cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות מבוצעות בדרך כלל באמצעות משרדי חקירות אזרחיים – חקירות אלו מכונות "פרטיות" מאחר והן מבוצעות באמצעות גופים פרטיים ולא באמצעות גופים מוסדיים, כמו משטרת ישראל, שירות הביטחון הכללי וכיו"ב.

תחום החקירות הפרטיות הינו רחב ומגוון וכולל בתוכו חלוקה לסוגים שונים של חקירות כמפורט באתר שלנו. בתחום החקירות הפרטיות פועלים משרדי חקירות וחוקרים פרטיים רבים שחלקם אינם מחזיקים ברישיון של משרד המשפטים. ישנם חוקרים פרטיים המפרסמים את עצמם כמשרד חקירות כאשר למעשה ה-"משרד" הוא פינת עבודה בביתם, תיק ג'יימס בונד, רכבם והטלפון הנייד שלהם. כל הפונה ל-"משרד" מעין זה, חייב לקחת בחשבון כי היום הוא קיים ומחר הוא אולי איננו. לעומת זאת במשרד חקירות פרטי כמו שלנו, הקיים כבר משנת 1964, יש המשכיות, יש ארכיון ויש גיבוי לכל החומר ותמיד שתזדקק לנו – תקבל מענה. כמו כל מוצר אחר, קשה לגולש להחליט איזה מהחוקרים המפרסמים את עצמם מחזיקים ברישיון תקף מטעם משרד המשפטים, האם הם אמינים, מקצועיים וכיו"ב. אנו מציעים לגולשים להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מרשימת הממליצים וממכתבי ההמלצה המופיעים באתר.

חקירות פרטיות – דרך הפעולה

חשוב לציין כי דרך הפעולה בה מתבצעת חקירה פרטית, היא המרכיב המשמעותי ביותר בתיק.

הניסיון והמוניטין הרב שצבר משרדנו לאורך שנים רבות, נותן לנו יתרון משמעותי אל מול המתחרים שלנו.

רעיון מפתיע, סיפור כיסוי מתאים, טיימינג נכון, כל אלו חשובים מאוד לביצוע מוצלח של החקירה. חוסר הניסיון של חוקרים פרטיים לא מקצועיים, עשוי להוביל את הלקוח להוצאות רבות ומיותרות, מבלי לקבל תוצאה העונה לצרכיו. בחקירות רבות אין אפשרות לבצע "תמרונים" רבים על מנת להגיע לתוצאות הנדרשות. יש צורך במחשבה רבה ומקדימה, לצורך הגייה של "סיפור הכיסוי" ע"מ שבפעם אחת בלבד ניתן יהיה לדובב את הנחקר ולקבל ממנו את כל המידע הנדרש וכל זאת מבלי לעורר חשד. משרדי חקירות רבים נוקטים בדרכים שונות ומשונות למציאת המידע, כאשר באופן זה הם גורמים ל-"אובייקט" לחשוד ובעצם מסכלים כל אפשרות לנסות ולהגיע לתוצאה המקווה. משרדנו ניסה פעמים רבות לתקן טעויות שבוצעו על ידי חוקרים אחרים שלא פעלו נכונה, "שרפו את התיק" ובשל כך נדרשנו ליצירתיות מעל ומעבר על מנת להגיע לממצאים – לא תמיד ניתן היה לתקן את הנזק.

משרד חקירות מול חוקר פרטי

אחת השאלות החמות בעולם החקירות הפרטיות הינה סוגיית ההבדלים ביעילות ובאפקטיביות של חוקרים פרטיים שפועלים לבדם, אל מול משרד חקירות מקצועי ומשופע בחוקרים שמתמחים כל אחד בתחום אחר. במרבית המקרים, התשובה הינה פשוטה – משרד חקירות מחזיק במשאבים רבים יותר מאשר חוקר פרטי. מלבד זאת, הניסיון המצטבר של החוקרים המועסקים במשרד עולה בכמה מונים על ניסיונו של חוקר פרטי בודד. במקרה הזה, מדובר גם במצב בו השלם הינו גדול יותר מסך כל חלקיו – חוקרים פרטיים שמתמחים בתחומים שונים, פועלים יחדיו לצורך השגת מידע מקיף ומהימן בנוגע למטרות המחקר השונות.

למי מותר לבצע חקירות פרטיות

לא כל החוקרים רשאים לעבוד בתור חוקרים פרטיים ולסייע לאנשים להתחקות אחר אובייקטים שונים בהתאם לרצונם. אנשים רבים בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי על מנת להתחקות אחר בן או בת הזוג, לעקוב אחר אובייקט המהווה סכנה פלילית כלשהי, לאתר כתובות או אובייקטים מסוימים ועוד. כלל הפעולות הללו מחייבות את האנשים להסתייע בשירותיהם של חוקרים פרטיים מקצועיים ומוסמכים אשר עברו את מלוא מסלול ההכשרה עד לקבלת רישיון לעסוק בתחום. למענה מקצועי בתחום חקירות פרטיות, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

חקירות פרטיות: הדרך אותה כל חוקר צריך לעבור על מנת לעבוד כחוקר פרטי

חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט חוקרים פרטיים אשר מקצרים את הדרך ומציגים את עצמם כחוקרים פרטיים בעלי רישיון – בעוד הם אינם מחזיקים ברישיון תקף או חוקי כלל. חוקרים אלה מניחים שרוב ככל הציבור לא מכיר היטב את החוקים בתחום זה וכי ניתן יהיה להמשיך לעבוד בתור חוקרים פרטיים על אף שאין להם רישיון. חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לכך שהעבודה נעשית באופן שאינו חוקי, חוקרים פרטיים ללא רישיון לעסוק בתחום זה אינם מספיק מקצועיים ואיכותיים. זאת בשל העובדה הפשוטה כי הם לא עברו את מלוא מסלול ההכשרה הארוך. לכן לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי שלכם חשוב לוודא כי הוא אכן עבר את כל מסלול ההכשרה ומחזיק ברישיון תקף וחוקי.

על החוקר לעבור את מסלול ההכשרה המלא, ולהחזיק ביכולות וכישורים מקצועיים

קריאת מספר חוות דעת ברשת אודות החוקר הפרטי בו אתם מתעניינים לא תמיד תספיק ולכן חשוב שתכירו את האפשרות של בחירת חוקר פרטי העובד במשרדי חקירות. כיום יש לא מעט משרדי חקירות מקצועיים בארץ, אשר מאגדים את כל החוקרים הפרטיים והמקצועיים ביותר, שידעו להעניק לכם את השירות הטוב. אנשים רבים אשר בחרו את החוקרים הפרטיים שלהם בעזרת משרדי חקירות מקצועיים מדווחים על תוצאות טובות במיוחד והתאמה מוצלחת של החוקרים המנוסים ביותר בתחומים להם הם נדרשו. אל לכם לבחור את החוקר הפרטי שלכם באופן שרירותי ללא בדיקות מעמיקות, עשו זאת בעזרת משרדי חקירות ולא תתאכזבו.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שאלות ותשובות לחקירות פרטיות

במהלך חיינו קיימות סיטואציות רבות במהלכן יש צורך לפנות לחוקר פרטי, אם זה הילד שהולך לגן וקיים חשד שהגננת מתעללת בו, אם זה ילד מתבגר שקיים חשד שמעשן סמים, אם זה סכסוך בין בני זוג, סכסוכים עסקיים, התקנת מצלמות אצל בני הגיל השלישי כדי לבדוק האם המטפל מתנהג אליהם כראוי ובכל חשד שעולה כמו בגידה, גניבה ומעילה כספית. 

יש צורך בחוקר פרטי בכל הקשור להשגת מודיעין עסקי ו/או בתחום הפרטי, מעקבים אחרי ספקים, מניעת גניבות, גילוי של הונאות ועוד. 

חוקר פרטי מסייע גם באיתור רכוש, חקירה לאיתור עזבונות, איתור נדל"ן, חשבונות בנק וכדומה.

כל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

כמשרד חקירות המעסיק חוקרים פרטיים רבים, יש לנו אמצעים להשגת מידע, אם באמצעות סיפורי כיסוי, או באמצעות דיבוב. כמו כן, אנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים ובאמצעי בילוש מתקדמים לצורך ביצוע מעקבים ולצורך ביצוע של חקירות מסובכות. 

כל החקירות מבוצעות על פי החוק.

חקירות בנושא הוצאת דיבה

החוק בנושא מאוד ברור ואף תוקן לאחרונה, בצורה המקלה מאוד על תובעים ואף קובעת סכום...

המשך קריאה

חקירות ידוע בציבור – סיפורי מקרה

סיפור מקרה (א) הגיע אלינו גבר שחברו הטוב, גרוש, נפטר בפתאומיות מהתקף לב והותיר דירה באזור...

המשך קריאה

חוקר פרטי מחירים

חוקר פרטי -  מחירים ועלויות ובמה זה תלוי? לפני שאתם שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי,...

המשך קריאה