משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

אודות מ.ח.א.

אודות המשרד – רקע ופעילות לאורך השנים:

1964

מ.ח.א משרד חקירות אזרחיות נוסד בשנת 1964 על ידי מר קרל זינגר ז”ל. מר זינגר, יליד 1914, שרת בשנים הראשונות שלאחר קום המדינה בגבול הצפון הרגיש ובגליל המערבי ובשנות החמישים נקרא לעמוד בראש מדור הבילוש במרחב חיפה. בטרם הצטרף למשטרת ישראל, היה מר זינגר המנוח נוטר בתקופת המנדט ובערוב ימיו גם הקים את “עמותת בית הנוטר והשוטר העברי בתקופת המנדט”, בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל. מר זינגר כינס את כל זיכרונותיו בתקופתו כבלש במשטרת ישראל בספר אוטוביוגרפי בשם: “קרל זינגר – מזיכרונותיו של בלש ישראלי”. לפני שמר זינגר ייסד את המשרד הוא סיים את שרותו במשטרת ישראל בדרגת פקד, כראש מדור בילוש במשטרת חיפה. הוא היה אחד הקצינים הבודדים שהגיע לדרגת קצונה בלי לעבור קורס קצינים, בזכות היכולת הטבעית שלו לפענח פשעים חמורים ובזכות כושר המנהיגות שלו. לאחר כשלושים שנות שירות ציבורי פרש מהמשטרה והקים חברת שמירה פרטית ואת משרד חקירות מ.ח.א.

1971

בשנת 1971 הצטרף מר מאיר נוה למ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות תוך כדי לימודיו באוניברסיטת חיפה בחוגים לסוציולוגיה ומדע המדינה. הוא סיים את לימודיו לתואר הראשון ולאחר מכן השלים את לימודיו לקראת קבלת תואר שני במנהל ציבורי ותוך זמן קצר מונה למנהל החברה. מר נוה הביא לעבודתו את העיקרון שהנחה אותו גם בלימודיו: על מנת לפענח את המקרה יש להבין את החומר הנלמד ולהפיק ממנו לקחים. העיקרון שליווה את מר נוה ומנחה אותו בחקירות שהוא אחראי עליהן הוא, שעל החוקר להבין את הבעיה שניצבת מול עיניו ולחפש לה מענה. כך בכל חקירה ובכל דו”ח שהוא החלק היותר חשוב בעבודה, כי אם הדו”ח לא מדויק, מה נגיש ללקוח?

מאיר נוה הוא כיום הבעלים, המנהל הכללי של משרד החקירות ואחראי על צוות של עשרות חוקרים פרטיים מיומנים.
נוה חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל, חבר בארגון החוקרים האירופאי (IKD) ובארגון החוקרים הבינלאומי (WAD).

1987

בשנת 1987 הצטרף למשרד מר אורן מירובסקי. אורן הוא קצין צה”ל במילואים אשר סיים קורס אבטחה בשב”כ ושירת במשטרת ישראל ביחידת העיקוב הסמויה. במהלך עבודתו במשרד הוא סיים את לימודיו האקדמיים באוניברסיטת חיפה בחוגים לכלכלה ומנהל עסקים. עם השנים הוא הפך להיות מנהל המבצעים של משרד החקירות ואחראי על נושאים של חקירות רכוש, תחום אשר דורש עבודה צמודה עם הבנקים בישראל וכן על חקירות אישות שהם בתחום התמחותו מעת שירותו ביחידת העיקוב הסמויה במשטרת ישראל. אורן הביא לעבודתו יכולת ניתוח אנליטית שדרושה לכל חוקר פרטי במשרד חקירות ונדרשת בכל חקירה פרטית.

מאז ועד היום…

במשרדנו מועסקים לאורך השנים חוקרים ותיקים יותר וותיקים פחות, אך המשותף לכולם, שהם בעלי מקצוע מעולים בענף הבילוש והחקירות. מטרתנו לתת שרות ללקוחות, על מנת להביא תמורה מלאה לכספם ולכן החוקרים מצוידים במיטב הציוד האופטי והאלקטרוני ומקבלים את ההכשרה הטובה ביותר שקיימת בתחום החקירות!

באתר מח”א תוכלו למצוא מידע עשיר ונרחב בכל הנוגע לחקירות פרטיות בארץ ובעולם, אופיו ומהותו של משרד חקירות מקצועי ונושאים חשובים נוספים בתחום.

אודות מ.ח.א.

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190