cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות אישות

בחקירות אישות, פונה לרוב אחד מבני הזוג למשרדנו ומבקש לדעת האם בן הזוג בוגד בו. צוות המשרד מבצע סידרה של מעקבים במטרה לבדוק האם יש אמת בדברים והאם אחד מבני הזוג אכן מנהל קשר רומנטי מחוץ למסגרת הנישואין. הצוות להמציא הוכחות, צילומי וידאו ו/או תמונות של בן הזוג המוכיחות את הבגידה. צילומים אלו ישמשו את הצד הנבגד בתיק הגירושין לצורך הוכחה בבית הדין הרבני ו/או בבית המשפט לענייני משפחה.

אנו נתקלנו במקרים רבים בהם בן הזוג הנבגד (בעיקר נשים) אינן יודעות בוודאות מהם עיסוקיו של הבעל, כמה חברות יש בבעלותו, באילו חברות הוא מדווח כבעל מניות ו/או כמנהל, מה היקפי הפעילות העסקית של החברות, מה המשכורת החודשית שהוא מושך מכל חברה, איזה סכום כספי הוא מחלק לעצמו כדיבידנד. אותן לקוחות המגיעות למשרדנו אינן יודעות פרטים אודות חשבונות הבנק של הבעל, האם יש לו חשבונות נוספים שפתח מעבר לחשבון הידוע להן ואיזה סכומי כסף העלים מהן לאורך כל שנות הנישואים. כנ"ל לגבי נכסים, האם הוא רכש בכספים שהיו אמורים להיות משותפים נכס כלשהו לעצמו (משרד, קרקע או דירה) וכל זאת מבלי לידע את אשתו. לעתים ולאותו הבעל קיימים עסקים המתנהלים גם בחו"ל, כך שהחקירה לגילוי כל הנכסים שאנחנו מבצעים, היא גם בארץ וגם בחו"ל.

חוקר פרטי בגידות – לחקירה כלכלית מעמיקה לאיזון משאבים

אנו כחוקרים ממליצים תמיד לבן/בת הזוג המגיעים אלינו לבצע חקירה כלכלית מקיפה במסגרתה אנו מאתרים את כל הרכוש "שנעלם" קרי, כספים, מניות נדל"ן וכו', אותם נכסים כספיים שאחד מבני הזוג העלים במהלך שנות הנישואין, או בסמוך לסכסוך שהתגלע ביניהם. משרד החקירות שלנו, בעל ניסיון רב בחקירת אישות ובחקירות הכלכליות הנדרשות בתיקים הנ"ל. במהלך החקירה הכלכלית, החוקרים במשרדנו (כל אחד בתחום בו הוא מצטיין), מתחילים לאסוף ראיות אודות הרכוש של בן/בת הזוג. אנחנו מאתרים את כל חשבונות הבנק של הבעל/האישה וחוקרים לעומק מה סכומי הכסף שנצברו בכל חשבון שאותר. אנו בודקים היכן הבעל לדוגמה נרשם כלווה או כמיופה כוח. נתקלנו בעניין זה בחקירות רבות במסגרתן העבירו בן/בת הזוג את הכסף לחשבון של אחד מבני משפחתם, כשהם נרשמים כמיופי כוח בחשבון. אנו מבצעים בנוסף חקירה של נדל"ן בחתך ארצי ומגלים את כל הנכסים הרשומים על שמם של בן/בת הזוג.

במסגרת החקירה הכלכלית, אנו נדרשים פעמים רבות לאתר את הזכויות הכספיות שנצברו לבן/בת הזוג בקופות הגמל, בקרנות פנסיה / השתלמות, בפוליסות ביטוחי חיים / מנהלים וכד'. נדרשת במקרה זה חקירה מיומנת לאיתור כל הכספים שנצברו לזכותו של בן/בת הזוג. הממצאים של החקירות הכלכליות מספקים לבן/בת הזוג את כל המידע הנדרש שעשוי לעזור ולשמש לו ככלי מיקוח בעת ההליך של הפרידה. במסגרת חקירה מקיפה מעין זו, אנו בעצם עוזרים לבן/בת הזוג להגיע לאיזון משאבים, הכולל כאמור את הכספים שנצברו בחשבונות הבנק, את הנדל"ן, הכספים הפנסיוניים וכל נכס נוסף השייך לבן/בת הזוג שאמור להיכלל במסגרת של איזון המשאבים והחלוקה השוויונית ביניהם בחלק מהמקרים ממליץ משרד החקירות שלנו למנות אקטואר חיצוני שיבצע בדיקה יסודית כאשר בסיכום של אותה בדיקה, הוא יציג דו"ח אודות "השווי האמיתי" של בן/בת הזוג, לרבות שווי המוניטין בעסקים, בחברות וכד'. דו"ח זה משמש גם הוא לצורך חלוקה שוויונית של הרכוש שנצבר לבני הזוג במהלך שנות הנישואין והוא אמור להתחלק ביניהם בחלקים שווים.

חקירות אישות  – ביצוע מעקבים לאיתור רומנים ובגידות

בחקירות אישות אנו מנהלים גם מעקבים פיזיים במטרה לבדוק האם לבן/בת הזוג יש רומן המתנהל מחוץ למסגרת הנישואין. למשרד החקירות שלנו צוות של חוקרים מקצועיים המיומנים מאוד בביצוע של מעקבים, כולם רשויים ע"י משרד המשפטים. במסגרת המעקבים, החוקרים שלנו מגיעים לעתים לבית דירות, לשם נכנס בן/בת הזוג ושוהה במקום במשך מספר שעות ללא ידיעת בן הזוג השני. החוקרים שלנו משתדלים כבר במסגרת המעקב הראשון לראות לאיזו דירה נכנס בן הזוג הבוגד, כך שלאחר מכן ניתן לבדוק מי גר במקום. במקרים כאלו אנחנו שולחים חוקר/חוקרת המיומנים בדיבוב של אנשים. הם דופקים על דלת הדירה אליה נכנס בן הזוג הבוגד, מספרים סיפור כיסוי ונכנסים פנימה, שם הם מדובבים את מי שגר במקום למסור להם את שמו, מספר תעודת הזהות שלו ופרטים נוספים הנדרשים לצורך החקירה ולצורך הוכחת הבגידה.

חקירות אישות רגישות במיוחד

בחקירות אלו, מתפקד החוקר גם כ-"פסיכולוג". למעשה בני הזוג אמורים לחלק ביניהם את הרכוש שצברו יחדיו במהלך חייהם המשותפים, אך ברגע שרגשות מעורבים בעניין, נותרת טינה רבה, הצד הנבגד רוצה לנקום, הילדים משמשים לעתים ככלי משחק ו/או כקלף מיקוח. החוקר הפרטי אמור לייצג את הלקוח שלו נאמנה. מצד אחד לספק את ההוכחות הנדרשות במסגרת החקירה ומצד שני להנחות את הלקוח שלו בצורה מושכלת ולא לתת לו לאבד את הראש עקב הצורך שלו לנקום בבן הזוג. החוקר אמור להיות רגיש מאוד במקרה של גילוי בגידה ולדעת כיצד להעביר את המסר בצורה המתונה ביותר ללקוח הנבגד. בחקירות אלו, מעבר לרגישות הנדרשת מצידו של החוקר, עליו לדעת מה מותר ומה אסור על פי חוק לבצע במהלך החקירה.

משרד החקירות מ.ח.א. פועל מזה שנים רבות בתחום האישות ומנהלים את החקירות הנדרשות באופן המקצועי ביותר.

המוניטין הטוב שלנו נובע מהעובדה שיש לנו דרך חשיבה מאוד יצירתית ובנוסף יש לנו עיקרון מנחה – "להשיג ללקוחותינו מה שיותר הוכחות במינימום של הוצאות".

חוקר פרטי – בגידות

יחסים בין בני אדם בכלל ובני זוג בפרט, חייבים להיות מבוססים על אמון הדדי.
כאשר זה מופר מסיבה כלשהי, במיוחד בנושא נאמנות בן או בת הזוג והספק מתחיל לכרסם, הוא טורד את מנוחתך, גורם לנדודי שינה עד כדי פגיעה בבריאות הפיזית, שלא לדבר על זו הנפשית ועד שהחשד לא מופרך או למרבה הצער – מאושש, אין לתופעות אלה שמרעילות את היחסים בין בני הזוג מרפא.
גם אם החשד מתאמת, עם כל הכאב הכרוך בכך, הידיעה עדיפה על חיים בגן עדן של שוטים.

חושדים שבן/בת הזוג בוגד בכם מאחורי הגב? חושבים שהם אולי משקרים לגבי מעמדם האישי? אנחנו כאן בשביל לסייע לכם לגלות את האמת!

בגידות

כיום ישנם לא מעט אנשים בכל רחבי הארץ אשר בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי. בשל כך ישנם לא מעט חוקרים פרטיים מה שהופך את הבחירה שלכם לקשה במיוחד. חשוב לדעת כי על מנת לתפקד בתור חוקר פרטי על החוקר לעבור דרך ארוכה בה הוא מקבל את מלוא ההכשרות הנדרשות, במטרה לקבל את רישיונו כחוקר פרטי. חוקרים רבים בוחרים לדלג על כמה שלבים בדרך ומציעים את שירותיהם בתור חוקרים פרטיים בעוד אין להם רישיון לעסוק בתחום זה. תעודת הסמכה של חוקר פרטי מבטיחה לכם כי הוא עבר מסלול הכשרה ארוך במיוחד בו הוא עבד במשרד חקירות מקצועי אשר בחן היטב את יכולותיו והעשיר אותו בכמות גדולה של כלים רלוונטיים למקצוע. לסיוע מקצועי בתחום חקירת בגידות, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

חוקרים פרטיים ומנוסים בתחום חקירת בגידות

אחד התחומים השכיחים ביותר בגינם אנשים בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי הוא תחום הבגידות. נשים ואנשים רבים בוחרים לבדוק את בן או בת הזוג שלהם במטרה לוודא כי הוא או היא אכן אינם בוגדים. ישנם חוקרים פרטיים אשר מתעסקים בכל התחומים ללא יוצא מן הכלל ברמת מקצועיות מרשימה אך לעומתם רוב החוקרים הפרטיים עוסקים במספר מצומצם של תחומים בהם הם מוכשרים ומנוסים במיוחד. במידה וגם אתם רוצים להיעזר בשירותיו של חוקר מקצועי במטרה לבדוק האם בן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, חשוב לדעת לבחור נכון את החוקר הפרטי המוכשר והמקצועי ביותר אשר עוסק בתחום זה של בגידות שנים ארוכות. שנות העיסוק בתחום זה יסייעו לחוקר הפרטי שלכם לבנות את הדרך היעילה והמוצלחת ביותר למיצוי החקירה עד תום.

משרדי חקירות יעמידו לרשותכם את החוקרים המקצועיים ביותר לחקר בגידות של בני הזוג

כפי שציינו לעיל כיום יש לא מעט חוקרים אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים ומתיימרים לחקור את כלל התחומים ברמת הצלחה גבוהה. פעמים רבות של בחירה לא נכונה תגרום לתוצאות החקירה להיות לא חד-משמעיות ולא כפי שציפיתם. לכן חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט משרדי חקירות מקצועיים הכוללים מספר גדול של חוקרים בפריסה ארצית בכל התחומים השונים. כלל החוקרים הנמצאים במשרדי החקירות עוברים בדיקות מקצועיות על מנת להבטיח כי המשרד יכלול את החוקרים המוכשרים והמוצלחים ביותר לכל תחומי החקירה בכלל ולתחום הבגידות בפרט.

חוקר פרטי בגידות לחשיפת בגידה של בן או בת הזוג

אנשים רבים בכל רחבי הארץ בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי על מנת לחשוף או לחקור תחומים שונים. על מנת להצליח לבחור נכון את החוקר הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם חשוב לדעת כי לא כל החוקרים הפרטיים עוברים את הכשרתם וכן את כל שנות הניסיון שלהם בשלל התחומים הקיימים. כיום ישנם לא מעט תחומים שונים בהם חוקרים פרטיים עוברים הכשרות ומתמקצעים בשנות ניסיון בתחום כאשר המרכזיים שבהם הם נושאים פליליים כאלה ואחרים, איתור כתובות או אנשים וכמובן בגידות בין בני זוג. לכן, במידה וגם אתם רוצים ליהנות משירותיו של חוקר פרטי בגידות, חשוב לוודא כי הוא אכן עבר את הכשרתו וכן את שנות הניסיון שלו בתחום זה. למידע נוסף, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

לשתף פעולה עם חוקר פרטי הבגידות

במידה ואתם מעוניינים להצליח לבחור נכון ובראש שקט, חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט משרדי חקירות מקצועיים אשר מעסיקים את החוקרים הפרטיים האיכותיים ביותר. משרדי חקירות אלה זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ויצליחו להתאים בדיוק עבור המקרה שלכם את החוקר המקצועי והמנוסה ביותר בתחום. אנשים רבים אשר בחרו את החוקרים הפרטיים שלהם ממשרדי חקירות מדווחים על תוצאות מרשימות במיוחד של התאמה מוצלחת בין החוקר המקצועי לבין המקרה האישי שלהם. מעבר לכך, נדגיש כי אנשים רבים בכל רחבי הארץ בוחרים חוקר פרטי בנושא בגידות על מנת לאתר את בן או בת הזוג שלהם בשעת מעשה. למשימה הזו חוקרים פרטיים מקצועיים מצטיידים בציוד מתקדם, צוות מסייע ואם צריך אף רחפנים מצלמה מתקדמים.

עלויות החקירה משתנות בהתאם לצרכים האישיים שלכם

בעזרת הניסיון וכלל המכשור הקיים כיום ניתן בקלות רבה לאתר את בן או בת הזוג בשעת מעשה במידה והוא או היא אכן בוגדים. עלות חקירה מעין זו משתנה בהתאם לצורכי החקירה ולמתווה אותו בחר החוקר לכל ההליך. הגורמים המשפיעים ביותר על הליך החקירה הם: הצורך בצוות מסייע, הצורך ברכב צמוד, הצורך באמצעים טכנולוגיים רבים ושעות עבודה משתנות. המחירים נעים בין כמה מאות ועד כמה אלפי שקלים בהתאם למשתנים בחקירה. לאחר מתווה מדויק של הליך החקירה תוכלו לדעת בדיוק את המחירים המדויקים.

חקירות אישות

לא מעט אנשים מכל רחבי הארץ והעולם בוחרים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי על מנת לבדוק האם בן או בת הזוג שלהם בוגדים בהם. חקירות אישות מנוהלות על ידי חוקרים פרטיים מקצועיים ומומחים אשר עברו שנים ארוכות של התמחות עד שהגיעו לקבל את רישיון התעסוקה שלהם בתור חוקרים פרטיים המתמחים לענייני חקירות אישות. חשוב לדעת כי הליך קבלת הרישיון של חוקר פרטי הינו הליך ארוך במיוחד הכולל שנים רבות של למידה והתמקצעות במשרדי חקירות אשר בוחנים באופן תמידי את רמתו המקצועית. למענה מקצועי, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

חקירות אישות – בחרו נכון חוקרים פרטיים מקצועיים ומנוסים

חקירת אישות מקצועית אשר נעשית על ידי חוקר פרטי מוסמך בעל רישיון וניסיון בתחום זה, נעשית בשקיפות מלאה. החוקר הפרטי בו תבחרו יערוך מתווה מסודר של תכנית סדורה בה הוא מתכנן לחקור את בן או בת הזוג שלכם ורק לאחר אישורכם הוא יתחיל את מלאכתו. חשוב לדעת כי העלויות עבור שירותים אלה נגזרות באופן ישיר מאורך החקירה, מהאמצעים בהם החוקר צריך לעשות שימוש וכמובן מהרצונות האישיים והנקודתיים שלכם. לאחר עריכת מתווה ברור ותוכנית פעולה בה החוקר ינקוט במטרה לתפוס את בן או בת הזוג שלכם בשעת מעשה, תוכלו לקבל מחיר די מדויק עבור השירות כולו.

להיעזר בשירותם של משרדי חקירות

במטרה להצליח לבחור נכון את החוקר האיכותי והאמין ביותר אשר עבר את מלוא מסלול ההכשרה הנדרשת וכמובן עסק שנים רבות בתחום זה של חקירות אישות, מומלץ להיעזר במשרדי חקירות גדולים ומקצועיים. משרדי חקירות גדולים אלה יוכלו להתאים עבורכם את החוקר הפרטי המקצועי ביותר לתחום הנקודתי הזה של חקירות האישות בזמינות מלאה בכל רחבי הארץ. מעבר לכך, חשוב לדעת כי משרדי החקירות עורכים בדיקות מקיפות אודות רמת מקצועיותו ואמינותו של כל חוקר אשר עובד אצלם, מה שאומר שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים באמינותו וברמת מקצועיותו של החוקר שלכם.

שאלות ותשובות

האם אתם מבצעים חקירות אישות?

בהחלט כן. בחקירות אלו, פונה לרוב אחד מבני הזוג למשרד החקירות שלנו ומבקש לדעת אם בן/בת הזוג בוגד/ת בו. במסגרת חקירה זו, אנו נבצע סדרה של מעקבים בשטח, במטרה לבדוק אם יש דברים בגו והאם בן הזוג אכן מנהל קשר רומנטי מחוץ לנישואין. בתום החקירה נגיש דו"ח חקירה המפרט את כל הפעולות שביצענו, ואם הייתה בגידה, נספק הוכחות לבגידה כגון צילומים, סרטונים והקלטות. במסגרת חקירת אישיות, משרד החקירות שלנו מבצע גם חקירה כלכלית לאיתור הרכוש של בן הזוג במטרה להגיע לאיזון משאבים מדויק בין בני הזוג ולא שצד אחד שהבריח רכוש, יצא כשידו על העליונה. 

בכל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

מתי כדאי לפנות לחוקר פרטי ביחס לחקירות אישות?

משרד החקירות שלנו מקבל פניות רבות המתייחסות לחקירות שבינו לבינה. במקרים רבים מתברר כי התחושה של בן/בת הזוג הינה נכונה. יהיה צורך בביצוע החקירה. 

לפעמים נדלקות "נורות אדומות" אצל בן/בת הזוג, כאשר אחד מבני הזוג אינו עוזב את הנייד, מגדיר בו סיסמא והולך איתו גם לחדר האמבטיה, או שברור כי מחק את כל ההתכתבויות שלו בווטסאפ. או לדוגמא, הבעל או האישה משנים את התנהגותם הרגילה ולפתע קונים בגדים חדשים ומתרצים יציאות שלהם בערב לפגישות עם חברים, או יציאה לחוגים. 

כאשר נדלקות אצלכם "נורות אדומות" ומתחיל לקנן אצלכם ספק כלשהו, זה בדיוק הזמן לפנות לחוקר פרטי ממשרדנו. 

איזה פעולות מתבצעות בחקירות אישות?

משרד החקירות שלנו מבצע מעקבים אחרי בן/בת הזוג שקיים החשד כי הוא בוגד ובנוסף אנו מבצעים חקירה כלכלית מקיפה אודות כל הנכסים שלו, לרבות האם פתח חשבון בנק שאינו ידוע לבן הזוג השני, האם רכש נכס- דירה, מגרש, משרד ללא ידיעת בן הזוג והאם העביר כספים לצד ג' מבלי לדווח לבן הזוג. 

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירות סייבר

משרדנו מתמחה בין היתר גם בחקירות מסוג זה. כידוע, הקף ההונאות ברשת הולך וגדל ותופח לממדים...

המשך קריאה

צילומים והקלטות סתר

חוקרים פרטיים הינם אנשי מקצוע שעבודתם הינה איסוף מידע במישור האזרחי. באמצעות שימוש ביכולות מסוימות...

המשך קריאה

פוליגרף

בדיקת פוליגרף לעתים קרובות, במסגרת ביצוע חקירה פרטית אנו נעזרים במכשיר הפוליגרף, הידוע גם בשם "מכונת...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות