cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות מהימנות

בשלב מסוים, רובנו לומדים לחיות את חיינו לפי הישגנו האמתיים, עם זאת רבים גם לומדים שניתן להציג עצמנו כאנשים אחרים – אנשים מוצלחים ומשגשגים. כשמדובר במפגש סתמי אשר בו האדם מפאר עצמו לשווא, אין בכך כל נזק, אך ישנם מקרים רבים בהם במידה ונשים את מבטחנו באדם שכזה, נמצא עצמנו משלמים על כך ביוקר.

לרוב, בכדי לוודא מי באמת האדם שמולנו אנו יכולים פשוט לשאול אנשים אחרים המכירים אותו, אך במצבים המסוכנים בהם אדם מעוניין להסתיר את נתוניו האמתיים, בירור שטחי שכזה פשוט לא יספיק ואנו נזדקק לסיוע מקצועי של משרד חקירות לצורך אימות פרטים אישיים והיסטוריה אישית אמיתית של אותו אדם.

כיצד חוקר פרטי יכול לסייע בעניין?

חוקר פרטי הינו איש מקצוע אשר פרנסתו הינה איסוף וגילוי של מידע בממד האזרחי. חוקרים פרטיים מציודים בכלים המתאימים ובידע בכדי לאסוף מידע שאינו נגיש לכלל האוכלוסייה. מלבד זאת, יש להם גם אישור חוקי לבצע חקירה שמטבעה פוגעת בפרטיותו של אדם. כל זאת תקף כמובן במידה ומדובר בחוקר מורשה ומקצועי ולא בחובבן. כליו של החוקר הפרטי כוללים אמצעים וכלים שונים וחדשניים לצורך ביצוע מעקבים ואיסוף מידע רלוונטי בנושאים כלכליים ואישיים וכמובן יכולותיו המקצועיות בתור חוקר שכוללת יכולת חשיבה אנליטית, הפרדה בין עיקר לטפל ואבחנה בפרטים.

מהי חקירת מהימנות?

חקירות מהימנות נועדו לבדוק את הרקע האמיתי של אדם מסוים.

אחת מחקירות המהימנות הנפוצות יותר היא של הורים מודאגים אשר מעוניינים לבדוק את בני הזוג אשר בנם או ביתם התחברו אליהם. פעמים רבות אנשים שסובלים ממצב כלכלי בעייתי מנסים לפתור את בעיותיהם באמצעות היצמדות לאנשים אחרים, זאת בעזרת פיתוי רומנטי. ניקח לדוגמה מצב היפותטי – בחורה צעירה ממשפחה אמידה מכירה עלם צעיר. האהבה פורחת ותוך חודשים בודדים היא מודיעה להוריה שהם מעוניינים להתחתן. יחד עם זאת שאהבת אמת בהחלט יכולה להיות חזקה וסוחפת, ההורים מחליטים לערוך בדיקת מהימנות על הבחור ומגלים כי מדובר בעבריין צווארון לבן אשר פרנסתו הינה לפתות בחורות תמימות בעלות אמצעים בכדי לנצלן כספית.

סוג נוסף של חקירות מהימנות הינו של עובדים. ארגונים, חברות או אפילו מעסיקים עצמאיים שמעוניינים לבדוק את הרקע של עובדיהם פונים פעמים רבות לעזרתו של חוקר פרטי מומלץ בכדי שיפיק להם פרופיל כלכלי, אישי וחברתי של העובד אותו הם מעוניינים לגייס. חקירה זו תקפה במיוחד כאשר מדובר בהעסקה של עובדים בעמדות רגישות.

חושדים לגבי זהותו או התנהגותו של אדם?

אנחנו נבצע חקירת מהימנות יסודית ומקצועית עבורכם!

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניהול פיננסי אחראי: המפתח למניעת עבירות כלכליות והבטחת עתיד כלכלי איתן

ניהול פיננסי אחראי הוא הרבה יותר מאשר מעקב אחר חשבון העו"ש. זהו תהליך הוליסטי המשלב...

המשך קריאה

שירותי משרד לחוקרים פרטיים

למה משרד חקירות צריך לקחת שירותי משרד במיקור חוץ? ישנן סיבות רבות מדוע משרד חקירות עשוי...

המשך קריאה

ציוד חובה לכל חוקר פרטי

חוקרים פרטיים צריכים להיות מצוידים היטב כדי לבצע את עבודתם בצורה יעילה ובטוחה. הציוד החיוני...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות