cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  חקירות אישות בגידות

  חוקר פרטי בגידות

  בחקירות אישות, פונה לרוב אחד מבני הזוג למשרדנו ומבקש לדעת האם בן הזוג בוגד בו. צוות המשרד מבצע סידרה של מעקבים במטרה לבדוק האם יש אמת בדברים והאם אחד מבני הזוג אכן מנהל קשר רומנטי מחוץ למסגרת הנישואין. הצוות להמציא הוכחות, צילומי וידאו ו/או תמונות של בן הזוג המוכיחות את הבגידה. צילומים אלו ישמשו את הצד הנבגד בתיק הגירושין לצורך הוכחה בבית הדין הרבני ו/או בבית המשפט לענייני משפחה.

  אנו נתקלנו במקרים רבים בהם בן הזוג הנבגד (בעיקר נשים) אינן יודעות בוודאות מהם עיסוקיו של הבעל, כמה חברות יש בבעלותו, באילו חברות הוא מדווח כבעל מניות ו/או כמנהל, מה היקפי הפעילות העסקית של החברות, מה המשכורת החודשית שהוא מושך מכל חברה, איזה סכום כספי הוא מחלק לעצמו כדיבידנד. אותן לקוחות המגיעות למשרדנו אינן יודעות פרטים אודות חשבונות הבנק של הבעל, האם יש לו חשבונות נוספים שפתח מעבר לחשבון הידוע להן ואיזה סכומי כסף העלים מהן לאורך כל שנות הנישואים. כנ"ל לגבי נכסים, האם הוא רכש בכספים שהיו אמורים להיות משותפים נכס כלשהו לעצמו (משרד, קרקע או דירה) וכל זאת מבלי לידע את אשתו. לעתים ולאותו הבעל קיימים עסקים המתנהלים גם בחו"ל, כך שהחקירה לגילוי כל הנכסים שאנחנו מבצעים, היא גם בארץ וגם בחו"ל.

  חוקר פרטי בגידות – לחקירה כלכלית מעמיקה לאיזון משאבים

  אנו כחוקרים ממליצים תמיד לבן/בת הזוג המגיעים אלינו לבצע חקירה כלכלית מקיפה במסגרתה אנו מאתרים את כל הרכוש "שנעלם" קרי, כספים, מניות נדל"ן וכו', אותם נכסים כספיים שאחד מבני הזוג העלים במהלך שנות הנישואין, או בסמוך לסכסוך שהתגלע ביניהם. משרד החקירות שלנו, בעל ניסיון רב בחקירת אישות ובחקירות הכלכליות הנדרשות בתיקים הנ"ל. במהלך החקירה הכלכלית, החוקרים במשרדנו (כל אחד בתחום בו הוא מצטיין), מתחילים לאסוף ראיות אודות הרכוש של בן/בת הזוג. אנחנו מאתרים את כל חשבונות הבנק של הבעל/האישה וחוקרים לעומק מה סכומי הכסף שנצברו בכל חשבון שאותר. אנו בודקים היכן הבעל לדוגמה נרשם כלווה או כמיופה כוח. נתקלנו בעניין זה בחקירות רבות במסגרתן העבירו בן/בת הזוג את הכסף לחשבון של אחד מבני משפחתם, כשהם נרשמים כמיופי כוח בחשבון. אנו מבצעים בנוסף חקירה של נדל"ן בחתך ארצי ומגלים את כל הנכסים הרשומים על שמם של בן/בת הזוג.

  במסגרת החקירה הכלכלית, אנו נדרשים פעמים רבות לאתר את הזכויות הכספיות שנצברו לבן/בת הזוג בקופות הגמל, בקרנות פנסיה / השתלמות, בפוליסות ביטוחי חיים / מנהלים וכד'. נדרשת במקרה זה חקירה מיומנת לאיתור כל הכספים שנצברו לזכותו של בן/בת הזוג. הממצאים של החקירות הכלכליות מספקים לבן/בת הזוג את כל המידע הנדרש שעשוי לעזור ולשמש לו ככלי מיקוח בעת ההליך של הפרידה. במסגרת חקירה מקיפה מעין זו, אנו בעצם עוזרים לבן/בת הזוג להגיע לאיזון משאבים, הכולל כאמור את הכספים שנצברו בחשבונות הבנק, את הנדל"ן, הכספים הפנסיוניים וכל נכס נוסף השייך לבן/בת הזוג שאמור להיכלל במסגרת של איזון המשאבים והחלוקה השוויונית ביניהם בחלק מהמקרים ממליץ משרד החקירות שלנו למנות אקטואר חיצוני שיבצע בדיקה יסודית כאשר בסיכום של אותה בדיקה, הוא יציג דו"ח אודות "השווי האמיתי" של בן/בת הזוג, לרבות שווי המוניטין בעסקים, בחברות וכד'. דו"ח זה משמש גם הוא לצורך חלוקה שוויונית של הרכוש שנצבר לבני הזוג במהלך שנות הנישואין והוא אמור להתחלק ביניהם בחלקים שווים.

  חוקר פרטי בגידות – ביצוע מעקבים לאיתור רומנים ובגידות

  בחקירות אישות אנו מנהלים גם מעקבים פיזיים במטרה לבדוק האם לבן/בת הזוג יש רומן המתנהל מחוץ למסגרת הנישואין. למשרד החקירות שלנו צוות של חוקרים מקצועיים המיומנים מאוד בביצוע של מעקבים, כולם רשויים ע"י משרד המשפטים. במסגרת המעקבים, החוקרים שלנו מגיעים לעתים לבית דירות, לשם נכנס בן/בת הזוג ושוהה במקום במשך מספר שעות ללא ידיעת בן הזוג השני. החוקרים שלנו משתדלים כבר במסגרת המעקב הראשון לראות לאיזו דירה נכנס בן הזוג הבוגד, כך שלאחר מכן ניתן לבדוק מי גר במקום. במקרים כאלו אנחנו שולחים חוקר/חוקרת המיומנים בדיבוב של אנשים. הם דופקים על דלת הדירה אליה נכנס בן הזוג הבוגד, מספרים סיפור כיסוי ונכנסים פנימה, שם הם מדובבים את מי שגר במקום למסור להם את שמו, מספר תעודת הזהות שלו ופרטים נוספים הנדרשים לצורך החקירה ולצורך הוכחת הבגידה.

  חקירות אישות רגישות במיוחד

  בחקירות אלו, מתפקד החוקר גם כ-"פסיכולוג". למעשה בני הזוג אמורים לחלק ביניהם את הרכוש שצברו יחדיו במהלך חייהם המשותפים, אך ברגע שרגשות מעורבים בעניין, נותרת טינה רבה, הצד הנבגד רוצה לנקום, הילדים משמשים לעתים ככלי משחק ו/או כקלף מיקוח. החוקר הפרטי אמור לייצג את הלקוח שלו נאמנה. מצד אחד לספק את ההוכחות הנדרשות במסגרת החקירה ומצד שני להנחות את הלקוח שלו בצורה מושכלת ולא לתת לו לאבד את הראש עקב הצורך שלו לנקום בבן הזוג. החוקר אמור להיות רגיש מאוד במקרה של גילוי בגידה ולדעת כיצד להעביר את המסר בצורה המתונה ביותר ללקוח הנבגד. בחקירות אלו, מעבר לרגישות הנדרשת מצידו של החוקר, עליו לדעת מה מותר ומה אסור על פי חוק לבצע במהלך החקירה.

  משרד החקירות מ.ח.א. פועל מזה שנים רבות בתחום האישות ומנהלים את החקירות הנדרשות באופן המקצועי ביותר.

  המוניטין הטוב שלנו נובע מהעובדה שיש לנו דרך חשיבה מאוד יצירתית ובנוסף יש לנו עיקרון מנחה – "להשיג ללקוחותינו מה שיותר הוכחות במינימום של הוצאות".

  חושדים שבן/בת הזוג בוגד בכם מאחורי הגב? חושבים שהם אולי משקרים לגבי מעמדם האישי? אנחנו כאן בשביל לסייע לכם לגלות את האמת!

  זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

  מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

   אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    חקירות סייבר

    משרדנו מתמחה בין היתר גם בחקירות מסוג זה. כידוע, הקף ההונאות ברשת הולך וגדל ותופח לממדים...

    המשך קריאה

    צילומים והקלטות סתר

    חוקרים פרטיים הינם אנשי מקצוע שעבודתם הינה איסוף מידע במישור האזרחי. באמצעות שימוש ביכולות מסוימות...

    המשך קריאה

    פוליגרף

    בדיקת פוליגרף לעתים קרובות, במסגרת ביצוע חקירה פרטית אנו נעזרים במכשיר הפוליגרף, הידוע גם בשם "מכונת...

    המשך קריאה