cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איתור נכסים

חקירות לאיתור נכסים (נדל"ן)

"חקירות כלכליות" הוא שם גנרי המתאר תחום רחב של חקירות הנעשות במימד הכלכלי, מימד מרכזי בחיינו. בחברה המודרנית כסף מחליף ידיים מידי יום ביומו, עסקאות פיננסיות בסדרי גודל שונים נעשות בכל רגע נתון בין אנשים פרטיים לבנקים, חברות, עסקים, ארגונים וכו'.

ככל שאנשים נכנסים יותר ויותר לעולם העסקים הם מגלים עד כמה הוא מלא באנשים שאינם מוכנים לשלם כאשר מגיע הזמן. נוכלים רבים מעדיפים להסתתר מאחורי תחבולות מתוחכמות שנועדו לעכב או לבטל את העברת הכספים שהם מחויבים לה – בסיקור המיוחד הבא שלפניכם נעסוק בתת-תחום מרכזי הנוגע לחקירות כלכליות והוא החקירות לאיתור נדל"ן.

איתור נכסים – יעדי החקירה:

איתור נכסים כספיים של אדם הינו סיפור מורכב ביותר, אמנם אין מדובר בחשבון בנק חמקמק שניתן להעביר ממקום למקום ברגע אחד, אך עם זאת, ישנן דרכים רבות של מניפולציות ברישום שנועדו להערים על המחפשים.

אדם יכול לרכוש שורה של נכסים במיקומים שונים ויהיה קשה מאוד לעלות על הקשר ביניהם והקשר אליו. במקום בנק שמהווה כתובת ברורה לפניה, לא תמיד ברור מי הבעלים האמיתיים של נכס נדל"ן כלשהו. המטלה שעומדת בפני חוקרים פרטיים המעוניינים לאתר נכס מסוים הינה כפולה:

  1. ראשית, יש לאתר את מיקומו של הנכס, לאתר בעצם את הנכס הפיזי עצמו.
  2. שנית, יש לברר תחת מי רשום הנכס – זאת בכדי שאפשר יהיה להגיש נגדו עיקול.
  3. כמו כן, חשוב לבדוק במדויק היכן רשום הנכס, האם תחת משכנתה מסוימת וכדומה.

נוכלים מתוחכמים אשר מעדיפים להימנע מהשקעות בארץ, למדו כבר לרכוש נכסים בחו"ל. ישנן מדינות בהן גם כדאי להשקיע בנכסים מסוג זה, כמו לדוגמה מדינות מזרח אירופה, והמורכבות של תהליך האיתור מסתבכת עוד יותר במצב שכזה. משרד החקירות צריך להתמודד עם תקנות רישום שונות ועם מרחבים פיזיים נרחבים הרבה יותר מאשר בארץ ישראל. עם כל זאת, המשרד שלנו מתמחה כבר שנים רבות בחקירות מסוג זה. אנחנו מכירים את המהלכים השונים שבהם עושים שימוש הנוכלים במטרה להסתיר את נכסים ואת הקשר שלהם לאותו נכס. בכל פעם שהם ממציאים שיטה חדשה ומתוחכמת יותר אנחנו, שנמצאים עם יד על הדופק, מגלים אותה ומוצאים דרכים מתוחכמות לא פחות בכדי להתמודד איתה.

איתור נכסים נדל"ן לדוגמא…

אחד מסיפורי החקירות המסועפים ביותר שלנו התרחש כאשר אדם שהיה חייב כסף לארגון מסוים הציג את עצמו כחסר כל. בדיקה מקיפה של אמצעיו הפיננסיים שערכנו בבנקים שונים העלו חרס, אבל לאחר שהתחלנו להתמקד בקשר שלו לתחום הנדל"ן זכינו בקופה הגדולה – עשרות נכסים שונים שלו פוזרו ברחבי הארץ והיה גם נכס רב ערך באזור רומניה. לאחר שנבדקו הרישומים השונים, הצלחנו לקשר אותו לאותם נכסים והארגון זכה בחזרה בכספו.

חקירות לאיתור נדל"ן נועדו לסייע באיתור ממוקד של איתור נכסים שחייבים חושבים כי הם יכולים להסתיר.

זקוקים לסיוע בחקירה ואיתור נכסי נדל"ן בארץ ובעולם? פנו אלינו כעת ונתחיל לפעול בהקדם לאיתור הנדרש!

תמונה של איתור נכסים

איתור נכסים של אדם

כיום, ישנם לא מעט חוקרים אשר מתעסקים בתחומים כלכליים, ומסייעים בתחום איתור נכסים וחשבונות בנק. לצערנו כיום ישנם אנשים רבים אשר לקחו כספים מאחרים ומסרבים להחזירם מסיבות שונות. אחת הטענות המרכזיות אשר מאפשרות להם לא להחזיר את הכספים היא שאין להם כל אפשרות כלכלית להחזיר בשל פשיטות רגל. גם כאשר רשויות החוק מתערבות, הדבר הופך מסובך במיוחד שהרי חשבונות הבנק של אותו אדם שלקח את הכספים ריקים, וכן אין שום נכסים אשר רשומים על שמו. אך חשוב לדעת שבפועל ישנם אנשים רבים אשר מציגים את עצמם כמסכנים ללא כל הון עצמי או נכסים על שמם, בעוד יש להם הון גדול ולא מעט נכסים מוסתרים. בשיטה זו, של הסתרת נכסים והסתרת חשבונות בנק, לא מעט אנשים מצליחים לקחת כספים מאנשים ללא החזר – בעוד הם ממשיכים ליהנות מהכספים של אותם אנשים בחשבונות נסתרים או בנכסים שאינם רשומים על שמם. למידע נוסף בתחום, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור נכסים בכל רחבי העולם

במידה וגם אתם נתקלתם במקרים מעין אלה, חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ אשר יסייעו לכם איתור נכסים של אנשים שחייבים כספים, על אף שהם לא רשומים על שמם. חוקרים פרטיים עוברים תהליך למידה מקצועי ארוך ומייגע עד שהם מקבלים את הרישיון שלהם לעסוק בתחום, כאשר לאורך שנות לימודיהם הם מתמקצעים בתחומים שונים לבחירה. אחד התחומים הוא איתור נכסים כך שחוקרים פרטיים מקצועיים בתחום זה יוכלו לסייע לכם לאתר נכסים בכל רחבי העולם, ללא כל מגבלה על ידי אמצעים מתקדמים וטכנולוגיות פורצות דרך המסייעות להם בכל הליך האיתור. איתור נכסים אשר רשומים על שם כל אותם אנשים שחייבים כספים קבילים מבחינה משפטית ובעזרתם ניתן להוציא את מלוא הכספים שהם חייבים לאנשים שלקחו מהם.

איתור הנכס על ידי חוקר פרטי – קביל מבחינה משפטית

על מנת להצליח ליהנות משירות מיטבי של איתור הנכסים, יש לבחור נכון את החוקרים הפרטיים המקצועיים ביותר, שעברו את הכשרתם וכן את שנות העיסוק שלהם בתחום זה. משרדי חקירות יוכלו לסייע לכם לבחור את החוקר המתאים ביותר, שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר – לאיתור המדויק, בין אם בארץ ובין אם בעולם.

איתור נכסי עיזבון

פעולות איתור נכסי עיזבון מתבצעות בתדירות גבוהה, על מנת להעניק את השווי שלהם ליורשים. עיזבון הוא למעשה כל הרכוש הנותר של אדם שנפטר, שקרוביו ויורשיו אינם נמצאים בקרבת מקום. איתור מסוג זה מצריך סיוע מקצועי של אנשים אשר הוכשרו על מנת להצליח לאתר נכסים שונים בכל רחבי הארץ – ולעיתים אף בכל רחבי העולם. חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט אנשים בעלי נכסים במקומות שונים בכל רחבי העולם אשר כמעט ואף אדם לא מכיר בנכסים הללו ויודע לשייך אותם לאותם אנשים שנפטרו, מה שמחייב סיוע של חוקר פרטי ומקצועי בתחום איתור נכסי העיזבון. לסיוע מקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור נכסי עיזבון בכל רחבי העולם

כיום, ישנם לא מעט חוקרים פרטיים אשר עוסקים בשלל תחומים שונים בכל רחבי הארץ. חשוב לדעת כי ישנם רבים אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים בעוד אין להם רישיון לעסוק בתחום כלל. אנשים אלה על-פי-רוב סומכים על חוסר הבנתם של הציבור הרחב בתחום זה, כמו גם חוסר ידיעתו כי על חוקר פרטי להציג רישיון מקצועי לעסוק בתחום. לכן חשוב לדעת כי הדבר הראשון שעליכם לעשות לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי הטוב ביותר, הוא לבקש ממנו להציג בפניכם רישיון תעסוקה בתחום. את הרישיון החוקרים הפרטיים מקבלים לאחר שנים ארוכות של למידה והתמקצעות בהן הם עוברים מבחינות רבות ובדיקות קפדניות של משרדי חקירות מקצועיים. רבים בוחרים לדלג על כל השלבים ומציגים את עצמם כחוקרים פרטיים. זאת, למרות שלא עברו את כל שלבי ההכשרה. מעבר לעובדה כי הם עובדים באופן שאינו חוקי, הם גם הרבה פחות מקצועיים ומנוסים מחקרים בעלי רישיון.

כל תצליחו לבחור נכון את החוקר המתאים ביותר למשימה?

יש לבחור את החוקרים הפרטיים בעזרתם של משרדי החקירות, שיידעו להתאים לכם את חוקרי איתורי העיזבונות הטובים והמקצועיים ביותר. זאת, בהתבסס על שנים ארוכות של ניסיון בתחום. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהחוקר הפרטי שלכם עבר את מלוא מסלול ההכשרה והוא המתאים ביותר לנושא איתור נכסי עיזבונות.

איתור נדל"ן

ישנם לא מעט אנשים אשר מנסים להסתיר את ההון האישי שלהם ממגוון רחב של סיבות ומניעים, ובוחרים לעשות זאת על ידי רכישת נדל"ן ברחבי העולם. פעמים רבות שאנשים אשר מנסים להסתיר את הונם חוששים מהצורך להחזיר כספים לאנשים להם הם חייבים, מחלוקה הוגנת בעת הליכי גירושין או סתם במטרה לחסוך כספים מרשויות המדינה. בדיוק לשם כך נועדו החוקרים הפרטיים בתחום איתור נדל"ן בפרט איתור נכסים בכלל. למידע נוסף על תחום זה, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור נכסי נדל"ן בכל רחבי העולם

חשוב להדגיש ולומר כי כיום לצערנו, ישנם לא מעט אנשים אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים בעוד הידע המקצועי שלהם בתחום שואף לאפס. הם מניחים שרוב ככל הציבור הפשוט שאינו עוסק בתחום לא ידע לבדוק היטב האם החוקר העומד מולם אכן חוקר בעל רישיון או לא, ולכן מנצלים זאת ומעניקים שירות לא חוקי. בשל כך, אל לכם לבחור את החוקר הפרטי שלכם באופן שרירותי או על-ידי המלצה אחת בלבד, חשוב לערוך חקירה לחוקר הפרטי בו אתם מתעניינים לפני שאתם שוכרים את שירותיו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות על שירותיו ברשת האינטרנט, לוודא כי הוא בעל ניסיון בתחום איתור נכסי הנדל"ן וכמובן – לבקש ממנו להציג בפניכם את הרישיון שלו לעסוק בתחום.

משרדי החקירות יסייעו לכם לבחור נכון

אנשים רבים בוחרים את החוקרים הפרטיים שלהם בעזרת משרדי חקירות מקצועיים וגדולים, אשר מחזיקים מספר לא מבוטל של חוקרים בעלי רישיון. משרדי החקירות עורכים בדיקות תמידיות על רמתו המקצועית של החוקרים שעובדים איתם על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות. מעבר לכך, משרדי החקירות ידעו להתאים עבורכם את החוקר הטוב והמנוסה ביותר בתחום איתור נדל"ן, כך שתצליחו לקבל את תוצאות החקירה הטובות ביותר. לא מעט אנשים, אשר בוחרים את החוקרים הפרטיים שלהם ממשרדי החקירות, מדווחים על התאמה מושלמת בין החוקר המקצועי והמנוסה ביותר לתחום אותו הם רצו לחקור, וכמובן על תוצאות חקירה מרשימות ומפתיעות במיוחד.

איתור נדלן על ידי משרד חקירות מ.ח.א.

ישנם לא מעט אנשים אשר מנסים להסתיר את ההון האישי שלהם ממגוון רחב של סיבות ומניעים, ובוחרים לעשות זאת על ידי רכישת נדלן ברחבי העולם. פעמים רבות שאנשים אשר מנסים להסתיר את הונם חוששים מהצורך להחזיר כספים לאנשים להם הם חייבים, מחלוקה הוגנת בעת הליכי גירושין או סתם במטרה לחסוך כספים מרשויות המדינה. בדיוק לשם כך נועדו החוקרים הפרטיים בתחום איתור נדלן בפרט ונכסים בכלל. למידע נוסף על תחום זה, פנו אל משרד חקירות מ.ח.א.

למעבר לכתבה המלאה על ריגול תעשייתי לחצו כאן>>

איתור נדלן בכל רחבי העולם

חשוב להדגיש ולומר כי כיום לצערנו, ישנם לא מעט אנשים אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים בעוד הידע המקצועי שלהם בתחום שואף לאפס. הם מניחים שרוב ככל הציבור הפשוט שאינו עוסק בתחום לא ידע לבדוק היטב האם החוקר העומד מולם אכן חוקר בעל רישיון או לא, ולכן מנצלים זאת ומעניקים שירות לא חוקי. בשל כך, אל לכם לבחור את החוקר הפרטי שלכם באופן שרירותי או על-ידי המלצה אחת בלבד, חשוב לערוך חקירה לחוקר הפרטי בו אתם מתעניינים לפני שאתם שוכרים את שירותיו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות על שירותיו ברשת האינטרנט, לוודא כי הוא בעל ניסיון בתחום איתור נכסי הנדל"ן וכמובן – לבקש ממנו להציג בפניכם את  הרישיון שלו לעסוק בתחום.

כיצד לבחור את משרד החקירות

אנשים רבים בוחרים את החוקרים הפרטיים שלהם בעזרת משרדי חקירות מקצועיים וגדולים, אשר מחזיקים מספר לא מבוטל של חוקרים בעלי רישיון. משרדי החקירות עורכים בדיקות תמידיות על רמתו המקצועית של החוקרים שעובדים איתם על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות. מעבר לכך, משרדי החקירות ידעו להתאים עבורכם את החוקר הטוב והמנוסה ביותר בתחום איתור נדלן, כך שתצליחו לקבל את תוצאות החקירה הטובות ביותר. לא מעט אנשים, אשר בוחרים את החוקרים הפרטיים שלהם ממשרדי החקירות, מדווחים על התאמה מושלמת בין החוקר המקצועי והמנוסה ביותר לתחום אותו הם רצו לחקור, וכמובן על תוצאות חקירה מרשימות ומפתיעות במיוחד.

איתור נכסים עיזבון על ידי איש מקצוע

פעולות איתור נכסי עיזבון מתבצעות בתדירות גבוהה, על מנת להעניק את השווי שלהם ליורשים. עיזבון הוא למעשה כל הרכוש הנותר של אדם שנפטר, שקרוביו ויורשיו אינם נמצאים בקרבת מקום. איתור מסוג זה מצריך סיוע מקצועי של אנשים אשר הוכשרו על מנת להצליח לאתר נכסים שונים בכל רחבי הארץ – ולעיתים אף בכל רחבי העולם. חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט אנשים בעלי נכסים במקומות שונים בכל רחבי העולם אשר כמעט ואף אדם לא מכיר בנכסים הללו ויודע לשייך אותם לאותם אנשים שנפטרו, מה שמחייב סיוע של חוקר פרטי ומקצועי בתחום איתור נכסי העיזבון. לסיוע מקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור נכסי עיזבון בכל רחבי העולם

כיום ישנם לא מעט חוקרים פרטיים אשר עוסקים בשלל תחומים שונים בכל רחבי הארץ. חשוב לדעת כי ישנם רבים אשר מציגים את עצמם כחוקרים פרטיים בעוד אין להם רישיון לעסוק בתחום כלל. אנשים אלה על-פי-רוב סומכים על חוסר הבנתם של הציבור הרחב בתחום זה, כמו גם חוסר ידיעתו כי על חוקר פרטי להציג רישיון מקצועי לעסוק בתחום. לכן חשוב לדעת כי הדבר הראשון שעליכם לעשות לפני שאתם בוחרים את החוקר הפרטי הטוב ביותר, הוא לבקש ממנו להציג בפניכם רישיון תעסוקה בתחום. את הרישיון החוקרים הפרטיים מקבלים לאחר שנים ארוכות של למידה והתמקצעות בהן הם עוברים מבחינות רבות ובדיקות קפדניות של משרדי חקירות מקצועיים. רבים בוחרים לדלג על כל השלבים ומציגים את עצמם כחוקרים פרטיים. זאת, למרות שלא עברו את כל שלבי ההכשרה. מעבר לעובדה כי הם עובדים באופן שאינו חוקי, הם גם הרבה פחות מקצועיים ומנוסים מחקרים בעלי רישיון.

כל תצליחו לבחור נכון את החוקר המתאים ביותר למשימה

יש לבחור את החוקרים הפרטיים בעזרתם של משרדי החקירות, שיידעו להתאים לכם את חוקרי איתורי העיזבונות הטובים והמקצועיים ביותר. זאת, בהתבסס על שנים ארוכות של ניסיון בתחום. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהחוקר הפרטי שלכם עבר את מלוא מסלול ההכשרה והוא המתאים ביותר לנושא איתור נכסי עיזבונות.

איתור נכסים של אנשים חייבים המסתירים הון

כיום ישנם לא מעט חוקרים אשר מתעסקים בתחומים כלכליים, ומסייעים בתחום איתור נכסים וחשבונות בנק. לצערנו כיום ישנם אנשים רבים אשר לקחו כספים מאחרים ומסרבים להחזירם מסיבות שונות. אחת הטענות המרכזיות אשר מאפשרות להם לא להחזיר את הכספים היא שאין להם כל אפשרות כלכלית להחזיר בשל פשיטות רגל. גם כאשר רשויות החוק מתערבות, הדבר הופך מסובך במיוחד שהרי חשבונות הבנק של אותו אדם שלקח את הכספים ריקים, וכן אין שום נכסים אשר רשומים על שמו. אך חשוב לדעת שבפועל ישנם אנשים רבים אשר מציגים את עצמם כמסכנים ללא כל הון עצמי או נכסים על שמם, בעוד יש להם הון גדול ולא מעט נכסים מוסתרים. בשיטה זו, של הסתרת נכסים והסתרת חשבונות בנק, לא מעט אנשים מצליחים לקחת כספים מאנשים ללא החזר – בעוד הם ממשיכים ליהנות מהכספים של אותם אנשים בחשבונות נסתרים או בנכסים שאינם רשומים על שמם. למידע נוסף בתחום, ניתן לפנות אל משרד חקירות מ.ח.א.

איתור נכסים בכל רחבי העולם

במידה וגם אתם נתקלתם במקרים מעין אלה, חשוב לדעת כי כיום ישנם לא מעט חוקרים פרטיים בכל רחבי הארץ אשר יסייעו לכם לאתר נכסים של אנשים שחייבים כספים, על אף שהם לא רשומים על שמם. חוקרים פרטיים עוברים תהליך למידה מקצועי ארוך ומייגע עד שהם מקבלים את הרישיון שלהם לעסוק בתחום, כאשר לאורך שנות לימודיהם הם מתמקצעים בתחומים שונים לבחירה. אחד התחומים הוא איתור נכסים כך שחוקרים פרטיים מקצועיים בתחום זה יוכלו לסייע לכם לאתר נכסים בכל רחבי העולם, ללא כל מגבלה על ידי אמצעים מתקדמים וטכנולוגיות פורצות דרך המסייעות להם בכל הליך האיתור. איתור נכסים אשר רשומים על שם כל אותם אנשים שחייבים כספים קבילים מבחינה משפטית ובעזרתם ניתן להוציא את מלוא הכספים שהם חייבים לאנשים שלקחו מהם.

איתור הנכס על ידי חוקר פרטי – קביל מבחינה משפטית

על מנת להצליח ליהנות משירות מיטבי של איתור הנכסים, יש לבחור נכון את החוקרים הפרטיים המקצועיים ביותר, שעברו את הכשרתם וכן את שנות העיסוק שלהם בתחום זה. משרדי חקירות יוכלו לסייע לכם לבחור את החוקר המתאים ביותר, שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר – לאיתור המדויק, בין אם בארץ ובין אם בעולם.

שאלות ותשובות

מתי פונים לחוקר פרטי איתור נכסים?

משרד החקירות שלנו מבצע חקירות ל- איתור נכסים במסגרתן אנו מאתרים את כל נכסי הנדל"ן הנמצאים בבעלותו של פלוני אלמוני ומאתרים היכן רשומות הזכויות שלו. 

משרדנו מתמחה מזה שנים רבות בניהול חקירות לאיתור נכסי נדל"ן ופעם אחר פעם אנחנו מאתרים נכסים רבים שלקוחותינו לא ידעו עליהם קודם לכן. 

בכל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

איתור נכסים היכן רשום הנדל"ן?

בחקירות לאיתור נדל"ן משרד החקירות שלנו מאתר היכן רשומות הזכויות בנכס, אם בטאבו, אם ברשות מקרקעי ישראל ואם בחברה המשכנת.

מה העלות לבדיקת נדל"ן?

מה העלות של איתור נכסים ?המחיר תלוי בכמות הבדיקות אותן נדרש לבצע החוקר הפרטי. האם בטאבו, האם ברמ"י והאם בחברה המשכנת. החוקרים הפרטיים שלנו פועלים במספר שיטות ומצליבים את המידע עם גופים שונים, לרבות רשם המשכונות, רשם החברות, חקירות בכיסוי ועוד.

האם אתם מאתרים נכסי עיזבון?

נכסי עיזבון הם הרכוש האחרון שנותר לאדם שנפטר ולכן חשוב להשתמש בגורם מקצועי על מנת לאתר את כל הנכסים, בין אם הם בארץ או בחו"ל, ולשייך אותם לאדם שנפטר. במקרה כזה, הדבר הראשון שעליכם לעשות, ולפנות לחוקר פרטי מקצועי, שיש לו כמובן רישיון לנהל משרד חקירות, על מנת שימצא את כל הנכסים עבור היורשים.

בכל חשד המתעורר אצלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שלנו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

מה אתם מאתרים בחקירת עיזבון?

חקירת עיזבון משמעותה, איתור נכסים אותם הותיר הנפטר לאחר פטירתו. משרד החקירות שלנו בודק האם לנפטר היה נדל"ן, באילו בנקים היו למנוח חשבונות, האם היו לו רכבים והאם נצברו לזכותו זכויות כספיות בחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים. 

מתי לפנות לחוקר פרטי בגין חקירת עיזבון?

פעמים רבות נדרשים החוקרים הפרטיים במשרדנו לבדוק רכוש של אדם שנפטר, כאשר הוא לא השאיר צוואה. במקרים אלו, פונים בני המשפחה למשרד החקירות שלנו, מאחר ואין בידם מידע על כללי של איתור נכסים שהותיר המנוח ומבקשים מאיתנו לאתרם.

זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומנוסה?

מלאו את הפרטים הבאים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניהול פיננסי אחראי: המפתח למניעת עבירות כלכליות והבטחת עתיד כלכלי איתן

ניהול פיננסי אחראי הוא הרבה יותר מאשר מעקב אחר חשבון העו"ש. זהו תהליך הוליסטי המשלב...

המשך קריאה

שירותי משרד לחוקרים פרטיים

למה משרד חקירות צריך לקחת שירותי משרד במיקור חוץ? ישנן סיבות רבות מדוע משרד חקירות עשוי...

המשך קריאה

ציוד חובה לכל חוקר פרטי

חוקרים פרטיים צריכים להיות מצוידים היטב כדי לבצע את עבודתם בצורה יעילה ובטוחה. הציוד החיוני...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות