משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

איתור חשבונות

בימים בהם מרבית הכסף נמצא בפורמט דיגיטלי, אין בעייתיות גדולה להעביר אותו ממקום למקום – אדם שרוצה להחביא כסף ממישהו ו/או מגוף מסוים יכול לעשות זאת בקלות יחסית.

אין כיום יותר מידי בעיות לגלגל כספים בין חשבונות בנק ברחבי העולם ולעתים המוסדות הרשמיים מתקשים במעקב אחרי פעולות כאלו. בשל זאת, במידה ואנשים מחפשים פתרון איכותי ויסודי בנושא הם פונים למשרד חקירות מקצועי ומנוסה בחקירות מסוג כזה.

איתור חשבונות בנק סודיים/חסויים בארץ ובחו”ל

איתור חשבון בנק סודי או חסוי בארץ ובחו”ל הינה פעולה מורכבת שדורשת בראש ובראשונה היכרות קרובה עם שיטות העבודה המקובלות אצל נוכלים למיניהם – נוכלים אשר מסתירים את חסכונותיהם בחשבונות בנק סמויים שכאלו מסתמכים על העובדה כי מרבית האנשים יוותרו על מרדף ארוך שכזה ויעדיפו לוותר מראש. הדבר סביר במיוחד כאשר מדובר גם בסכומים גדולים של כסף. בסך הכל, מדובר בחישוב פשוט בעיניהם, לפיו שווה להם לחסוך כמה מאות אלפי שקלים, ולפעמים אף יותר, תמורת הטרחה שלהם בהסתרת הכספים. אבל כפי שאתם ודאי כבר מכירים, העולם עובד בצורה כזו שככל שמשתכללות שיטות ההסתרה של הנוכלים, כך גם משתכללות שיטות האיתור של בעלי המקצוע הרלוונטיים.

בין הלקוחות שפונים אלינו בבקשות מסוג כזה אפשר למצוא בנקים, עורכי דין, נושים ומשרדי הוצאה לפועל מכל רחבי הארץ. אנחנו במ.ח.א מתמחים עשרות בשנים בחקירות כלכליות מסוג כזה – חקירה זו מטעם משרדנו מתבססת על ניסיון רב בעבודת שטח ותכנון, ולצד זאת אנחנו גם דואגים לחדש את הידע המקצועי שלנו מידי יום. תחום החקירות הכלכליות הינו תחום דינמי ומורכב, לא מדובר בעסק שמתאים עבור חוקרים חסרי ניסיון.

הליך איתור חשבון הבנק

פעמים רבות אנו נתקלים בחקירות לאיתור חשבונות בנק אשר גוררות אותנו למעבר לים. הנוכלים כבר למדו שאם בארץ אפשר להסתיר כספים די בקלות, אזי בחו”ל על אחת כמה וכמה אפשרי הדבר. למרות זאת, כל משרד חקירות אשר מכבד עצמו, יודע כמה חשוב לשמור על קשר עם רשת של משרדי חקירות נוספים במדינות שונות. על מנת לבצע איתור ראוי של חשבון בנק בחו”ל, חשוב להיעזר בגורמים מקומיים במדינת היעד על מנת שיצרו את הקשרים הנכונים בכדי לברר את המידע המבוקש במהירות האפשרית. אנו חברת חקירות עולמית עם סניף בארה”ב וניסיון בחקירות בינלאומיות באירופה, צפון אפריקה, צפון אמריקה ובמזרח הרחוק. בנוסף משרדנו חבר בארגון ה-W.A.D (ארגון החוקרים העולמי).

החייב מסתיר את הכספים בחשבונות חסויים? איבדת כבר תקווה?
פנה אלינו עוד היום ונסייע לכם באיתור חשבון הבנק בהקדם!

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190