cib-logo

צור קשר

יש לכם חשד? בואו להסיר את הספק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הבוגדת המתוחכמת

למשרד החקירות שלנו פנה גבר כבן 45 ונפגש עם מנהל המשרד. הגבר סיפר כי הוא אינו חושד באשתו – הם נשואים שנים רבות, אבל הוא היה רוצה פעם אחת לבדוק את מהימנותה.

אשתו נהגה לצאת פעמיים בשבוע בערבים, עד לשעות הלילה המאוחרות, כשהיא מספרת לבעלה שהיא בקורס ליוגה. מנהל משרד החקירות שלנו הכין צוות של שני חוקרים פרטיים, על מנת שיבצעו מעקב אחר אותה אישה. החוקרים התייצבו לתצפית בשעות הערב, לעבר ביתה של האישה.

התחלנו במעקב אחר האישה

שני החוקרים הבחינו באישה עת שיצאה מביתה, נכנסה לרכבה והחלה בנסיעה. כעבור כ-800 מטר היא עצרה בפינת הרחוב וניגשה לטלפון ציבורי. החוקרים הבינו מיד כי מדובר בהתנהלות שאינה תקינה, שהרי לאישה היה טלפון נייד. הם המשיכו במעקב אחריה והיא החנתה את רכבה סמוך לאחד המלונות בעיר בצפון הארץ. היא חצתה את הכביש ובמקום להיכנס למלון, היא החלה לבצע בדיקה אם עוקבים אחריה: היא ביצעה איגוף גדול ונכנסה לקניון הסמוך למלון. חוקר פרטי אחד נכנס אחריה ואילו החוקר השני, המתין מחוץ לקניון.

האישה עלתה לקומה 3

האישה עלתה לקומה השנייה של הקניון ולהפתעתו של החוקר שהלך אחריה, היא ניגשה לאחת מדלתות החירום ויצאה לטיילת שמאחורי הקניון (התברר שהיא הכירה היטב את הדלת ואת היציאה האחורית). היא המשיכה ללכת ונכנסה בסופו של דבר למלון, מהכניסה האחורית שלו, כניסה שאינה מוכרת לבאי המלון. אחד החוקרים נכנס אחריה ואילו החוקר השני המתין ביציאה הראשית של המלון. האישה ניגשה למעליות ועלתה לקומה מספר 5, שם היא ניגשה לאחד החדרים, דפקה בדלת ונכנסה פנימה (היה זה בסביבות השעה 21:30). שני החוקרים הפרטיים של משרד החקירות שלנו, נשארו להמתין לאישה בלובי המלון, משם ניתן היה לתצפת לעבר היציאה מהמעליות של המלון. אחד החוקרים הזעיק את מנהל משרד החקירות למקום ועדכן אותו כי התנהלותה של האישה דומה לזו של סוכנת סמויה, שבודקת אם עוקבים אחריה בטרם היא מגיעה לנקודת מפגש מסוימת. החוקרים המתינו כשעתיים וחצי בלובי המלון וסמוך לשעה 23:30, הם הבחינו כי דלת המעלית נפתחה וממנה יצאה אישה שאינה דומה כלל, לזו שעקבנו אחריה.

החוקרים היו תמימי דעים

שני החוקרים היו תמימי דעה כי לא מדובר באותה אישה, אותה הם ראו מספר שעות קודם לכן. מנהל משרד החקירות החליט בכל זאת כי חוקר אחד יצא אחריה ויבדוק לאיזה רכב היא נכנסה ולמרבה התדהמה, אותה אישה שיצאה מהמלון, נכנסה לרכב שאיתו הגיעה למלון, האישה אחריה עקבו החוקרים הפרטיים שלנו מהבית. האישה הדליקה את האור הפנימי במכונית והבחנו כי היא מסירה מראשה פאה שחורה. הפעם הבחין החוקר כי אכן מדובר באותה אישה, אחריה הוא עקב. לאחר הורדת הפאה, המשיכה האישה להתאפר ומיד אח"כ החלה בנסיעה לכיוון ביתה. חשוב לציין כי גם לבושה של האישה עת שיצאה מהמלון, היה שונה לחלוטין מהלבוש אותו לבשה בעת שהחוקרים שלנו החלו במעקב אחריה. התרשמנו כי מדובר באישה מתוחכמת מאוד, היודעת להסוות את עצמה ולבדוק אם עוקבים אחריה. ברור היה לאור כל ההתנהלות שלה, כי יש לה מה להסתיר.

ערכנו בירור מקיף

מנהל משרד החקירות שלנו ערך בירור מעמיק והתברר כי האישה שהתה באותו לילה בבית המלון עם המאהב שלה. למחרת היום הגישו החוקרים שלנו דו"ח חקירה מפורט הכולל צילומים ומנהל המשרד נפגש עם הבעל שביקש לקבל פרטים אודות המעקב והחקירה שבוצעה, כשהוא משוכנע כי הכל כשורה עם אשתו. לאחר שמנהל משרד החקירות עדכן אותו בפרטים, הבעל סירב להאמין כי מדובר באשתו – הוא טען בפני מנהל משרד החקירות כי החוקרים שיצאו למעקב אינם מקצועיים וככל הנראה ערכו מעקב אחר אישה אחרת. בשלב זה הציגו החוקרים שלנו את התמונות שצילמו ואת דו"ח החקירה שלהם והבעל היה בהלם מוחלט. הוא אמר כי מעולם לא האמין שאשתו מסוגלת להתנהל בצורה שכזו, לבדוק אם עוקבים אחריה, לחבוש פאה, לשנות את פרטי הלבוש שלה וכיו"ב. הבעל ביקש מהחוקרים לגשת לשטח וללכת באותו מסלול ההליכה בו הלכה אשתו. לכל אורך "שיחזור האירוע" הוא המשיך למלמל כי לא יתכן ומדובר באשתו. הבעל חזר לביתו ובעצתנו ובעקבות ממצאי החקירה הוא הציג את הממצאים בפני אשתו. בתחילה היא הכחישה בכל תוקף את החשדות שהבעל העלה כנגדה ולבסוף, לאחר שהבעל הציג בפניה מספר תמונות, היא נשברה וסיפרה בגילוי לב על הרומן הארוך (כשנה לערך) שהיא מנהלת עם גבר נשוי…

לסיכומו של סיפור, גם חוקר פרטי מנוסה עשוי להיות לפעמים מופתע – בזמן ביצוע מעקב, החוקר צריך להיות דרוך וקשוב לכל המתרחש סביבו ותמיד לגלות תושייה רבה.
שני החוקרים הפרטיים ומנהל משרד החקירות שלנו, גילו תושייה ופעלו כנדרש בזמן אמת!

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

אל תהסס, בוא להסיר את הספק - מ.ח.א. משרד חקירות אזרחיות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניסיון דריסה או ניסיון הפחדה?

היה זה ממש בתחילת דרכי כחוקר פרטי. נשכרנו ע״י בעל מפעל לוחות אסבסט ששכן אז ליד...

המשך קריאה

גרושין בצל לידה של ילד נכה

לפעמים כידוע, נולד תינוק עם נכות כזו או אחרת. כאשר מדובר בנכות רצינית, הדבר יכול להוביל...

המשך קריאה

עוור, עוור – אבל רואה לא רע...

סיפורנו הפעם נסוב על דמות ציבורית במגזר הערבי, שטען כי איבד את כושר השתכרותו, היות...

המשך קריאה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות