cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות עסקיות למשקיעים

כל עסק חדש שנכנס היום לעולם העסקים מתמודד לרוב מול תחרות.

התחרות מתנהלת בממדים שונים – מקומיים, ארציים ואפילו בינלאומיים.

לצורך התמודדות עם תחרות זו, יש צורך במידע על פעולותיהם ומאפייניהם של המתחרים.

מלבד מודיעין לצורך תחרות, גם עסקאות שמתנהלות בין ארגונים וחברות שאינם מתחרים זה בזה, דורשות מידע מפורט בנוגע לצדדים השונים לצורך התנהלות נכונה ומדויקת. לצורך איסוף מידע מסוג זה יש להיעזר בין היתר באנשי מקצוע בעלי יכולת וכלים לאיסוף מידע ברמה הגבוהה ביותר, בדגש על חוקרים פרטיים ממשרדי חקירות מורשים.

חקירה עסקית – איך זה עובד?

חוקר פרטי בישראל הינו מקצוע ייחודי לבעלי רישיון אשר זוכים לאסמכתא מהמדינה לנהל חקירות פרטיות אשר בעבור האדם הפשוט עלולות להיחשב כעבירה פלילית הכוללת חדירה לפרטיות. כל חוקר פרטי מקצועי מצויד בכלים המקצועיים הנדרשים לצורך הפקת מידע מקיפה ומעמיקה במישור האזרחי.

מלבד הכלים המתאימים, חקירות עסקיות דורשות גם ניסיון והיכרות עם עולם העסקים המקומי והגלובלי. חוקרים פרטיים רבים מציגים עצמם כמומחים למספר רב של נושאים, אך לדעת קצת על הכל, פשוט לא מספיק בעולם החקירות המקצועי של ימנו. חקירה עסקית דורשת גם שיתוף פעולה בין מספר חוקרים שונים שכל אחד מהם מתמחה במישור מסוים הקשור לחקירה – אחד מתמחה בהפקת מידע דרך רשת האינטרנט, השני באמצעות תכנות ידע מקצועיות, השלישי באמצעות תחקירים פרטניים וכו' – כל זאת כמובן חייב להתבצע באופן הדיסקרטי והמקצועי ביותר שניתן.

מודיעין עסקי וחקירות למשקיעים

מודיעין עסקי זכה לשמו בעקבות הדמיון הרב שקיים בין תחום זה לבין איסוף מודיעין צבאי. כמו באיסוף מודיעין צבאי גם בזה העסקי קיימים תכסיסים מתוחכמים שנועדו להסתיר מידע מהמתחרים ואפילו תכסיסי הטעייה ארוכי טווח שיגרמו להם להאמין כי אנו עובדים על מוצר מסוים ואילו במציאות מתכננים מוצר אחר לגמרי. אך אלו הן חקירות פחות נפוצות. חקירות נפוצות יותר כוללות אספקת מידע שותף על מאפייניהן של חברות שונות: השקעות, רווחים, מוצרים בפיתוח, הון אנושי ועוד. חקירות אלו חשובות מיוחד למשקיעים פוטנציאליים אשר מעוניינים לוודא שהחברה בה הם מתכננים להשקיע סכומי כסף גדולים מאוד, אינה "חתול בשק".

כיום, כמעט ואין משקיעים רציניים שאינם משקיעים באיסוף מודיעין עסקי לפני רכישה, שותפות או השקעה. גם במידה וקיבלו נתונים מפורטים מנציגי החברות, תמיד חשוב לוודא מה יש מעבר ואיזה מידע חשוב עוד לא נחשף. חקירות עסקים למשקיעים מתנהלות כאמור במספר ממדים שונים, מה שדורש עבודה משולבת ומשותפת של מספר חוקרים פרטיים מורשים ומקצועיים – שילוב שכזה מתקיים באופן המוצלח ביותר במשרד חקירות מורשה כמו שלנו.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

על חקירת מעילה של עובדים בכספי החברה

ניהול חברה דורש מכל בעל עסק לסמוך על העובדים שלו. בעל העסק הפגע ספג פגיעה...

המשך קריאה

חקירת נוכל בסחר באבני חן

לא פעם קורה, שלקוח פונה אליך לאחר שנפל קורבן ל"תרגיל עוקץ". מהו תרגיל עוקץ? כאשר מאן...

המשך קריאה

חקירה מוזרה שקרתה לי במרוקו

לעיתים, חוקר פרטי מגיע למדינה שאמורה להיות לא ידידותית בהגדרה, אך הוא נוכח לדעת שלא...

המשך קריאה