cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מודיעין עסקי וריגול תעשייתי

  חוקר פרטי בתחום המודיעין עסקי יכול לסייע לקדם את העסק שלכם רבות.

  יתרה מכך, לעתים מודיעין עסקי איכותי נחוץ בכדי להציל את העסק מקריסה.

  כניסה לעולם העסקים טומנת בחובה סכנות רבות, לא בכדי רובנו בוחרים לעבוד כשכירים. עולם העסקים דורש תפיסה וחשיבה שונה מזו הנדרשת בעבודה בעבור מישהו אחר. מלבד הצורך בחשיבה עסקית, עצמאי המחזיק עסק משלו חייב להיות בעל אופי מסוים שבנוי בכדי להתמודד עם אי-הוודאות העצומה השוררת בעולם תחרותי ומורכב זה. היום קשה למצוא עסק שהוא מונופול בתחומו ועם מהפיכת המידע כמות המתחרים הגלובליים רק עולה ועולה. בכדי שיהיה לבעל עסק סיכוי קטן להתמודד בעולם זה, דרוש לו מידע עסקי מהימן!

  מודיעין עיסקי – השגת מידע = פעולה רגישה

  השגת מידע הינה פעולה בסיסית בכל חברה אנושית. באופן הבסיסי ביותר, מידע מספק לנו ידע מתי, כיצד, איך ולמה כדאי לפעול בצורה מסוימת על פני צורה אחרת. גופי החקירות המרכזיים במדינות ריבוניות נמצאים תחת שליטה ובקרה תחת רשויות המדינה, זאת מכיוון שהשגת מידע הינה פעולה רגישה שמדינות מעדיפות לנטר בכוחות עצמן. אמנם חקירות במישור הפרטי אינן מפוקחות באופן ישיר על-ידי המדינה, אך חוקר פרטי חייב להוציא רישיון מטעם המדינה אשר מאפשר לו לעבוד במקצוע שלו ולנהל חקירות פרטיות במסגרת החוקית הנדרשת.

  ריגול תעשייתי

  ריגול תעשייתי הינו מושג בעל קונוטציות בעייתיות. מושג זה משמש בעיקר בכדי לתאר גניבה של סודות ופטנטים בין חברות. בעולם התעשייה כל פטנט אשר יכול לשפר אף מקצת את הייצור יכול לחסוך כסף רב וכל פטנט שמוביל למוצר שניתן למכור לציבור יכול להכניס כסף רב, כך שוודאי לא מפתיע אף אחד לשמוע שלמרות החוקיות המפוקפקת חברות רבות סביב העולם נעזרות בריגול תעשייתי בכדי למקסם את יתרונן בשוק.

  מודיעין עיסקי

  למרות שיש המתייחסים לריגול תעשייתי (בשיטות חוקיות) ולמודיעין עסקי כהינו-הך, קיימת תפיסה חיובית וחוקית יותר מאחורי מושג זה. מודיעין עיסקי נועד בכדי לגלות מידע על פעולותיהם של המתחרים שלכם בשוק – קמפיינים ועיצובים חדשים, מוצרים חדשים, פנייה לשווקים חדשים ועוד פעולות עסקיות רבות אשר מבחינתכם ידיעתן יכולה לסמן הצלחה או נפילה של העסק שלכם. מודיעין עסקי נאסף באמצעות חוקרים פרטיים מקצועיים בשיטות חוקיות לגמרי. בזכות הרישיון שמוקנה להם, חוקרים פרטיים יכולים לבצע בדיקות שאסורות על-פי חוק לאנשים שאינם בעלי רישיון מיוחד זה. בשוק התחרותי של ימינו, בתי עסק קטנים כגדולים מוצאים כי הם חייבים מידע עסקי מהימן בכדי לפעול באפקטיביות וביעילות. חשוב כי מידע עסקי זה יסופק עבורכם בידי משרד חקירות מיומן, מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

  זקוקים לשירותיו חוקר פרטי מנוסה בעבור מודיעין עסקי מהימן?

  אנו נספק לכם מגוון פתרונות באמצעות שיטות ייחודיות לאיסוף מודיעין עסקי מהמתקדמות ביותר!

  לא מעט עסקים בישראל בוחרים להיעזר בשירותיהם של החוקרים הפרטיים, על מנת להשיג מודיעין עיסקי אודות המתחרים העסקיים שלהם. חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט חוקרים פרטיים אשר משרתים את כל הציבור בישראל בפריסה ארצית, כך שבמידה וגם אתם זקוקים לשירותיהם – תוכלו ליהנות משירות יעיל, מהיר וזמין במיוחד. למענה מקצועי, ניתן ליצור קשר עם משרד חקירות מ.ח.א.

  מודיעין עסקי – חקירת עסקיהם של המתחרים העסקיים שלכם

  חוקרים אשר מעוניינים לקצר את הדרך ולא לעבור את כל שנות ההכשרה, מציעים את שירותיהם ללא רישיון – מה שכמובן משפיע באופן ישיר על רמתם המקצועית. נדגיש כי את הרישיון מקבלים לאחר שנים ארוכות של הכשרה מקצועית ואינטנסיבית, ובמידה ותבחרו בחוקר פרטי ללא רישיון – סביר מאוד להניח שרמתו תהיה ירודה בהשוואה לחוקר בעל רישיון. לכן לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם, שיבצע עבורכם את המודיעין העסקי המוצלח והמפורט ביותר, חשוב לדעת לבחור נכון ובשיקול דעת.

  מודיעין עסקי תחרותי

  חשוב להדגיש כי לא כל החוקרים מתעסקים בכל התחומים הקיימים. במידה והצלחתם לאתר חוקר פרטי בעל רישיון, ואפילו הצלחתם לקרוא מספר גדול של חוות דעת חיוביות אודות שירותיו, עדיין קיים סיכוי סביר כי תחום ההתמחות שלו ורוב שנות הניסיון שלו כחוקר פרטי אינן קשורות בשום צורה לתחום המודיעין העסקי – לו אתם נדרשים. בכדי לבחור נכון חוקר פרטי מקצועי בעל רישיון, אשר מותאם לתחום המודיעין העסקי, עליכם לדעת כי תוכלו להיעזר בשירות משרדי חקירות. משרדי חקירות מעסיקים את החוקרים המקצועיים ביותר אשר עוסקים בתחומם עם רישיון מלא, לאחר שנים ארוכות של הכשרה במגוון רחב של תחומים לבקשתכם. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים ברמתו המקצועית של החוקר – ואף תיהנו מהתאמה אישית לתחום המודיעין העסקי.

  זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

  מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

   אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חקירות רקע

    חקירות רקע כיום, יש לא מעט סוגים שונים של חקירות אשר נעשות על ידי חוקרים פרטיים...

    המשך קריאה

    על חקירת מעילה של עובדים בכספי החברה

    ניהול חברה דורש מכל בעל עסק לסמוך על העובדים שלו. בעל העסק הפגע ספג פגיעה...

    המשך קריאה

    חקירת נוכל בסחר באבני חן

    לא פעם קורה, שלקוח פונה אליך לאחר שנפל קורבן ל"תרגיל עוקץ". מהו תרגיל עוקץ? כאשר מאן...

    המשך קריאה