאחר שנפל קורבן ל"תרגיל עוקץ". מהו תרגיל עוקץ? כאשר מאן...

    המשך קריאה

    חקירה מוזרה שקרתה לי במרוקו

    לעיתים, חוקר פרטי מגיע למדינה שאמורה להיות לא ידידותית בהגדרה, אך הוא נוכח לדעת שלא...

    המשך קריאה