משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

חוקר פרטי בתל אביב

בתל אביב קיימים משרדי חקירות רבים ובשנים האחרונות, ענף החקירות הפרטיות התרחב והתפתח מאוד. אין על כך כל פלא, רבים למדים על השירותים החשובים אשר ניתן לקבל מחוקר פרטי והמודעות ההולכת וגוברת מביאה עמה הזדמנויות רבות לשיתופי פעולה. פעילותו של החוקר הפרטי חולשת על תחומים רבים ועשויה להיות בעלת חשיבות מכרעת. על מנת ללמוד על מגוון שירותי החוקר הפרטי ולהבין האם שירותיו נדרשים עבורך, אספנו עבורך כמה מהצרכים הנפוצים ביותר להם משרדי חקירות מספקים מענה.

למקומות עבודה בתל אביב

בבתי עסק רבים מתרחשות גניבות. חומרת העבירות נעה בטווח רחב מאוד מ”סחיבת” ציוד משרדי ועד למעילות בסכומי עתק. גניבות ומעילות עובדים עשויים להסב לעסק שלך נזק חמור וליצור אווירה של חוסר אמון בסביבת העבודה שלך. על מנת להבטיח כי עובדי החברה שלך אינם מרגישים יותר מדי בנוח עם הקופה הקטנה, ניתן לנקוט בצעדים מקצועיים שיסייעו לך לתפוס את העבריין ובמובנים רבים, למנוע מהאירועים כלל להתרחש.

במידה ויש לך כל חשש ולו הקטן ביותר כי ישנן גניבות או פוטנציאל לגניבה בסביבת העבודה, חשוב לנקוט  בכל אמצעי העומד לרשותך. חוקר פרטי מקצועי שהוכשר לכך, יוכל לבצע מספר צעדים יעילים שיאפשרו לך לתפוס את האשמים או לפחות לנקותם מכל חשד. פעילות החוקר היא דיסקרטית ומחוכמת, כך שכל הפעילות תיעשה מבלי לעורר את חשדם של העובדים.

החוקר יאסוף מידע וישתיל אמצעי מעקב בנקודות אסטרטגיות במשרד על מנת לנטר את פעילות העובדים ולבחון האם מתבצעות גניבות. ניתן אפילו ליצור “מבצעי עוקץ” מחוכמים בהם פיתיון מושאר על מנת לבחון את התנהגות העובדים. במקרים אחרים, נעדיף דווקא ליידע את העובדים על אמצעי המעקב על מנת ליצור הרתעה מני גניבות עתידיות.

בהליכי גירושין

פעמים רבות, היפרדות בני זוג עשויה להתנהל על מי מנוחות. עם זאת, לעתים לא רחוקות דברים עשויים להיגרר לפסים מכוערים. כל אחד מבני הזוג, עשוי להתבצר בעמדתו ולנסות למרר את חיי השני. ישנם שני שירותים עיקריים שחוקר פרטי יכול לבצע כדי לסייע לך בהליך.

חקירה כלכלית

במידה ומתעורר בך חשד כי בן או בת הזוג מסתירים נכסים או סכומי כסף על מנת לא לחלוק בהם במסגרת הסכם הגירושין, יוכל חוקר פרטי לבצע חקירה כלכלית מקיפה ולסייע לך לאתר נכסים מוסתרים על מנת לדרוש בבית המשפט כי ייחשפו בפניך.

הוכחת בגידות

מעשי בגידות הינם שכיחים ומהווים גורם לגירושים רבים, על מנת להוכיח כי אכן נעשתה בגידה, ניתן לשכור חוקר פרטי שיבצע פעולות מעקב ויתעד את המעשים.

כיצד לבחור חוקר פרטי בתל אביב?

על מנת ששירותים אלו, ושירותים רבים אחרים הנמצאים בתחומו המקצועי של חוקר פרטי, יבוצעו על הצד הטוב ביותר, חשוב שנוודא כי החוקר שברשותנו הוא בעל הכשרה מקיפה וניסיון רב ונבחן את רקורד ההצלחות שלו. בנוסף, משרד חקירות מקצועי יהיה מצויד ברישוי מטעם משרד המשפטים.

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190