משרד חקירות מ.ח.א
לייעוץ חינם חייגו 077-2160190

חקירות לאיתור נדל”ן

“חקירות כלכליות” הוא שם גנרי המתאר תחום רחב של חקירות הנעשות במימד הכלכלי, מימד מרכזי בחיינו. בחברה המודרנית כסף מחליף ידיים מידי יום ביומו, עסקאות פיננסיות בסדרי גודל שונים נעשות בכל רגע נתון בין אנשים פרטיים לבנקים, חברות, עסקים, ארגונים וכו’.

ככל שאנשים נכנסים יותר ויותר לעולם העסקים הם מגלים עד כמה הוא מלא באנשים שאינם מוכנים לשלם כאשר מגיע הזמן. נוכלים רבים מעדיפים להסתתר מאחורי תחבולות מתוחכמות שנועדו לעכב או לבטל את העברת הכספים שהם מחויבים לה – בסיקור המיוחד הבא שלפניכם נעסוק בתת-תחום מרכזי הנוגע לחקירות כלכליות והוא החקירות לאיתור נדל”ן.

יעדי החקירה:

איתור נכסים כספיים של אדם הינו סיפור מורכב ביותר, אמנם אין מדובר בחשבון בנק חמקמק שניתן להעביר ממקום למקום ברגע אחד, אך עם זאת, ישנן דרכים רבות של מניפולציות ברישום שנועדו להערים על המחפשים.

אדם יכול לרכוש שורה של נכסים במיקומים שונים ויהיה קשה מאוד לעלות על הקשר ביניהם והקשר אליו. במקום בנק שמהווה כתובת ברורה לפניה, לא תמיד ברור מי הבעלים האמיתיים של נכס נדל”ן כלשהו. המטלה שעומדת בפני חוקרים פרטיים המעוניינים לאתר נכס מסוים הינה כפולה:
1. ראשית, יש לאתר את מיקומו של הנכס, לאתר בעצם את הנכס הפיזי עצמו.
2. שנית, יש לברר תחת מי רשום הנכס – זאת בכדי שאפשר יהיה להגיש נגדו עיקול.
3. כמו כן, חשוב לבדוק במדויק היכן רשום הנכס, האם תחת משכנתה מסוימת וכדומה.

נוכלים מתוחכמים אשר מעדיפים להימנע מהשקעות בארץ, למדו כבר לרכוש נכסים בחו”ל. ישנן מדינות בהן גם כדאי להשקיע בנכסים מסוג זה, כמו לדוגמה מדינות מזרח אירופה, והמורכבות של תהליך האיתור מסתבכת עוד יותר במצב שכזה. משרד החקירות צריך להתמודד עם תקנות רישום שונות ועם מרחבים פיזיים נרחבים הרבה יותר מאשר בארץ ישראל. עם כל זאת, המשרד שלנו מתמחה כבר שנים רבות בחקירות מסוג זה. אנחנו מכירים את המהלכים השונים שבהם עושים שימוש הנוכלים במטרה להסתיר את נכסים ואת הקשר שלהם לאותו נכס. בכל פעם שהם ממציאים שיטה חדשה ומתוחכמת יותר אנחנו, שנמצאים עם יד על הדופק, מגלים אותה ומוצאים דרכים מתוחכמות לא פחות בכדי להתמודד איתה.

איתור נדל”ן  לדוגמא…

אחד מסיפורי החקירות המסועפים ביותר שלנו התרחש כאשר אדם שהיה חייב כסף לארגון מסוים הציג את עצמו כחסר כל. בדיקה מקיפה של אמצעיו הפיננסיים שערכנו בבנקים שונים העלו חרס, אבל לאחר שהתחלנו להתמקד בקשר שלו לתחום הנדל”ן זכינו בקופה הגדולה – עשרות נכסים שונים שלו פוזרו ברחבי הארץ והיה גם נכס רב ערך באזור רומניה. לאחר שנבדקו הרישומים השונים, הצלחנו לקשר אותו לאותם נכסים והארגון זכה בחזרה בכספו.

חקירות לאיתור נדל”ן נועדו לסייע באיתור ממוקד של נכסים שחייבים חושבים כי הם יכולים להסתיר.
זקוקים לסיוע בחקירה ואיתור נכסי נדל”ן בארץ ובעולם? פנו אלינו כעת ונתחיל לפעול בהקדם לאיתור הנדרש!

ייעוץ ראשוני חינם - לחצו לחיוג 077-2160190