משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

איתור כתובת מגורים

חקירה בעבור איתור כתובת ומען מגורים נפוצה מאוד לרוב במסגרת חקירות כלכליות כאשר משרד החקירות נשכר לאתר כתובתו של חייב. חקירות אלו לרוב מוזמנות על ידי עורכי דין העובדים עבור הבנקים השונים בישראל. חקירה מסוג נדרשת כאשר חייב לעסק לבנק או לאדם פרטי נעלם מבלי לשלם את חובו על מעבר לדירה אחרת.

חקירה לאיתור חייבים:

במקרה בו משרד החקירות שלנו נתבקש לאתר כתובת של אדם החייב כספים, אנו פועלים בשיטות רבות ומגוונות לאיתור הכתובת, אם באמצעות שיחות בכיסוי ואם באמצעות מעקבים. משרד החקירות שלנו נתבקש פעמים רבות לבדוק מי גר בכתובת מסוימת, מי “מחזיק בנכס” וזאת במטרה להוכיח מי משתמש באותו הנכס במים, חשמל, ארנונה וכד’.

איתור המען והגרים בו בחקירות להרמת מסך:

משרד החקירות שלנו מבצע בין היתר חקירות “הרמת מסך” עבור כונס הנכסים הרשמי. במסגרת החקירה הנ”ל, אנו נדרשים לשלוח חוקר על מנת לבדוק מי גר באותו הנכס. לדוגמא, פושט רגל המדווח כי התגרש ואין לו כסף למימון של שכר דירה (מציג לפעמים חוזה שכירות פיקטיבי) ובעצם הוא ממשיך לנהל אורח חיים משותף עם אשתו. החוקרים שלנו נדרשים לבצע מעקבים ותצפיות לעבר הבית כדי להוכיח שאותו חייב יוצא ממנו בשעות הבוקר וחוזר בשעות הערב ובעצם הוא גר במקום באופן קבוע.

איתור כתובת מגורים בחקירת אישות:

במסגרת חקירות האישות שמשרד החקירות שלנו מטפל בהן, אנו נדרשים לעתים לאתר את כתובת המגורים החדשה אליה עבר בן הזוג, כתובת אותה הוא מנסה להסתיר ממניעים אישיים שלו, כמו לדוגמה מעבר למגורים עם בן/בת זוג חדש/ה כשהליך הגירושין נמצא עדיין בעיצומו וטרם הסתיים. החוקרים הפרטיים שלנו נאלצים לחפש כל מידע אודות הכתובת החדשה, אם בבדיקות בקרב גורמים פורמליים ואם באמצעות מעקב אחר בן הזוג לאחר שהוא מגיע לבקר את הילדים או מעקב שמתחיל במקום עבודתו.

אנו במשרדי מ.ח.א. חקירות מתמחים בביצוע חקירות פרטיות וברשותנו הניסיון הכלים הדרושים כדי לבצע חקירה מקצועית ומקיפה לאיתור כתובת מגורים באופן יסודי כנדרש.
אנו עובדים בתחום זה שנים רבות עם הארגונים והבנקים הגדולים במשק כמו הבנק הבינלאומי, בנק דיסקונט ואחרים.

מעוניינים לאתר כתובת מגורים או מען של אדם? לנו הכלים לסייע לכם באופן מקצועי ויסודי!

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190